Master of Laws (LLM)

Všeobecné informace

Popis programu

Popis programu

Využijte svou kariéru s Master of Laws (LLM) od jedné z předních světových škol.

ANU je nejlepší australská univerzita a ANU se řadí mezi 20 nejlepších na světě pro studium práva (QS World Rankings by Subject 2019/20).

ANU LLM je pokročilá postgraduální kvalifikace, jejímž cílem je vybavit praktiky právníků, aspirujících profesionálů a nejnovější absolventy se specializovanými právními znalostmi a dovednostmi.

Tento postgraduální program, který je otevřen jak absolventům práva, tak i právnickým osobám, je ideální pro ty, kteří chtějí prohloubit své znalosti v určité oblasti práva, pro ty, kteří mají v úmyslu vstoupit do nové oblasti praxe nebo pro ty, pro které by znalost práva byla přínosem v jejich kariéře, včetně odborníků z oblasti veřejné politiky, regulačních orgánů a manažerů.

Náš přístup k výuce kombinuje akademickou přísnost s praktickými zkušenostmi, zatímco výuka malých skupin poskytuje studentům větší příležitosti k interakcím a interakcím s akademickými odborníky, navštěvujícím hostujícím řečníkům a dalším studentům.

Jako postgraduální student na národní právní škole v Austrálii budete těžit z příležitostí, které jsou jedinečné pro studium práva v národním hlavním městě, městě, kde se dělají federální zákony a politiky. Naše blízkost k Nejvyššímu soudu Austrálie, soudům Commonwealthu a federálním agenturám nabízí bezkonkurenční přístup k právníkům, členům soudů a vládním politikům, z nichž mnozí jsou absolventy práv ANU.

Struktura studia

Flexibilní osnovy LUM právnické fakulty ANU vám umožní přizpůsobit si studium tak, aby vyhovovalo vašim osobním zájmům a kariérovým aspiracím. Můžete si vytvořit svůj vlastní program výběrem z řady současných témat v oblasti práva, včetně mezinárodní bezpečnosti, letectví a vesmíru, životního prostředí a klimatu, kybernetické války a lidských práv. Nebo se můžete specializovat na jednu z následujících oblastí:

  • Mezinárodní zákon
  • Veřejné právo
  • Soukromé a obchodní právo

Specializace

Studenti LLM si mohou vytvořit svůj vlastní program výběrem kurzů ze široké škály témat nebo si vybrat z jedné z následujících specializací:

> Mezinárodní právo

Mezinárodní právo upravuje vztahy mezi státy a dalšími aktéry na mezinárodní úrovni a může ovlivnit společnost různými způsoby, a to jak mezinárodně, tak na domácí úrovni. Pomáhá nám vysvětlovat a analyzovat interakce v mezinárodním společenství a jejich dopad na národní společnosti.

Tato specializace vám poskytne praktické dovednosti a odborné znalosti, které potřebujete pro navigaci v mezinárodním právním systému, a také flexibilitu zaměřit se na oblasti, které jsou předmětem zvláštního zájmu, a to prostřednictvím široké škály volitelných kurzů.

> Soukromé a obchodní právo

Vyčnívejte z davu se specializací na soukromé a obchodní právo. Získejte odborné právní znalosti o stále složitějším globálním prostředí, ve kterém jednotlivci a společnosti působí. Tato specializace vám umožní zaměřit vaše studie na konkrétní oblasti soukromého a obchodního práva, od duševního vlastnictví po společenskou odpovědnost podniků.

> Veřejné právo

Prohloubte své znalosti jak procesu a produktu vládní regulace, tak základních právních struktur, na kterých je vláda postavena, se specializací na veřejné právo.

Tato specializace spojuje srovnávací a multidisciplinární perspektivy při zkoumání návrhu, implementace a účinnosti regulace v Austrálii. Rozvíjíte odborné porozumění modernímu regulačnímu státu a zákonům, které řídí jeho fungování, abyste mohli lépe informovat veřejnou politiku a praxi.

Stipendia

Výběr probíhá na základě akademických zásluh se stipendii nabízenou potenciálním ANU LLM mezinárodním studentům s nejvyššími GPA.

Jméno stipendia Částka (AUD) Způsobilost

ANU vysoká škola práva mezinárodní excelence stipendium

20 000 USD (AUD)
jednorázovou platbu

Cena je k dispozici každý semestr budoucímu studentovi ANU, který:

  • je mezinárodní student;

  • je občanem jedné z následujících zemí: Indie, Indonésie, Malajsie, Pákistán, Singapur, Thajsko nebo Vietnam;

  • podala žádost o přijetí do programu Master of Laws (LLM) na právnické fakultě ANU; a

  • má vynikající akademický rekord, jak je definován minimální GPA 5,5 ze 7 nebo vyšší.

ANU vysoká škola práva mezinárodní zásluhy stipendium

10 000 USD (AUD)
jednorázovou platbu

Cena je k dispozici každý semestr budoucímu studentovi ANU, který:

  • je mezinárodní student;

  • podala žádost o přijetí do programu Master of Laws (LLM) na právnické fakultě ANU; a

  • má vynikající akademický rekord, jak je definován minimální GPA 5,0 z 7 nebo vyšší.

Kariérní výsledky

Absolventi ANU byli hodnoceni jako nejschopnější absolventi v Austrálii a mezi nejžádanější zaměstnavatele po celém světě. Nejnovější ocenění Global Employability University Ranking, publikovaná společností Times Higher Education, označila ANU jako nejvyšší univerzitu v Austrálii za získání zaměstnání již čtvrtý rok po sobě.

Po absolvování studia se stanete součástí vysoce propojené sítě více než 20 000 absolventů globálního práva, které zahrnují současné soudce Nejvyššího soudu, QCs, SCs, poslance, diplomaty, vedoucí pracovníky, vědce, autory a vůdce globálních firem.

Absolventi LLM postupují nebo si vybírají kariéru v nejrůznějších oblastech, včetně právní praxe nebo poradenství, financí, obchodní politiky, mezinárodního obchodu, žurnalistiky, veřejného pořádku, vlády a diplomacie.

Odborný učitelský personál

Naši akademičtí odborníci, kteří disponují zvláštní odborností v ústavním a správním právu, mezinárodním právu, právu životního prostředí, správě a národní bezpečnosti, poskytují vedení národního výzkumu v nejdůležitějších právních, regulačních a správních výzvách, kterým Austrálie, asijsko-tichomořský region a svět čelí.

Mnoho z našich zaměstnanců jsou oceněnými učiteli, kteří jsou vždy přístupní a úzce spolupracují se studenty na jejich podpoře prostřednictvím studia.

Poslední aktualizace May 2020

Informace o škole

ANU is Australia’s national university with a global reputation in international, constitutional, public and private law. ANU is ranked 12th in the world for the study of law (QS World Rankings by Sub ... Čtěte více

ANU is Australia’s national university with a global reputation in international, constitutional, public and private law. ANU is ranked 12th in the world for the study of law (QS World Rankings by Subject, 2018). Méně