Master of Laws (LLM) - Mezinárodní obchodní Právo Specializace

Všeobecné informace

Popis programu

Loyola

alt = "Loyola's LLM program je určen pro absolventy zahraničních práv a zkušené zahraniční a americké právníky. Náš program umožňuje studentům vybudovat flexibilní kurikulum v americkém právu a připravuje je, aby se stali vůdci na globalizovaném trhu. alt =" Loyola's campus, navržený světově proslulý architekt Frank Gehry, má ideální polohu v centru Los Angeles v Kalifornii - právní, technologický, mediální, módní a finanční kapitál. V alt = "Loyola se staráme o naše studenty a chceme, aby dosáhli svých akademických a profesních cílů.

alt = "Specializace Loyola Law School v oblasti mezinárodního obchodního práva se zaměřuje na studenty, kteří mají zájem pomáhat společnostem na globalizovaném trhu. Specializací v této oblasti budou studenti schopni radit klientům v celé řadě otázek, od založení společnosti až po její založení. vedení společnosti, daňové záležitosti a fúze a akvizice.

Los Angeles a jeho pláž Silicon jsou velmi rušným trhem pro mezinárodní obchodní právníky. Denně se vytvářejí nové a vzrušující startupy. Někteří z předních rizikových kapitalistů se nacházejí v oblasti a uzavírají se smlouvy o financování těchto startupů, jejich nákupu nebo prodeje. Kromě začínajícího světa je Los Angeles jedním z nejlepších finančních trhů ve Spojených státech, druhý pouze v New Yorku. Některé z nejlepších společností a firem jsou umístěny ve městě a alt = "Loyola's přední umístění v centru LA umožňuje studentům být v těsném kontaktu s nejlepšími hráči na trhu.

LLM titul vyžaduje 24 kreditů celkem. Specializace International Business Law Specialisation bude uznána po uspokojivém absolvování 16 lekcí kurzu. To zahrnuje 4 jednotky požadovaných kurzů a 12 jednotek volitelných.

Loyola

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Loyola Law School is located in the legal, financial and media capital of Los Angeles. It is home to world-renowned faculty, and academic programs at the leading edge of the legal field. Our students ... Čtěte více

Loyola Law School is located in the legal, financial and media capital of Los Angeles. It is home to world-renowned faculty, and academic programs at the leading edge of the legal field. Our students want to change the world, and they’re doing it. Méně