Mezinárodní právo LLM a trvale udržitelný rozvoj

Všeobecné informace

Popis programu

Proč tento kurz?

Ve světě, čelí jedinečné ekonomické, environmentální a sociální výzvy stupnici neviděli, podpoře udržitelného rozvoje se stala naléhavou prioritou.

Kurz vám poskytne solidní základy ve strukturách, pravidly a zásadami aspektů mezinárodního práva veřejného, ​​které mají vliv na udržitelný rozvoj.

Tento program je navržen speciálně pro absolventy, kteří chtějí pracovat v mezinárodní oblasti vývoje v oblasti řízení, plánování nebo oblastí souvisejících s politikou.

Kurz má flexibilní strukturu. Budete mít možnost sledovat své vlastní zájmy a přizpůsobit svůj titul na zvolené profesní dráhu. Můžete si vybrat volitelných kurzů z jiných Masters programy v právu, jakož i souvisejících programech po celé univerzitě.

Není nutné, aby jste držitelem právnického před zahájením tohoto kurzu studia však obsahu zákona ve svém předchozím kurzu mohou být užitečné.

Budete studovat

Tento program je k dispozici na plný úvazek a částečný úvazek se třemi možnými výstupních bodech. Můžete si vybrat ke studiu pro a:

 • Postgraduální certifikát (PgCert)
 • Postgraduální diplom (PgDip)
 • Magisterský titul (LLM)

třídy jádra

 • Metody výzkumu (povinné pro LLM)
 • Světového obchodního systému: Law & Policy
 • Mezinárodní právo životního prostředí

Volitelné kurzy

Volby mohou zahrnovat:

 • Srovnávací Závazkové právo
 • Obchodní a lidská práva
 • Srovnávací Law & Company Nařízení
 • Soutěžní právo a politika v Evropské unii
 • Právní postup a smluvního práva a jiných závazků (za neprávníky)
 • UK & EU Zákon o životním prostředí
 • Duševní vlastnictví
 • Global Water Policy
 • Mezinárodní obchod teorie, politika a instituce
 • Základy životního prostředí Forenzní
 • Energetické zdroje a politika

Upozorňujeme, že třídy nabídly může změnit z roku na rok.

Omezený počet studentů bude mít možnost si zvolit volitelných tříd z volitelných modulů nabízených v LLM v klimatické změny zákona a politiky. To umožňuje ti studenti do kombinuje udržitelné právo a rozvojovou politiku s klimatickými změnami. Program je dodáván mimo akademickou půdu o intenzivní tří-denní bázi v lednu. Pro další informace, obraťte se na Law School.

Pole disertace

Unikátní aspekt tohoto programu je příležitost pro vás, aby provedla pole disertační práce v rámci vládní nebo nevládní organizace s mezinárodním zaměřením. To může být buď ve Velké Británii, nebo více pravděpodobný, v zámoří.

Tato příležitost je nabízena na základě výběrového řízení. Trvá po dobu až 12 týdnů od července do září. Práce ukončeny k umístění se zaměří na konkrétní oblasti práva a budou tvořit předmět vaší práce.

Předchozí studenti se zavázaly umístění v zemích, včetně Sri Lanka, Tanzanie, Jižní Africe, Indii a Keni. Příklady projektů, které naši studenti se zavázali, patří:

 • posoudit, do jaké míry indické životního prostředí a energetiky zákony podporovat rozvoj mikro obnovitelných zdrojů
 • analýzu, zda tanzanské pozemkové právo diskriminuje ženy a jaké reformy by bylo zapotřebí řešit diskriminaci
 • zkoumání nízkého take-up Clean Development Mechanism [CDM] v subsaharské Africe a jak se situace by mohla být zlepšena
 • posouzení environmentální spravedlnosti v Nigérii a Jižní Afriky

Projekt / terénní práce je organizována a podporována výzvy Worldwide. Výzvy Worldwide je inovativní, oceněné, sociální podnik pracuje v oblasti mezinárodního rozvoje.

The University of Strathclyde poskytuje komplexní cestovní a zdravotní pojištění pro všechny účastníky v oblasti práce. Jsme také zaplatit za náklady na umístění. Studenti jsou zodpovědní za náklady letů, víz a ubytování a životní náklady, zatímco v zámoří. Takové náklady mají tendenci být v regionu £ 1500 až £ 2500 na jednoho studenta.

Vybavení

Naše knihovna má širokou škálu zpráv zákon, právní předpis, seriálů a monografií. Má také duplicitní soubory klíčového zpráva zákon série, domy rozsáhlými sbírkami do vládních publikací a dalších souvisejících oblastech.

Budete mít přístup k široké škále elektronických informačních zdrojů, které lze získat přístup z domova, včetně všech hlavních právních databází.

Zákon School je domovem prvního zákona klinice Skotska. Poskytuje skutečného života 'vzdělávací zkušenost pro studenty a neocenitelnou službu z řad veřejnosti, kteří nemají nárok na právní pomoc, a nemůže jinak dovolit právní poradenství.

Strathclyde středisko pro práva životního prostředí a správu

Ty vyzývají, aby se zapojily do činnosti centra. Patří mezi ně návštěvní přednášky a na mezinárodních konferencích. Strathclyde středisko pro práva životního prostředí a vládnutí je centrem excelence v oblasti práva životního prostředí a správy věcí veřejných a může se pochlubit živou vědeckou komunitu.

Budete mít také možnost podílet se na organizaci roční postgraduální kolokvium o práva životního prostředí a správu. To má relaci věnovanou prezentaci vysoce kvalifikovaných LLM studentů.

vstupní požadavky

Za normálních okolností první třídy nebo druhé třídy diplom nebo ekvivalent v příbuzném oboru (některé obsah zákon doporučeno). Vstup může být možné s ostatními kvalifikací, zejména tam, kde jsou vaše pracovní zkušenosti jsou relevantní pro kurzu.

Kolik bude můj kurz stojí?

Všechny poplatky jsou uvedeny na plný úvazek kurzů a za akademický rok, pokud není uvedeno jinak.

Skotsko / EU

2016/17

 • LLM / PgDip - £ 6.300
 • PgCert - £ 3.150

Zbytek UK

2016/17

 • LLM / PgDip - £ 6.300
 • PgCert - £ 3.150

Mezinárodní

2016/17 LLM / PgDip - £ 13.000

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Faculty of Humanities and Social Sciences enjoys an excellent reputation across a wide spectrum of disciplines. We aspire to generate new ideas, knowledge and skills to increase our understandin ... Čtěte více

The Faculty of Humanities and Social Sciences enjoys an excellent reputation across a wide spectrum of disciplines. We aspire to generate new ideas, knowledge and skills to increase our understanding of the world and strive to make a significant contribution to the economy, society and culture of Scotland and beyond. With one of Scotland’s top law schools, and as the country’s largest provider to teacher education, we also have significant expertise in developing the professional practice needed to equip modern societies at all levels. Méně