Master of Laws - LLM

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Vezměte svou vášeň pro právo na další úroveň díky pokročilému studiu a výzkumu. Buďte středem debaty, analýzy a dialogu o otázkách práva a právní politiky na Novém Zélandu.

Na plný nebo částečný úvazek bude vaše studium relevantní, dostupné a intelektuálně prospěšné - prozkoumejte oblast práva, která vás zajímá nebo přizpůsobí studijní program, který vyhovuje vašim profesním cílům.

Flexibilní studium

Navržen tak, aby byl flexibilní, magisterské právo nabízí kurzy, které se vyučují v různých formátech. Některé kurzy se scházejí jednou týdně, jiné se vyučují v kompaktnějším formátu.

Blokové kurzy se vyučují koncentrovaným způsobem po dobu jednoho až dvou týdnů a intenzivní kurzy se dělí na kousky po osmi až dvanácti hodinách. Často se učí během dvou až tří po sobě jdoucích večerů nebo v pátek odpoledne a sobotních sezení s přestávkou mezi dvěma až třemi týdny.

Výzkum a dohled

Bez ohledu na to, jak se rozhodnete pro studium na magisterském právu, bude požadován prvek výzkumu. Využijte vzrušujících možností výzkumu na předním středisku akademického právního výzkumu na Novém Zélandu.

A pokud plánujete dělat magisterskou práci nebo doktorskou práci, budete mít příležitost být v nejrůznějších oblastech pod dohledem nejlepších právníků Nového Zélandu.

Stipendia

Existuje několik stipendií, které mohou studenti LLM požádat.

Victoria Master's by Thesis Stipendium nabízí stipendium ve výši 15 000 USD a zproštění odměny odpovídající domácím poplatkům. Aplikace uzavřeme 1. listopadu.

Pokud jste z jižního Pacifiku a máte vysokoškolský titul, můžete požádat o postgraduální stipendium Angelo South Pacific Postgraduate Education. Aplikace končí 1. října.

Všichni zahraniční studenti se mohou ucházet o stipendium LLM Fee, které přispívá k poplatkům ve výši 5 000 USD.

Všichni studenti LLM, kteří dělají práci v oblasti práva soukromí, mohou požádat o magisterské stipendium pro LLM (zákon o ochraně osobních údajů), které pokrývá životní náklady a školné až do stanoveného limitu.

Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Čtěte více

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Méně
Wellington , Wellington , Wellington + 2 Více Méně