Master of Laws (LLM) - americké právo

Všeobecné informace

Popis programu

Loyola

alt = "Loyola's LLM program je určen pro absolventy zahraničních práv a zkušené zahraniční a americké právníky. Náš program umožňuje studentům vybudovat flexibilní kurikulum v americkém právu a připravuje je, aby se stali vůdci na globalizovaném trhu. alt =" Loyola's campus, navržený světově proslulý architekt Frank Gehry, má ideální polohu v centru Los Angeles v Kalifornii - právní, technologický, mediální, módní a finanční kapitál. V alt = "Loyola se staráme o naše studenty a chceme, aby dosáhli svých akademických a profesních cílů.

alt = "Loyola's boutique LLM program je určen pro absolventy mezinárodního a domácího práva a zkušené právníky. Umožňuje studentům vybudovat flexibilní kurikulum v americkém právu a připravuje je, aby se stali vůdci na globalizovaném trhu. Studenti mají možnost plně přizpůsobit svůj kurz studia nebo vyberte jednu z našich specializací LLM v oblastech nejvyšší praxe. Navíc alt = "Loyola nabízí jedinečný LLM speciálně navržený pro mezinárodní studenty, kteří mají zájem se účastnit barové zkoušky v Kalifornii a New Yorku.

Americké právo LLM

Toto může být vaše preferovaná možnost, pokud hledáte obecný přehled o americkém právním systému nebo si přejete navrhnout studijní program, který vám umožní zaměřit se na téma, které v současné době není v našem seznamu specializací LLM nabízeno. S více než 325 volitelnými kurzy, alt = "Loyola nabízí šíři amerického práva a hloubku v několika tematických oblastech. To vám umožní plně přizpůsobit, s vedením ředitele LLM, svůj studijní kurz a získat jedinečné učení Zkusenosti.

Specializace LLM

alt = "Loyola Law School také nabízí specializace v několika oblastech práva. Zapsání se do specializace je perfektní volbou pro studenty, kteří se zajímají zejména o určitou oblast práva. Osnovy každé specializace byly pečlivě přizpůsobeny tak, aby absolventům poskytovali komplexní porozumění specializovaného tématu.

Specializace jsou otevřeny studentům, kteří získali titul práv ze školy v cizí zemi, a studentům s JD z americké právnické fakulty akreditované ABA. Studenti JD musí mít titul JD alespoň tři roky před přihlášením do programu LLM.

Loyola

Jednotky a kurzy

Studenti absolvují náš program LLM (General nebo Specialization) po úspěšném absolvování alespoň 24 jednotek kurzů, skládajících se z některých požadovaných základních kurzů a schválených volitelných předmětů.

Učební plán alt = "Loyola nabízí široký výběr možností v různých oblastech. Díky 325 volitelným kurzům, z nichž si mohou studenti vybrat, mohou studenti splnit požadavky na studium zapsáním do široké škály kurzů, včetně kurzů prvního ročníku JD, které pokrývají požadované předměty pro advokátní zkoušku.

Způsobilost baru

Mnoho našich zahraničních studentů má zájem o zápis do našeho programu LLM, aby se mohli zúčastnit Kalifornie nebo New York Bar zkoušky. Způsobilost baru závisí na tom, zda je student již oprávněn vykonávat praxi ve své vlastní zemi a na změně z Kalifornie a New Yorku. Studenti by měli navrhnout učební plán svého LLM na alt = "Loyola, aby splnili specifické požadavky barové zkoušky, o kterou mají zájem.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o způsobilosti advokátů, ať už byste měli absolvovat advokátní zkoušku, kterou advokátní zkoušku byste měli absolvovat, a ještě mnohem více, naplánujte Skype hovor s naším ředitelem fakulty, profesorem Aaronem Ghirardellim, e-mailem na adresu amlaw@lls.edu. Profesor Ghirardelli je sám absolventem LLM a má licenci v Kalifornii, New Yorku a Itálii.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Loyola Law School is located in the legal, financial and media capital of Los Angeles. It is home to world-renowned faculty, and academic programs at the leading edge of the legal field. Our students ... Čtěte více

Loyola Law School is located in the legal, financial and media capital of Los Angeles. It is home to world-renowned faculty, and academic programs at the leading edge of the legal field. Our students want to change the world, and they’re doing it. Méně