PG Dip Mezinárodní obchod a obchodní právo

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Naše kurzy PG Dip International Trade and Commercial Law * nabízejí pokročilou kvalifikaci, která je navržena tak, aby vycházela z vašich znalostí z programových modulů PG Cert a také zavedla dovednosti a metody právního výzkumu, mezinárodní přepravu zboží, mezinárodní právo soukromé, právo duševního vlastnictví mezinárodní obchodní řešení sporů.

Zákon je všeobecně uznávaným a vysoce uznávaným tématem a znalosti získané na základě našeho mezinárodního obchodního a obchodního práva PG Dip vám otevírají mnoho příležitostí k rozvoji své kariéry na vysoké úrovni v mezinárodní advokátní kanceláři, nadnárodní společnosti nebo vládní organizaci.

* Datum zahájení tohoto kurzu je stále schváleno univerzitou. V případě, že nebude uděleno schválení podle data zahájení kurzu, nabídne se alternativní datum nebo bude poskytnuta úplná náhrada.

Metody výuky a styl

Jelikož jsme 100% on-line univerzita, využíváme prostředí virtuálního učení namísto tradičního kampusu. Systém sleduje a řídí proces učení v reálném čase a poskytuje vám okamžitý přístup ke vzdělávacím materiálům.

Tato učební platforma umožňuje studentům i učitelům aktivně se účastnit konverzací v reálném čase a můžete poslouchat a sledovat živé přednášky a semináře na internetu.

Během kurzu máte podporu od specializovaného Studentského poradce a máte příležitost pravidelně komunikovat se spolužáky a tvým učitelem.

Posouzení

Přijímáme přístup k hodnocení namísto zkoušek. Hodnocení pro PG Dip International Trade and Commercial Law bude založeno na kombinaci písemných studijních prací.

Budete si vždy vědomi svého dosavadního prozatímního stupně již od začátku programu, což vám umožní zhodnotit úspěšnost vašich současných metod studia a jasně identifikovat oblasti, které se mají zlepšit.

Kariérní vyhlídky

Věnujeme se zlepšování zaměstnatelnosti našich absolventů. Naše on-line kurzy vám dávají příležitost zlepšit vaše kariérní vyhlídky a získávat potenciál s kombinací klíčových dovedností, které jsou přímo přenositelné na pracoviště.

Právní znalosti získané z PG Dip International Trade and Commercial Law vás mohou připravit na roli v mezinárodní advokátní kanceláři, nadnárodní společnosti nebo vládní organizaci.

Kvalifikovaní advokáti nebo advokáti budou také schopni využívat dovednosti a znalosti získané při studiu kurzu, aby splnili své požadavky na průběžný profesní rozvoj (CPD).

Vstupní požadavky:

Pro tento vzrušující kurz jsou k dispozici dvě vstupní trasy: Vstupní cesta pro akademickou vstupní cestu a vstupní trasu.

21-denní záruka vrácení peněz

Pokud se přihlásíte do našeho mezinárodního obchodního a obchodního práva PG Dip, ale rozhodnete se, že online učení není pro vás, umožní vám odstoupit do 21 dnů od data zahájení uvedeného v nabídce. Pokud jste zaplatili první vklad předem, obdržíte plnou náhradu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Čtěte více

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Méně
Colchester , UK Online + 1 Více Méně