Mezinárodní právo LLM a finance

Všeobecné informace

Popis programu

Proč tento kurz?

Celosvětová finanční a hospodářská krize v roce 2008 měla obrovský vliv po celém světě. Finanční regulace je nyní prioritou pro politiky a vlády. V důsledku toho jsme neustále s ohledem na různé právní požadavky a omezení při provádění finančních politik a rozhodování.

Tento kurz spojuje principy práva, politiky a účetnictví. Budete rozvíjet porozumění do hloubky těchto principů, které jsou základem finanční trhy. Budete také získat jedinečný pohled na rychle se měnící oblasti regulace.

Co budete studovat

Budete studovat celou řadu povinných tříd práva, učil Strathclyde Law School. Budete mít také povinné financí a účetnictví tříd, které nabízí Strathclyde Business School.

Tyto třídy se budou týkat témat, jako jsou:

  • mezinárodní bankovní právo
  • právní aspekty finanční regulace
  • principy podnikových financí
  • účtování pro finanční analýzu

Budete si také vybrat z nabídky volitelných tříd, které pokrývají témata jako jsou:

  • mezinárodní investiční zákon
  • srovnávací smluvní právo

V letním semestru, budete dokončení disertační práce.

Pracovní zkušenosti

Jsme doma k Strathclyde zákona Clinic. Zákon klinika je příležitostí pro vás pracovat jako studentský poradce pro reálného života klientů.

Můžete použít pro práci v jednotce obchodní právo Small (SBLU) v souladu se zákonem Clinic. Poskytuje pro-bono transakčních a řešení sporů právní služby podnikům v Glasgow a okolních oblastí.

SBLU pomůže místním podnikatelů a organizace chápat své zákonné povinnosti. To bude také pomoci místní firmy a organizace v případě potřeby chránit.

Chceme pomoci těmto podnikům uspět. S naší pomocí se dá:

  • přínosem i pro širší komunitu vytvářením pracovních příležitostí
  • zlepšit přístup ke službám
  • podporovat ty subjekty v rámci Společenství za účelem dalšího jejich očekávání

vstupní požadavky

Za normálních okolností první třídy nebo 2: 1 diplom (Právo / Účetnictví / Finance / bankovnictví). Vstup může být také možné u příslušných odborných kvalifikací.

Děláme přijmout 2: 2 v případě, že mají relevantní a značnou pracovní zkušenost.

Pokud žadatel nemá diplom, budeme uvažovat, pokud mají značné a relevantní pracovní zkušenosti.

Požadavky na anglický jazyk

Pro postgraduální studium, University of Strathclyde vyžaduje minimální celkové skóre IELTS 6,5 (žádná jednotlivá skóre testu pod 6,0) nebo ekvivalent. Testy jsou platné po dobu dvou let.

Pre-zasedáními kurzy v anglickém jazyce jsou k dispozici.

Poplatky a financování

Skotsko / EU

2016/17 - £ 12.000

Zbytek UK

2016/17 - £ 12.000

Mezinárodní

2016/17 - £ 19.000

Kariéra

Stále častěji, právníci a další související odborníci pracují v prostředí, které vyžadují pochopení finančních a účetních zásad, které jsou základem jak podniky fungují.

Studium na tento program zařídíme se znalostí, porozumění a analytické dovednosti důležité pro práci, nebo plánujete kariéru v oblasti bankovnictví a financí s mezinárodním zaměřením, včetně mezinárodních advokátních kanceláří, bank a podniků a vládních a nevládních organizací.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Faculty of Humanities and Social Sciences enjoys an excellent reputation across a wide spectrum of disciplines. We aspire to generate new ideas, knowledge and skills to increase our understandin ... Čtěte více

The Faculty of Humanities and Social Sciences enjoys an excellent reputation across a wide spectrum of disciplines. We aspire to generate new ideas, knowledge and skills to increase our understanding of the world and strive to make a significant contribution to the economy, society and culture of Scotland and beyond. With one of Scotland’s top law schools, and as the country’s largest provider to teacher education, we also have significant expertise in developing the professional practice needed to equip modern societies at all levels. Méně