Mezinárodní arbitrážní a obchodní právo LL.M. poskytuje svým absolventům unikátní soubor mezinárodních arbitrážních dovedností spolu se solidní odborností v oblasti mezinárodního obchodního práva. Program je přizpůsoben tak, aby pokrýval jak procedurální, tak hmotněprávní aspekty mezinárodního řešení sporů.

Jaké aspekty pokrývá program?

Mezinárodní arbitráž

Po úspěšném uzavření modulu pro výzkum a psaní se plně zapojíte do světa mezinárodního rozhodčího řízení. Během druhého bloku akademického roku budete konfrontováni nejen se základními aspekty arbitrážního práva, ale také budete vyzváni k pochopení principů mezinárodní arbitráže z hlediska komparativního práva. Na jaře budete také vystaveni výrazným futures investiční arbitráže. Budete také mít možnost zúčastnit se jednoho z mnoha mezinárodních soudů.

Kurzy jsou vyučovány akademickými pracovníky a odborníky působícími v oblasti mezinárodní arbitráže. Můžete očekávat, že prozkoumáte svět mezinárodního rozhodčího řízení jak z právního poradce, tak z hlediska rozhodčích.

Obchodní právo

Program má také silné zaměření na transakční aspekt mezinárodního obchodu. Kurz 10 ECTS pro mezinárodní obchodní právo poskytuje komplexní přehled jak mezinárodního práva obchodních společností, tak mezinárodního smluvního práva. Kromě toho budete mít možnost uplatnit své znalosti (a zlepšit své právní dovednosti v oblasti psaní písemností) během vypracování smlouvy. Kromě toho si vyberete jednu z volitelných předmětů (například zákon o duševním vlastnictví nebo zákon o lodi), budete mít možnost získat odborné znalosti v oblasti vašeho zájmu.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam »

Poslední aktualizace Listopad 6, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
12 měsíců
Denní studium
Price
2,083 EUR
pro studenty z EU / EEA. 11 900 EUR pro studenty mimo EU / EEA.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date