Master of Laws (LLM) - Barová dráha

Všeobecné informace

Popis programu

85160_85121_Loyola1.jpg

Program LLM společnosti Loyola je určen pro absolventy zahraničního práva a zkušené zahraniční a americké právníky. Náš program umožňuje studentům budovat flexibilní kurikulum v americkém právu a připravuje je, aby se stali lídrem na globalizovaném trhu. Areál Loyoly navržený světově proslulým architektem Frankem Gehrym má ideální polohu v centru Los Angeles v Kalifornii - právního, technologického, mediálního, módního a finančního kapitálu. V Loyole se staráme o naše studenty a chceme, aby dosáhli svých akademických a profesních cílů.

Bar Track LLM je určen pro studenty, kteří mají zájem absolvovat LLM titul jako způsob získání způsobilosti k účasti na barové zkoušce v Kalifornii a / nebo New Yorku. Loyola má jednu z nejvyšších hodnot průchodu barů v Kalifornii a její fakulta má bohaté zkušenosti s přípravou studentů na zkoušku Bar. Naše Bar Track LLM využívá těchto zkušeností a nabízí našim studentům jedinečný studijní kurz vytvořený s ohledem na specifické výzvy, kterým absolventi zahraničního práva čelí při přípravě na barovou zkoušku.


VÝHODY PROGRAMU BAR TRACK

Akademické poradenství s ředitelem LLM

Studenti budou mít individuální konzultace s naším ředitelem LLM při navrhování studijního programu, který maximalizuje jejich šance na absolvování zkoušky Bar. Během prvního a druhého semestru se studenti sejdou jednotlivě, aby diskutovali o svých akademických a profesních cílech. Během této doby fakultní poradce vybere rozvrh, který nejen připraví studentovu přípravu na zkoušku advokátem, ale umožní také absolvovat jeden nebo dva předměty zájmu.

LLM semináře se zkouškou z baru

Loyola's Law profesor, odborníci na přípravu advokátů, nabídne semináře o advokátní zkoušce. Tyto workshopy začnou uceleným přehledem kalifornské advokátní zkoušky a následným úvodem do psaní esejí. Přehled bude také obsahovat předběžné informace týkající se New York Bar zkoušky. Studenti se zaměří na zkoušku Performance Test. Tyto workshopy budou zahrnovat přehled výkonnostního testu, včetně vzorků různých výkonnostních testů, a budou zakončeny simulací výkonnostního testu.

  • Esejové dovednosti budou zahrnovat posilování IRAC, vyhledávání a vytváření problémů, vytváření a uplatňování přístupů k psaní, strategie řízení času a psaní esejí. Studenti se naučí, jak rozpoznávat a analyzovat faktografické vzorce a jak psát odpovědi na eseje v časových omezeních.

  • Schopnosti testu výkonu budou zahrnovat vytvoření dobře organizovaného osnovy odpovědi na test výkonu, naučit se, jak využít osnovy k napsání dobře analyzované odpovědi, strategie řízení času a psaní testu výkonu. Studenti se naučí, jak rozpoznávat a analyzovat různé typy výkonnostních testů a jak psát odpovědi na výkonnostní testy v časových omezeních.

Základy kurzu psaní v barech

Loyola's Bar psaní kurz speciálně navržen pro zahraniční studenty. Kurz psaní barů se zaměří na specifické přístupy k psaní esejů, nastínění a techniku spotting spotting, strategie řízení času a psaní esejů pomocí skutečných esejů o zkouškách z baru. Eseje budou recenzovány ve třídě a odevzdány k hodnocení. Tento kurz bude také sloužit jako opakovací kurz pro předměty absolvované v prvním semestru.

Exkluzivní soukromé doučování s profesorem advokátní komory Loyoly

Studenti mají možnost přihlásit se k soukromému doučování jednoho na jednoho od jednoho z našich předních profesorů připravenosti advokátů, který je nabízen po ukončení studia a do data konání zkoušky.

85161_85122_Loyola2.jpg

JSTE OPRÁVNĚNÍ NA BAR?

Mnoho našich zahraničních studentů má zájem o zápis do našeho programu LLM, aby se mohli zúčastnit zkoušky Claifornia nebo New York Bar. Způsobilost baru závisí na tom, zda student již získal licenci na praxi ve své vlastní zemi a na změnách z Claifornie a New Yorku. Studenti by měli navrhnout učební plán svého LLM v Loyole tak, aby splňoval specifické požadavky barové zkoušky, o kterou mají zájem.

Proces žádosti o udělení zkoušky a požadavky na zahraniční právní vzdělávání

Ve Spojených státech platí, že každý stát má jiná pravidla, pokud jde o způsobilost ke zkoušce pro zahraniční studenty a lhůty pro podávání přihlášek. Doporučujeme studentům, aby pečlivě zkontrolovali pravidla státu, ve kterém hodláte sedět na barové zkoušce.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o způsobilosti advokátů, ať už byste měli absolvovat advokátní zkoušku, kterou advokátní zkoušku byste měli absolvovat a ještě mnohem více, naplánujte si Skype hovor s naším ředitelem fakulty, profesorem Aaronem Ghirardellim. Profesor Ghirardelli je sám absolventem LLM a má licenci v Kalifornii, New Yorku a Itálii. Můžete si naplánovat hovor s profesorem Ghirardellim e-mailem na adresu amlaw@lls.edu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Loyola Law School is located in the legal, financial and media capital of Los Angeles. It is home to world-renowned faculty, and academic programs at the leading edge of the legal field. Our students ... Čtěte více

Loyola Law School is located in the legal, financial and media capital of Los Angeles. It is home to world-renowned faculty, and academic programs at the leading edge of the legal field. Our students want to change the world, and they’re doing it. Méně