Magistr Daňového Zákona (MT)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Připojte se k našemu online magisterskému daňovému právu a zařadil se na 3. místo v online daňovém programu v zemi založeném na US News

Budete rozšiřovat své dovednosti mimo účetnictví, získat důkladné pochopení daňového práva a pracovat přímo s oddanou fakultou, včetně některých z nejuznávanějších profesorů daňového práva v zemi.

Tento selektivní program zpřístupňuje studentům bez právního vzdělání rigorózní vzdělávání v oblasti daňového práva. Profitujte z podpůrné komunity a praktických vzdělávacích příležitostí - a absolvujte během pouhých dvou let.

Rychlá fakta

  • 100% online
  • 24 celkem
  • Dokončit jen 2 roky
  • Odhadované školné ve výši 46 080 $

Hlavní body programu

  • Národně uznávaná fakulta. Naše fakulta zahrnuje některé z nejvíce akademicky respektovaných daňových profesorů v USA
  • Praktické dovednosti v oblasti daňového plánování. Naučte se řešit problémy, výzkum daňové právo, pečlivě číst stanovy a primární zdroje, a další.
  • Vysoká míra úspěchu. 90% studentů absolventského daňového programu najde do devíti měsíců po ukončení studia daňové pozice.
  • Dvě oblasti důrazu. Vyberte si z Business Tax Planning a High Net Worth / Private Client.

Kariérní výhled

Připravte se na úspěch v daňové praxi, správu majetku, nemovitosti, finanční poradenství a další. Kvalifikujte se na top pozice v účetních firmách Big 4, stejně jako firmy jako BDO, RSM a Grant Thornton. Můžete také použít své kurzu k přípravě na licenci jako CPA.

Loyola Law School Online absolventské programy jsou schváleny udělit titul ve většině států v USA, ale stále čekají na plné schválení od několika vybraných států. Klikněte sem a zjistěte, zda se nacházíte ve státě, ve kterém Loyola Law School nemůže udělit titul.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Located on an award-winning Frank Gehry-designed campus in downtown Los Angeles, Loyola Law School, Los Angeles is home to prominent faculty, dedicated students and cutting-edge programs. The Law Scho ... Čtěte více

Located on an award-winning Frank Gehry-designed campus in downtown Los Angeles, Loyola Law School, Los Angeles is home to prominent faculty, dedicated students and cutting-edge programs. The Law School strives to instill in students the knowledge they need to excel on their chosen paths. It dedicates itself to preparing students for the rigors of practice with an extensive portfolio of practical-training opportunities, an 18,000-strong alumni network and a focus on social justice. Méně