Kurz

Mezinárodní korporátní a obchodní právo LLM je určeno pro absolventy práv a profesionály, kteří chtějí rozvíjet specializované právní znalosti požadované v dnešní globální ekonomice.

Význam národních hranic se snižuje a komplexní znalost práva upravujícího mezinárodní obchod a obchodní vztahy je nesmírně důležitá. Tento program vám poskytuje příležitost rozvinout důkladnou znalost zákonů a předpisů, které upravují firemní a obchodní aktivity přes státní hranice.

Umožňuje vám přemýšlet o soukromém a veřejném rozměru právních předpisů nezbytných pro řízení světové ekonomiky. Cílem tohoto programu je připravit vás na reakci na měnící se a dynamickou povahu právních vztahů mezi společnostmi, jednotlivci a státy.

Zásadní dizertace se vyžaduje jako součást vašeho studia, a to je navrženo tak, aby vám umožnilo zvýšit své výzkumné dovednosti, když provádíte podrobné vyšetřování v oblasti, které si vyberete.

Jak budete studovat

LLM dává studentům možnost odrážet soukromý, korporátní a veřejný rozměr právních předpisů nezbytných pro řízení světové ekonomiky s moduly mezinárodního obchodního práva (včetně mezinárodního obchodu a mezinárodního prodeje zboží), mezinárodního práva soukromého a veřejného práva pravidla pro vnitřní trh EU a Světovou obchodní organizaci, mimo jiné.

Kontaktní a nezávislá studie

Program je dodáván v dvouhodinových seminářích, jednou týdně, v každém modulu. Pro každý seminář je zapotřebí rozsáhlé přípravy a očekává se široké čtení.

Studium na úrovni postgraduálního studia zahrnuje významnou část nezávislé studie, zkoumání materiálu obsaženého v přednáškách a seminářích. Jako obecná příručka pro každou hodinu ve třídě studenti očekávají, že stráví dvě až tři hodiny v nezávislém studiu.

Jak jste vyhodnoceni

Všechny moduly jsou hodnoceny písemným zadáním. Existuje také požadavek napsat podstatnou disertaci. Neexistují žádné zkoušky, psané nebo ústní.

Hodnocení zpětné vazby

Politika společnosti University of Lincoln ohledně zpětné vazby v oblasti hodnocení má za cíl zajistit, aby akademici okamžitě vrátili hodnocení v kurzu - obvykle do 15 pracovních dnů od data podání.

Vstupní požadavky

První nebo druhá třída vyznamenání v příslušném předmětu.

Mezinárodní studenti budou vyžadovat anglický jazyk na IELTS 6.0 s nejméně 5,5 v každém elementu nebo ekvivalent.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
University of Lincoln

Zobraz 2 více kurzů z University of Lincoln »

Poslední aktualizace Březen 5, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Srp 2020
Duration
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Price
15,600 GBP
Mezinárodní studenti. |. | Domov / studenti EU: 8 600 liber
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date