Obecné LLM

Všeobecné informace

Popis programu

Obecný program Master of Laws je určen pro studenty, kteří již ukončili právnické vzdělání a chtějí si rozšířit své právní dovednosti zaměřením na konkrétní oblast nebo nově vznikající oblast práva.

Tento LL.M. byl uveden do provozu v roce 2012 a využívá hloubku a šíři učebních osnov Suffolk Law. nabízí maximální flexibilitu. Můžete si vytvořit svou vlastní dráhu v oblasti, kterou si vyberete, nebo si vybrat kurzy z uznávaných oblastí odborných znalostí Suffolku, včetně řešení sporů a občanskoprávních sporů, obchodního práva a finančních služeb, biomedicínského a zdravotního práva, duševního vlastnictví, mezinárodního práva nebo práce a zákoník práce.

131099_20131107_bostonfoliage_mjc_39_editB.jpg

Programové požadavky LLM

Učební plán LLM je primárně volitelný. Studenti by se měli setkat s ředitelem programů postgraduálního práva a vybrat kurzy, které nejlépe splní jejich profesní cíle. Zahraniční studenti jsou povinni se zapsat do semináře nazvaného „Úvod do amerického práva, právní odůvodnění a psaní“ v prvním semestru. Institut právnické angličtiny se doporučuje pro studenty LLM, jejichž primárním jazykem není angličtina.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

For more than 100 years, Suffolk Law has produced some of the nation’s most distinguished legal professionals. With an emphasis on real world practice and experiential learning, Suffolk Law is an unma ... Čtěte více

For more than 100 years, Suffolk Law has produced some of the nation’s most distinguished legal professionals. With an emphasis on real world practice and experiential learning, Suffolk Law is an unmatched place to start, build, and launch a successful career and life in the law. Méně