Osvědčení o právnických studiích (CILEx)

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Advokát je právník, který obvykle pracuje s právním zástupcem nebo je pod jeho dohledem. To se může odehrávat v soukromé praxi nebo ve veřejné službě. Náš certifikát v odborných právních studiích byl speciálně vytvořen pro studenty, kteří se chtějí v Irské republice věnovat praxi právního zástupce. Práce právního zástupce je stejně rozmanitá jako práce právního zástupce, s nímž pracují. Tato práce může být uspořádána jako sporná (např. Spor o zranění osob, vymáhání pohledávek a rodinné právo) nebo nekontinentní (například poradenství při vytváření závěti nebo zprostředkování). Právní ředitelé se pravidelně zabývají klienty, správou spisů, zpracováním soudních sporů, účastí na soudech, přípravou podkladů pro obhájce, účastí na konzultacích a dohodami o narovnání. Tento kurz byl navržen naším programovým vůdcem tak, aby vyhovoval potřebám v profesionálním kontextu, který během své kariéry identifikovala jako advokát.

Program Independent College Dublin profesionálních právnických studií vede k získání certifikátu v odborných právnických studiích (právní ředitel) po první fázi. Tento program byl speciálně přizpůsoben těm studentům, kteří si přejí vykonávat praxi v Irské republice jako právní ředitel.

Tento kurz je schválen Chartered Institute of Legal Executive. Studenti, kteří absolvují certifikát prvního stupně, mají nárok na postup do druhého stupně, diplomu v právnických právních studiích (Executive Executive).

Trvání a doručení

Jedná se o 20týdenní kurz, který začíná 12. února 2020. Kurz bude poskytován prostřednictvím tříhodinových přednášek doručených každou středu od 18:30 do 21:30. Během 20 týdnů, které probíhají od 9:30 do 12:30, proběhnou přibližně čtyři sobotní workshopy.

Umístění

Naše kurzy se konají na Independent College Dublin , blok B, The Steelworks, Foley Street, Dublin 1.

Blended Learning

Kurz bude poskytován jak ve třídě, tak prostřednictvím kombinovaného učení. To usnadní studentům žijícím mimo Dublin, kteří se chtějí kurzu zúčastnit. Přednášky třídy budou zaznamenány a zveřejněny online, aby k nim měli studenti přístup.

Během 20 týdnů se bude konat řada sobotních workshopů, které budete muset absolvovat v rámci přístupu kombinovaného učení.

Seznamte se s přednášejícími

Anastasia Ward, BCL; Advokát

Anastasia Ward BL vystudovala UCD u BCL (Hons) a v roce 1994 získala kvalifikaci barrista. Cvičila více než 20 let v baru. Od roku 1995 přednáší Anastasia v institucích tak rozmanitých jako město Dublin VEC (1997-2004), DIT (1999-2001), Griffith College Dublin (2001 - 2010) a Právnická fakulta jménem Irské právnické společnosti (1995-2009). V právnické společnosti působila také jako přidružená členka fakulty mimo jiné jako pronajímatelka a nájemce, občanská a trestní advokace, rozvoj praxe, teorie vyjednávání a praxe, působila také jako zkoušející v občanské a trestní advokacii. Anastasia v současné době zastává pozice vedoucího programu pro magisterské studium umění v řešení sporů a osvědčení a diplom v irských právních studiích. Kromě toho přednáší o magisterském programu Teorie a dynamika sporů, Teorie a praxe vyjednávání, Arbitrážní právo a Řešení sporů na pracovišti. zatímco na CILEX a DILEX přednáší právní systémy, smluvní a občanskoprávní právo, teorii a praxi občanských soudních sporů, pozemkové právo a dopravní právo, závěti a dědické právo a právo společností.

Nadia Bhatti

Nadia Bhatti promovala s titulem LLB na Trinity College v Dublinu. V současné době je PhD kandidátkou na Právnické fakultě na Trinity College v Dublinu. Nadia má více než šestileté zkušenosti s výukou studentů práv na bakalářské a odborné úrovni. Nadia přednáší o programu LLB (Hons) nezávislé vysoké školy v ústavním a správním právu. Absolvuje kurzy EU a ústavního práva týkající se přípravného kurzu FE-1 a také moduly zaměstnaneckého a trestního práva na diplomu CILEx. Poté, co předtím doučovala na právnické fakultě Trinity College v Dublinu v oblasti zaměstnaneckého práva, poskytuje také nezávislý vysokoškolský diplom z pracovního práva.

Akreditace

Tento kurz je schválen Chartered Institute of Legal Executive (CILEx). CILEx je profesní sdružení pro více než 20 000 právníků s právním výkonem, paralegály a další právníci v Irsku, Anglii a Walesu. Již více než 50 let nabízejí Pathway k flexibilní profesní kariéře.

Osnova kurzů

  • Lekce 1: Úvod do irského právního systému; Právní výzkum
  • Unit 2: Law of Torts; Smluvní právo
  • Jednotka 3: Občanské soudní spory
  • Lekce 4: Pozemkové právo a dopravní služby

Každá jednotka má 2-hodinovou zkoušku.

Co nabízíme

Chartered Institute of Legal Executives (CILEx) je profesní asociací pro více než 20 000 právníků s právnickou výkonností, zástupců a dalších právníků v Anglii a Walesu. Již více než 50 let nabízejí jedinečný přístup k flexibilní profesní kariéře.

Ústav právnických osob byl založen v roce 1892 a stal se společností s ručením omezeným v roce 1963 s podporou a spoluprací právnické společnosti. Dne 30. ledna 2012 byly začleněny do Královské charty a nyní se nazývají „Chartered Institute of Legal Executive Executive“.

Vstupní požadavky

Kurz je otevřený a nejsou žádné vstupní požadavky.

Poplatky a platby

Školné činí 1 850 EUR pro studenty se sídlem v Irsku a EU. Platba je přijímána převodem, šekem, bankovním směnkem nebo kreditní / debetní kartou.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Independent College Dublin has the perfect location for student life in Dublin: we are right in the very centre of the city, surrounded by cultural, academic and leisure attractions. Independent Colle ... Čtěte více

Independent College Dublin has the perfect location for student life in Dublin: we are right in the very centre of the city, surrounded by cultural, academic and leisure attractions. Independent College Dublin’s primary goal is to bring our students through learning programmes that are relevant, stay with you forever, are the foundations of your future success and result in qualifications that are highly respected in your chosen field. Upon completion, your undergraduate, postgraduate or professional award in the various disciplines will be recognised wherever you go, both in Ireland and overseas. We are a goal-focused, career-orientated college. We pride ourselves on our personalised tuition, delivered to the highest academic standards in an interactive learning environment by highly qualified and friendly teaching staff. Méně