Master of Laws (LL.M.)

University of California, Irvine - School of Law

Popis programu

Read the Official Description

Master of Laws (LL.M.)

University of California, Irvine - School of Law

Master of Laws (LL.M.) studijního programu na University of California, Irvine School of Law nabízí prvotřídní právní vzdělání právníkům, soudcům, vládním činitelům a dalším, kteří se chtějí vzdělávat o právním systému a praxi práva ve Spojených státech. Nabízíme obecně LL.M. program, který může být přizpůsoben zájmům každého jednotlivce, a tak jedinečně vybavit studenty znalostmi a dovednostmi, které dokážou vyniknout v dnešní globální právní komunitě bez ohledu na jejich osobní a profesní cíle.

64409_ScreenShot2017-11-20at4.48.03PM.png


Program je jednoroční, 24 hodinový studijní studijní program s pokročilými právními tématy určený především pro právníky vyškolené mimo Spojené státy. Studenti jsou povinni absolvovat čtyři předměty: Úvod do amerického práva; Výzkum, analýza a psaní v americkém právu; Americká právní praxe v kontextu; a profesionální zodpovědnost, globalizace a právní profese ve Spojených státech. Po zbytek svých kurzů si studenti vybírají z široké škály kurzů v učebních osnovách vyšší úrovně. Vyčleněný personál je k dispozici studentům, kteří pomáhají studentům plánovat jejich studium a v případě potřeby zajišťují, aby studenti studijního programu splňovali požadavky na způsobilost Kalifornie, New Yorku nebo jiných státních bariér.

64408_ScreenShot2017-11-20at4.48.13PM.png


Kdo by měl požádat


Kvalifikovaní žadatelé musí mít:

  1. Právní titul z jejich domovské země
  2. Dostatek plynulosti anglického jazyka, aby se zapojil do důkladné studie amerického práva.


Období aplikace pro LL.M. Program je od 1. do 15. května každý rok.


Proč provádět LL.M. na právu UCI?


Fakulta světové třídy

Třídy na právu UCI vyučuje brilantní skupina specializovaných a uvítacích schopností. Naši členové fakulty jsou mimořádní učenci. Nedávná studie hodnotila jejich vědecký dopad jako č. 6 v zemi za Yale, Harvard, University of Chicago, New York University a Stanford. Stejně důležité jsou také vynikající učitelé a oddaní mentori. Tato bezkonkurenční kombinace činí ze zákona UCI jedinečnou, dynamickou a různorodou intelektuální komunitu, ve které se učí a roste.

Dokonalá reputace

Jednotlivě a kolektivně, fakulty, pracovníci, studenti, přívrženci a přátelé právnické fakulty učinili zákon UCI místo excelence a inovací ve výuce, stipendiu a veřejné služby. UCI Law měl nejvyšší debutové hodnocení v USA News

Malé velikosti tříd

Náš poměr studentů a učitelů patří k nejlepším v zemi na úrovni 7-1 a průměrný počet studentů na vyšší třídě je 11 - to umožňuje studentům mít individuálnější čas s naší vynikající fakultou. Kombinujeme to nejlepší z malého, kolegiálního a podpůrného prostředí s rozsáhlou a renomovanou výzkumnou institucí.

Učení se děláním

Zkušenostní učení je jádrem našich učebních osnov. Našim studentům učíme, jak obrátit teorii do praxe a učit se tím, co je nezbytné pro rozvoj dovedností připravených pro praxi právníků. Veřejná služba je také centrem poslání práva UCI. Naše programy poskytují studentům příležitost a výcvik, aby využili své právní výchovy ke zlepšení společnosti.

Orange County, Kalifornie Umístění

Naše vynikající umístění v centru Orange County, Kalifornie - jednu hodinu jižně od Los Angeles a jednu hodinu severně od San Diegu - činí UCI za velmi atraktivní místo, kde strávit rok studiem práva. Nachází se asi 10 minut od pláže, UCI areál se nachází v Irvine, Kalifornie.

Město Irvine bylo za 12 let pořadí v USA nejbezpečnějším městem velikosti. Mezi mnoho výhod společnosti Irvine patří jeho příjemné celoroční klima a snadný přístup k mnoha kulturním, zábavním a venkovním atrakcím. Kromě toho, jižní Kalifornie je obrovský, velmi žádoucí a sofistikovaný právní trh domov pro prestižní mezinárodní právnické firmy, regionální firmy a významné organizace veřejného zájmu. Orange County se může pochlubit velkým a rozmanitým hospodářstvím domů k některým z největších světových firem, stejně jako podnikatelským malým začínajícím firmám. Podnikatelské prostředí nabízí důraz v nesčetných odvětvích, včetně nemovitostí, špičkových technologií, mezinárodního obchodu, zdravotnictví a biologických věd.

This school offers programs in:
  • Angličtina
University of California, Irvine - School of Law

Poslední aktualizace July 23, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Denní studium
Price
Cena
58,370 USD
Školení, poplatky a poplatky zaúčtované do fakturačního výpisu nebo účtu jsou odhady založené na aktuálně schválených částkách. Tyto údaje nemusí být konečné. Aktuální školné, poplatky a poplatky podléhají změnám ze strany Regentů Univerzity Karlovy
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Irvine, California
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Irvine, California
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu