Magistr v mezinárodním obchodním a obchodním právu

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Mezinárodní korporátní a obchodní právo LLM je určeno pro absolventy práv a profesionály, kteří chtějí rozvíjet specializované právní znalosti požadované v dnešní globální ekonomice.

Význam národních hranic se snižuje a komplexní znalost práva upravujícího mezinárodní obchod a obchodní vztahy je nesmírně důležitá. Tento program vám poskytuje příležitost rozvinout důkladnou znalost zákonů a předpisů, které upravují firemní a obchodní aktivity přes státní hranice.

Umožňuje vám přemýšlet o soukromém a veřejném rozměru právních předpisů nezbytných pro řízení světové ekonomiky. Cílem tohoto programu je připravit vás na reakci na měnící se a dynamickou povahu právních vztahů mezi společnostmi, jednotlivci a státy.

Zásadní dizertace se vyžaduje jako součást vašeho studia, a to je navrženo tak, aby vám umožnilo zvýšit své výzkumné dovednosti, když provádíte podrobné vyšetřování v oblasti, které si vyberete.

Jak budete studovat

LLM dává studentům možnost odrážet soukromý, korporátní a veřejný rozměr právních předpisů nezbytných pro řízení světové ekonomiky s moduly mezinárodního obchodního práva (včetně mezinárodního obchodu a mezinárodního prodeje zboží), mezinárodního práva soukromého a veřejného práva pravidla pro vnitřní trh EU a Světovou obchodní organizaci, mimo jiné.

Kontaktní a nezávislá studie

Program je dodáván v dvouhodinových seminářích, jednou týdně, v každém modulu. Pro každý seminář je zapotřebí rozsáhlé přípravy a očekává se široké čtení.

Postgraduální studium zahrnuje významnou část samostatného studia, zkoumání materiálů zahrnutých v přednáškách a seminářích. Obecně platí, že pro každou hodinu ve třídě by studenti měli strávit dvě tři hodiny v samostatném studiu.

Jak jste vyhodnoceni

Všechny moduly jsou hodnoceny písemným zadáním. Existuje také požadavek napsat podstatnou disertaci. Neexistují žádné zkoušky, psané nebo ústní.

Hodnocení zpětné vazby

Politika společnosti University of Lincoln ohledně zpětné vazby v oblasti hodnocení má za cíl zajistit, aby akademici okamžitě vrátili hodnocení v kurzu - obvykle do 15 pracovních dnů od data podání.

Vstupní požadavky

První nebo druhá třída vyznamenání v příslušném předmětu.

Mezinárodní studenti budou vyžadovat anglický jazyk na IELTS 6.0 s minimálním počtem 5.5 v každém elementu nebo ekvivalentním.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Méně