Magistr v právním výzkumu

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Posuzován jako nejlepší v oboru

Velmi uznávaný Keuzegids Master Selection Guide 2018 označil Utrecht University program právního výzkumu za nejlepší v oboru v Nizozemsku.

Jste zvědaví, analytičtí a připraveni přijmout nové výzvy v dynamickém akademickém prostředí? Máte zájem psát akademické texty, zapojit se do debaty a řešit složité právní záležitosti? Chtěli byste dostat příležitost dokončit podrobný magisterský program v oblasti práva, který přesahuje standardní jednoleté období? Pokud ano, může být pro vás dvouletý magistr právního výzkumu na Utrecht University tou nejlepší volbou!

Využijte rostoucí potřebu právních vědců

Pro právníky a akademické pracovníky jsou dovednosti v oblasti právního výzkumu stále důležitější. Univerzity a výzkumná střediska, ale také právnické firmy, společnosti, soudy, nevládní organizace a veřejné orgány, potřebují důkladné a dobře vyškolené právníky s vynikajícími písemnými schopnostmi a výzkumně orientovaným přístupem. Program Legal Research vám pomůže stát se typem oboustranného právníka, který naše měnící se sociální potřeby potřebují.

Staňte se vnímavým a analytickým myslitelem

Naše komplexní, pluralitní a neustále se rozvíjející společnost potřebuje jasné analytické myslitele. Tradiční právnické kurzy ne vždy poskytují absolventům požadované znalosti a dovednosti, aby vyhověli této poptávce. Utrecht University vytvořila dvouletý magisterský program Legal Research, který tuto potřebu naplnil. Magisterský studijní program Legal Research vám nabízí vynikající základ pro další doktorské studium a připravuje vás na právnickou kariéru jako odborník v komerčním, veřejném sektoru nebo akademickém sektoru. V rámci tohoto programu absolvujete kurzy právnických výzkumných dovedností a také kurzy věcné výchovy ve vybraném oboru. Strávíte přibližně jeden rok prací na právních výzkumných projektech a vypracováním diplomové práce.

K profesionální kariéře

Po ukončení tohoto magisterského studia v oboru právní výzkum můžete pokračovat v kariéře v právním výzkumu, najít výzkumnou pozici na univerzitě nebo v jedné z hlavních právních firem, ve výzkumných odděleních nejvyšších soudů v různých částech světa, nebo v Nizozemsko, u Nejvyššího soudu Nizozemska, Státní rady nebo Výzkumného a dokumentačního střediska ( Wetenschappelijk Onderzoeks- en Documentatiecentrum ) ministerstva spravedlnosti. Budete také dobře připraveni na právní praxi v národní nebo mezinárodní advokátní kanceláři, ve společnosti nebo v nevládní organizaci, v soudnictví nebo ve vládním nebo nevládním postavení.

Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of int ... Čtěte více

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of international rankings, and member of the renowned European League of Research Universities. Méně