Master of Laws (LLM) - Specializace na duševní vlastnictví

Všeobecné informace

Popis programu

Loyola

alt = "Loyola's LLM program je určen pro absolventy zahraničních práv a zkušené zahraniční a americké právníky. Náš program umožňuje studentům vybudovat flexibilní kurikulum v americkém právu a připravuje je, aby se stali vůdci na globalizovaném trhu. alt =" Loyola's campus, navržený světově proslulý architekt Frank Gehry, má ideální polohu v centru Los Angeles v Kalifornii - právní, technologický, mediální, módní a finanční kapitál. V alt = "Loyola se staráme o naše studenty a chceme, aby dosáhli svých akademických a profesních cílů.

Duševní vlastnictví je jednou z nejdynamičtějších a nejrychleji rostoucích oblastí právní praxe a představuje zhruba 20 procent americké ekonomiky. Technologie a sociální média umožňují rychlou distribuci obsahu milionům mobilních telefonů, notebooků a tabletů po celém světě a každý den se objevují nové právní otázky. Každý právník, od samostatného lékaře po interního právníka až po transakční a soudní právníky ve velkých firmách, se bude stále více potýkat s problémy IP. Absolventi LLM se specializací na IP budou připraveni na „znalostní“ ekonomiku 21. století.

Síť alt = "Loyola Entertainment Alumni Network je jednou z největších sítí absolventů na světě, která se specificky zaměřuje na zábavu, média a duševní vlastnictví. Příležitosti na zahraniční stáže, které alt =" Studenti Loyoly v minulém roce četli jako "Kdo je kdo" zábavního průmyslu a zahrnují společnosti jako NBC / Universal, Sony, Lionsgate, MTV Live Nation, Warner Brothers Television, HBO, Activision a mnoho dalších.

LLM titul vyžaduje 24 kreditů celkem. Specializace práva duševního vlastnictví bude uznána po uspokojivém absolvování 12 jednotek kurzu. To zahrnuje 5-6 jednotek požadovaných kurzů a 6-7 jednotek volitelných.

Loyola

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Loyola Law School is located in the legal, financial and media capital of Los Angeles. It is home to world-renowned faculty, and academic programs at the leading edge of the legal field. Our students ... Čtěte více

Loyola Law School is located in the legal, financial and media capital of Los Angeles. It is home to world-renowned faculty, and academic programs at the leading edge of the legal field. Our students want to change the world, and they’re doing it. Méně