Master of Laws (LLM) - Specializace trestního soudnictví

Všeobecné informace

Popis programu

Loyola

alt = "Loyola's LLM program je určen pro absolventy zahraničních práv a zkušené zahraniční a americké právníky. Náš program umožňuje studentům vybudovat flexibilní kurikulum v americkém právu a připravuje je, aby se stali vůdci na globalizovaném trhu. alt =" Loyola's campus, navržený světově proslulý architekt Frank Gehry, má ideální polohu v centru Los Angeles v Kalifornii - právní, technologický, mediální, módní a finanční kapitál. V alt = "Loyola se staráme o naše studenty a chceme, aby dosáhli svých akademických a profesních cílů.

alt = "Loyola Law School byla podle US News na 6. místě v Trial Advocacy

Studenti, kteří absolvují specializaci LLM v trestním soudnictví, budou mít bezkonkurenční příležitost k tomu, aby se seznámili a soustředili studium práva a dovedností nezbytných pro výcvik jako obhájce v trestním řízení nebo v obranném prostředí.

Loyola

Specializace v trestní justici bude uznána po uspokojivém dokončení 18 předmětů. Zahrnuje 12 jednotek požadovaných kurzů a 6 jednotek volitelných předmětů.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Loyola Law School is located in the legal, financial and media capital of Los Angeles. It is home to world-renowned faculty, and academic programs at the leading edge of the legal field. Our students ... Čtěte více

Loyola Law School is located in the legal, financial and media capital of Los Angeles. It is home to world-renowned faculty, and academic programs at the leading edge of the legal field. Our students want to change the world, and they’re doing it. Méně