Magistr pokročilého práva společností

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Magistr pokročilého práva společností

Studujte na místě, které psalo knihu o mezinárodním a srovnávacím právu. Vaše spojení s Michigan Law otevře dveře po celém světě.

University of Michigan Law School nabízí titul Master of Advanced Corporation Law (MACL), který studentům pomáhá rozvíjet jejich kariéru. Program MACL je první svého druhu určený pro právníky z USA a mezinárodně vyškolené právníky, kteří se chtějí specializovat na americké právo obchodních společností a cenných papírů a získat mezinárodní srovnávací pohled na oba. Jedná se o intenzivní, přísný pobyt s pobytem v létě, který umožňuje studentům získat plnohodnotný magisterský titul za 12 týdnů.

Vstup do programu MACL poskytuje právníkům čas, aby se zamysleli nad jejich praxí, kladli otázky v prostředí nízkých sázek a zvažovali některé teoretické základy své profesionální práce. S individuálním dohledem našich právnických profesorů psaní zdokonalovali své výzkumné, analytické a písemné dovednosti, zatímco se pozastavili, aby kritičtěji přemýšleli o problému, který během své fakturovatelné pracovní doby zjistili. Po absolvování širších a hlubších právních znalostí budou studenti MACL lepší právníci, lepší obhájci a lepší kolegové. Po absolvování titulu Michigan Law studenti MACL stanou trvalou součástí komunity Michigan Law , otevřou dveře kolegiální a profesionální profesní síti pro doporučení, radu a větší spokojenost s prací.124137_Library_Skylights6.jpg

Studijní program

Strávit jedno léto - 12 týdnů, od května do srpna - studiem a pobytem v rezidenci podle Michigan Law . Výuky členů fakulty Michigan Law a uznávaných hostujících profesorů, kteří jsou odborníky se silným postavením v mezinárodním a srovnávacím právu, stejně jako v USA v oblasti práva obchodních společností a cenných papírů, jsou kurzová a psací cvičení MACL navržena tak, aby poskytovala intelektuálně bohatou přípravu budoucím vůdcům v nadnárodní společnosti praxe.

20-kreditový studijní program zahrnuje tři povinné předměty, tři volitelné předměty a písemný požadavek. Projekt psaní s doprovodným výzkumným kolokviem trvá celých 12 týdnů.

Curriculum 2020:

Základní kurzy:

 • Americké právo obchodních společností v globálním kontextu
 • Americká regulace cenných papírů v globálním kontextu
 • Fúze
 • Výzkumné kolokvium

Volitelné předměty:

 • Mezinárodní nabídky,
 • Globální soulad,
 • Globální firemní reorganizace,
 • Mezinárodní daň z příjmu právnických osob

Zkušenost ve třídě je obohacena mimoškolními událostmi, jako jsou diskuse s právními akademiky a praktikující právníci, individuální soulad s fakultou o pomoc s požadavky na psaní, příležitosti k navazování kontaktů s absolventy Michigan Law a sociální aktivity pro rozvoj dlouhodobých kolegiálních vztahů.

Fakulta

Fakulta MACL přichází s pozoruhodnými přihlašovacími údaji a zkušenostmi. Program 2020 bude zahrnovat profesory, kteří pracovali ve špičkových advokátních kancelářích v Los Angeles, New Yorku a Washingtonu, DC, konzultovaných pro Etiopii, Indonésii a stát Kalifornie v otázkách reformy práva obchodních společností, vedli asociaci American Law and Economics Association a spol. - autorizoval vedoucí učebnici regulace cenných papírů. Profesoři MACL přinášejí do letního programu výuku ocenění, praktické zkušenosti a důkladné znalosti amerických a zahraničních jurisdikcí, aby se studenti mohli přestěhovat do podnikové práce nebo posunout svoji podnikovou praxi na další úroveň.

123659_016-readingroom-12-27-11-122-fused-dc4.jpg

Pokyny pro přijetí

Žadatelé musí být praktikující právníci nebo mít právnické vzdělání na úrovni praktikující ze Spojených států nebo ze zahraničí. Kromě toho je vyžadována vysoká úroveň znalosti angličtiny ve čtení, psaní, mluvení a poslechu, o čemž svědčí iBT TOEFL skóre 100, IELTS skóre alespoň 7,0 nebo jiný důkaz o angličtině. Žadatelé, kteří jsou rezidenty Austrálie, Kanady (jiné než Quebec), Irska, Nového Zélandu, Spojeného království nebo Spojených států (jiných než Portoriko) a kteří absolvovali přísný plný úvazek nejméně po dobu tří let - sekundární vzdělávání v jedné z těchto zemí nemusí předkládat výsledky anglických testů.

Jak se přihlásit

Většina uchazečů podává svou přihlášku prostřednictvím webové stránky přijímací rady právnické fakulty (LSAC): www.lsac.org . Můžete si také stáhnout naši aplikaci PDF a odeslat ji do naší kanceláře. Stáhněte si aplikaci zde.

Kontrolní seznam aplikací

 • Dokončený formulář žádosti
 • Životopis nebo životopis
 • Prohlášení o účelu
 • Úřední přepisy (ekvivalent JD nebo LLB; případné pokročilé tituly)
 • Dva doporučující dopisy
 • Pro rodilé mluvčí, kteří nejsou rodilými mluvčími: zpráva TOEFL nebo IELTS

Bydlení

Bydlení není součástí programu. K dispozici je však ubytování na koleji v kolejích University of Michigan a letní trh podnájmu Ann Arbor je obvykle poměrně robustní, takže zařízené a nezařízené byty a domy najdete v docházkové vzdálenosti od právnické fakulty. Studenti přijatí do programu obdrží další informace, které jim pomohou s hledáním bydlení.

Školné a poplatky

 • 30 763 USD pro obyvatele Michiganu
 • 32 263 USD pro obyvatele jiné než Michiganské

Důležitá data pro léto 2020

14. května - všichni studenti musí dorazit do Ann Arbor do večera v tento den.

15. května - Povinná orientace pro všechny studenty MACL. Povinná vízová kontrola pro zahraniční studenty.

18. května - 12. června - 1. modul tříd MACL.

25. května - žádné třídy (pamětní svátek)

15. června - 10. července - 2. modul tříd MACL.

3. července - žádné třídy (americký den nezávislosti)

13. července - 7. srpna - 3. modul tříd MACL.

27. července - žádné třídy (Midterm break)

8. srpna - Slavnostní zahájení MACL a ukončení programu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of Michigan Law School in Ann Arbor is one of the world’s finest institutions of legal education. Housed in the Cook Quadrangle on the University of Michigan’s central campus, the Law S ... Čtěte více

The University of Michigan Law School in Ann Arbor is one of the world’s finest institutions of legal education. Housed in the Cook Quadrangle on the University of Michigan’s central campus, the Law School is unmatched for beauty and is superbly functional for its residential and scholarly community. The School has a sizable and diverse faculty, with many preeminent in their fields. The careers of alumni also speak eloquently to the strength of the School; our graduates are leaders serving with distinction in the public, private, and academic sectors in this nation and beyond. Méně