Magistr v mezinárodním a evropském právu

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

WroclawUni01

Pokud chcete více informací o tomto atraktivním studijním programu, proslulé univerzitě ve Vratislavi, pulzujícím městě Vratislavi a vzrušujícím studentském životě, stáhněte si mobilní aplikaci.

V případě pokračujícího blokování bude řádný studijní program realizován prostřednictvím e-learningových prostředků. Není nutné pozastavit nebo odložit studium.

Právnická fakulta, administrativa a ekonomika na Vratislavské univerzitě, jejíž kořeny jsou na počátku 16. století a Alma Mater z 9 nositelů Nobelovy ceny, má tu čest přivítat vás na Mezinárodním a evropském právu LLM, dvouletém Master program se specializací:

  • Mezinárodní obchodní právo
  • Moderní zákon o lidských právech.

Po absolvování druhého cyklu programu LLM Mezinárodní a evropské právo bude mít absolvent dovednosti a obecné znalosti v oblasti dogmatických disciplín mezinárodního a evropského práva. V závislosti na vybrané specializaci získá absolvent odborné znalosti a dovednosti související s profilem činnosti subjektů působících v oblasti mezinárodního komerčního obchodu nebo zabývajících se různými aspekty ochrany lidských práv v mezinárodní oblasti. Absolventi mezinárodního a evropského práva LLM jsou připraveni vykonávat zaměstnání ve všech domácích i mezinárodních organizacích (veřejných i neveřejných) vyžadujících základní znalosti z právních věd. Absolventi mají mezilidské dovednosti a schopnost komunikovat s rozhodovacími procesy, jakož i vykonávat roli vyjednavače, prostředníka a rozhodce v procesech řešení konfliktů založených na domácím i mezinárodním právu. Absolventi získají také dovednosti nezbytné pro zahájení komerční činnosti v mezinárodním měřítku. Efektivní fungování ve vysoce konkurenčním prostředí současných obchodních vztahů vyžaduje znalost prvků práva duševního vlastnictví, ekonomie a specifických oblastí právní vědy specifických pro profil daného podniku.

Kurikulum programu

43955_curr1.JPG43956_curr2.JPG43957_curr3.JPG

Vstupní požadavky

Chcete-li získat přístup k kurzům UWr, musíte splnit naše akademické vstupní požadavky , požadavky anglického jazyka a legalizovat svůj titul .

Zde najdete a stáhněte soubor PDF s obecnými vstupními požadavky.

Uzávěrka přihlášek:

Pro zimní semestr (říjen 2020) přijetí trvá:

  • 30. září 2020 pro kandidáty ze zemí mimo EU
  • 30. září 2020 pro kandidáty ze zemí EU
Poslední aktualizace Zář 2020

Informace o škole

The Faculty of Law, Administration and Economics is one of the largest in Poland. Its tradition dates back to the Prussian law school established in 1811. Over 12,000 students are taught at this Facul ... Čtěte více

The Faculty of Law, Administration and Economics is one of the largest in Poland. Its tradition dates back to the Prussian law school established in 1811. Over 12,000 students are taught at this Faculty by 200 scholars and 170 students are enrolled in PhD programs. The Faculty offers international exchange programs and is proud to host international students from Europe, Russia, Kazakhstan, and African countries. Students can become members of clubs and societies and participate in national and international conferences and symposia. Méně