Online LL.M Corporate Governance - University of Cumbria (UK)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

LLM Corporate Governance splňuje současnou poptávku po odborných znalostech a dovednostech v rychle se rozvíjejících oblastech mezinárodního obchodního práva a práva správy a řízení společností. Poskytuje studentům příležitost důkladně prozkoumat právní úpravu světa mezinárodního obchodu a správy a řízení společností. Akademicky přísné, LLM vystaví studenty praktické aplikaci práva v reálném světě.

Tento program vám umožní znovu nabudit vaši kariéru tím, že se naučíte řadu praktických konceptů, které můžete okamžitě použít k řešení náročných situací. Jedinečným aspektem programu je možnost učit se prostřednictvím aplikovaných skutečných případových studií, které zvýší vaše dovednosti v oblasti řešení problémů a tím maximalizují váš kariérní potenciál.

LLM vyučuje vynikající tým profesionálních výzkumných aktivních pracovníků, kteří mají rozsáhlou praxi a akademické zkušenosti. Cílem programu je posílit znalosti a kritické myšlení v této oblasti.

Program poskytuje pokročilou kritickou analýzu klíčových témat a nových výzev, jimž podniky čelí, a to v globálním kontextu, jako je mezinárodní / globální obchodní prostředí a inovace a podnikání.

Učte se na přední švýcarské soukromé vysoké škole a absolventovi se studenty z více než 130 různých zemí z University of Cumbria .

Doba trvání

Minimálně 12 měsíců, maximálně 5 let.

způsob doručení

100% online přes OnlineCampus (interaktivní online učební prostředí) s intenzivní třídní diskusí a spoluprací.

Místa

Počet míst na semestr je přísně omezen na 40.

Pořadí

The University of Cumbria se umístila na 8. místě ve světě kvalitního vzdělávání podle Times Higher Education v roce 2020.

Podmínky

Čtyři termíny za rok (zima, jaro, léto a podzim).

Akreditace a uznávání

Program University of Cumbria LL.M nabízený online je celosvětově uznávaný. Univerzita v Cumbrii získala titul univerzity a pravomoci udělování titulů od Nejčestnější rady záchoda Jejího Veličenstva. Je plně uznávána britskou vládou a řádně uvedena na seznamu uznávaných britských institucí, které udělují ocenění za ministerstvo, pro podnikání, inovace a dovednosti.

Získejte více informací o Online LL.M Corporate Governance!

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institutio ... Čtěte více

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institution in Zürich, Switzerland that was founded in 1998. Méně
Curych , Švýcarsko online , York , Salford , UK Online , Město Carlisle + 5 Více Méně