Magistr finančního práva (LLM)

Všeobecné informace

Popis programu

Master of Financial Law - Master of Law (LL.M.)

Nabídka investičních a finančních nástrojů neúprosně roste - stejně jako jejich ekonomická a právní složitost. S naším magisterským finančním zákonem rozšiřujete a prohloubíte své ekonomické a právní znalosti v oblasti aktuálních finančních otázek. Tímto způsobem posílíte své praktické dovednosti v oblasti vyjednávání a rozhodování a získáte právní a finanční know-how, které jsou nezbytné pro úspěšnou kariéru v podnicích, bankách, poradenství nebo dohledu.

osnovy

Náročné osnovy magisterského studijního programu vám poskytují ekonomické i právní parametry a nástroje pro analýzu, návrh a řízení finančních transakcí a dohled nad jejich aktéry. Master of Financial Law vám nabízí vynikající základ pro budování a rozšiřování vaší kariéry v oblasti podnikového financování, bankovnictví a finančního dohledu.

Extra-profesní studium

Ve čtyřech semestrech vám Master of Financial Law poskytuje cenné znalosti a dovednosti, které můžete využít pro svou kariéru ve společnostech, bankách nebo kontrolních úřadech. Bez přerušení: Protože lekce se obvykle konají jednou za měsíc - čtvrtek až sobota - takže můžete náš program dokončit na částečný úvazek a plnit své profesionální úkoly v plném rozsahu. Velmi atraktivní model pro vás - a pro vašeho zaměstnavatele.

Vynikající schopnost. Nejmodernější vzdělávací prostředí

Jsou školeni zkušenými odborníky v oblasti finanční praxe a renomovanými vědci. Využijte odbornosti a didaktické excelence našich lektorů. Akce se konají v novém kampusu ve Frankfurt School , který byl otevřen v roce 2017. Můžete očekávat nejmodernější, špičkové vzdělávací prostředí a příjemnou atmosféru.

Kvalifikace

Získáte mezinárodně uznávaného a akreditovaného akademického mistra na jedné z předních evropských obchodních škol. Cena v každém smyslu. Toto školení, které se má stát vysoce kvalifikovaným konzultantem v oblasti finančního práva, otevírá další příležitosti pro vstup nebo postup na úroveň řízení ve společnostech, bankách a v poradenství nebo dohledu.

síť

Pravidelná výměna s vynikajícími přednášejícími a ambiciózními účastníky a kolegy rozšiřuje vaši síť - neocenitelnou výhodu pro vaši budoucí kariéru. Dokonce i po ukončení studia najdete silnou platformu v naší síti absolventů, abychom vytvořili a prohloubili cenné kontakty v neformální a exkluzivní skupině.

Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

Frankfurt School of Finance & Management is an AACSB, EQUIS and AMBA accredited, research-led business school, covering every aspect of a business, management, banking, and finance.

Frankfurt School of Finance & Management is an AACSB, EQUIS and AMBA accredited, research-led business school, covering every aspect of a business, management, banking, and finance. Méně
Frankfurt , Mnichov , Stuttgart , Hamburg + 3 Více Méně