Mezinárodní právo LLM a životní prostředí

Všeobecné informace

Popis programu

Svět zažívá nebývalou krizi v oblasti životního prostředí. V reakci na tuto krizi se vyvinulo bohaté množství mezinárodních norem a institucí, které se snaží řešit problémy, jako je změna klimatu, ztráta biologické rozmanitosti, odlesňování nebo přeshraniční znečištění.

Tento LLM poskytuje studentům příležitost kriticky zhodnotit způsob, jakým mezinárodní právo řídí vztah mezi lidstvem a přírodním světem. Kurz stanoví mezinárodní právo životního prostředí v jeho širším filosofickém, historickém a politickém kontextu a zapojí studenty do interdisciplinárního studia nadnárodních právních procesů určených k prevenci a řešení environmentálních problémů. LLM také zdůrazňuje komplexní vztah mezi regulací životního prostředí a dalšími oblastmi práva, jako je obchod nebo právo v oblasti lidských práv.

Proč studovat mezinárodní právo a životní prostředí v Keele?

Keele Law School má dlouhou tradici akademických znalostí v oblasti mezinárodního práva. Tyto předměty byly u společnosti Keele vyučovány světoznámými odborníky, jako jsou Michael Akehurst a Patrick Thornberry. Právní škola Keele v posledních letech intenzivně investovala do oblasti mezinárodního práva. Studenti budou vyučováni dynamickými akademickými pracovníky s širokým spektrem odborných a výzkumných zájmů.

Keele je průkopníkem a lídrem v oblasti interdisciplinárního vzdělávání. Studenti na LLM v mezinárodním právu a lidských právech budou mít moduly jak na Právnické fakultě, tak na škole politiky, mezinárodních vztahů a životního prostředí (SPIRE). Studenti mají také možnost studovat moderní jazyky - včetně klíčových jazyků OSN - jako součást svého studia, což zvyšuje jejich rozsah odborných dovedností. Keele v současné době nabízí kurzy v arabštině, čínštině, francouzštině, němčině, japonštině, ruštině a španělštině.

Struktura kurzu

Program může být dokončen za 12 měsíců na plný úvazek nebo 24 měsíců na částečný úvazek. K dispozici je také možnost absolvovat kurz na modulárním základě a rozšiřovat moduly po dobu 2 až 5 let, což umožňuje maximální flexibilitu.

Požadavky na akademický vstup

Měli byste mít titul první nebo druhé třídy (nebo cizí ekvivalent) v právu nebo související disciplíně. Žádosti jsou vítány od současných právníků nebo jiných osob s odpovídající odbornou kvalifikací a / nebo zkušenostmi.

Požadavky na vstup do angličtiny pro zahraniční studenty

Žadatelé, u nichž angličtina není prvním jazykem, musí předložit doklad o kvalifikaci v anglickém jazyce. Minimální skóre pro vstup do LLM je akademická IELTS 6.5 (nebo TOEFL 91). Studenti, kteří absolvovali jednu z jazykových znalostí v angličtině, ale nedosáhli požadovaného ročníku, mohou být do programu přijati, pokud studují na předškolním kurzu anglického jazyka před zahájením studia.

Keele University současné době přijímá testy Tofel iBT, které byly odebrány mimo Spojené království. Všechny testy Tofel iBT bude nutné provést nejdéle dva roky před datem zahájení v Keele a musí být ověřitelné pomocí ETS. Pokud jste provedli test Tofel iBT ve Velké Británii, obraťte se na přijímací tým pro více informací.

Kariéra

LLM v mezinárodním právu a životním prostředí je vstupní branou k řadě pracovních příležitostí. Zahrnují kariéru v mezinárodních nevládních organizacích, charitativních organizacích, mezinárodních organizacích, jako jsou OSN, politické think-tanky, advokátní skupiny, vláda a akademická obec. Stále více se snaží soukromý sektor hledat odborníky se silným zázemím v oblasti práva a politiky v oblasti životního prostředí, a to kvůli rychlému rozvoji standardů sociální odpovědnosti podniků (CSR) a podnikové udržitelnosti.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction ... Čtěte více

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction in the Guardian University League Table 2019, in addition to having been ranked No.1 in England for student satisfaction in the 2018 National Student Survey, of broad-based universities. We were also awarded Gold in the recent Teaching Excellence Framework. Méně