Master of Laws (LL.M.) v advokacii

American University Washington College of Law

Popis programu

Read the Official Description

Master of Laws (LL.M.) v advokacii

American University Washington College of Law

Magistr zákonů v advokacii (Advocacy LL.M. Program) na American University Washington College of Law , spravovaný právním školou Stephen S. Weinstein Trial Advocacy Program, kombinuje přísnou akademickou složku a rozsah praktického vedení soudních sporů. Program nabízí řadu kurzů, exkurze a příležitostí k právnímu stipendiu a získání zkušeností s výukou. Důležitá zaměření advokacie LL.M. Programu jsou použití moderních technologií v soudních sporech a školení etických soudních právníků. Inovativní kurikulum programu pomůže absolventům v přípravě na všechny aspekty soudních sporů.

Advocacy LL.M. je navržen tak, aby poskytl studentům maximální flexibilitu. Byl vyvinut tak, aby zohledňoval odlišné potřeby a zájmy studentů a odborníků. Účastníci programu mohou vybrat individuální učební plán ze seznamu 17 základních kurzů pro advokacii a 40 kurzů založených na soudních sporů. Každý student musí absolvovat kurzy Advanced Trial Advocacy a Ethics for Trial Lawyers před obdržením jejich LL.M. stupeň. K získání titulu LL.M. , je student povinen získat alespoň 24 kreditů při studiu na plný nebo částečný úvazek.

Hlavní body programu

 • Zkušená fakulta
 • Široký výběr kurzů
 • Flexibilní studium a valná hromada
 • Jedinečné příležitosti
 • Technologie současného umění
 • Poloha

Kurzy

 • Trestní soudní advokace LAW-694
 • Etika pro zkušené právníky LAW-915
 • Předběžný občanský soudní spory LAW-649
 • Vědecké důkazy a svědecké posudky LAW-878
 • Zásady prokázání a námitky LAW-968
 • Prokuratura LAW-984

Jedinečné příležitosti

V advokacii LL.M nejsou žádné konkrétní koncentrace nebo stopy. existují však tři možnosti, které nejsou v třídách. Veškeré volné předměty, které nejsou v učebně, podléhají schválení studentské LL.M. poradce.

Umístění v zahraničí

Advocacy LL.M. Program nabízí příležitost pro studenty, kteří mají zájem získat zkušenosti v oblasti soudních sporů prostřednictvím volitelného externship až 6 kreditů. Cílem externshipu je pomoci LL.M. studenti získají zkušenosti v komplikacích předsudkového a / nebo zkušebního procesu s podporou a poradenstvím zkušených odborníků. Součást externí složky LL.M. studentské advokáty se zkušenými odborníky v různých podstatných oblastech práva ve vládních agenturách, neziskových organizacích, soudech a advokátních kancelářích, které se zabývají pro bono činnostmi. Studenti obdrží písemný stupeň pro tyto nezávislé studijní kredity.

Studenti mohou nalézt externship v řadě různých způsobů, včetně žádosti o pozicích uvedených v pravidelné aktualizované databáze Externship právnické fakulty, žádat přímo na úřady, které se zajímají, navštěvovat výroční exkurze veletrhu WCL a spolupracovat s pracovníky programu a pomocnou fakultou, kteří jsou praktikujícími oni sami.

Společná výuka

Studenti mohou společně vyučovat jeden kurz až pro tři kredity nezávislé studie. Studenti budou pod dohledem spolu-učitele s minimálně pětiletou výukovou praxí. Pokud by byl schválen, většina studentů by sloužila jako třetí instruktor ve třídě, při plnění takových úkolů, jako je napomáhání studentských kritiků ve třídách, při přezkoumání videozáznamů simulací studentských právníků jeden na jednoho s JD student mimo třídu, asistování s mimoškolními přípravu zkušebních týmů, pomáhání studentům lépe využívat technologie soudní místnosti a provádění některých svědeckých úkolů, jako jsou odborní svědci, během simulací ve třídách. LL.M. bude student povinen navštěvovat každou z kurzových tříd a pravidelně se setkávat mimo třídu se školitelem, aby získal kritiku a zpětnou vazbu. Dozorčí ko-učitel může vyžadovat, aby LL.M. student vytvoří specifikované materiály o kurzech, provede demonstrace určitých zkušebních dovedností ve své třídě nebo pomáhá při přezkoumání požadovaných úkolů psaní studentů. Všechny kredity získané vyučováním jsou předmětem kurzu a dohlížejí na dostupnost a schválení co-učitele ze strany LL.M. poradce a správce WCL. Studenti obdrží písemný stupeň pro tyto nezávislé studijní kredity.

Profesionální psaní

Studenti mohou dokončit výzkumný dokument publikační kvality v oblasti obhajoby soudních procesů nebo soudních sporů nebo vypracovat návrh nového kurzu s podporními materiály až pro tři kredity nezávislé studie. LL.M. volitelné projekty psaní musí být předem schváleny studentem LL.M. poradce. Studenti obdrží písemný stupeň pro tyto nezávislé studijní kredity.

Stejně jako u všech nezávislých studií je odpovědností LL.M. student, aby si před zápisem do kurzu zajistil poradce fakulty, který bude dohlížet na tyto písemné kredity. LL.M. poradce konzultuje s poradcem fakulty na doporučeném souboru návrhových kritérií, že LL.M. student musí následovat. Studenti musí poskytnout poradci fakulty s prohlášením, které popisuje předchozí školení studenta a účast na projektech právního výzkumu a psaní a / nebo souvisejících kurzů, které pomáhají poradci fakulty při přizpůsobování dohledu nad studentem.

Zkušenost technologie Cut-Edge Trial v našich dvorcích

Nový Tenley Campus nabízí pět soudních síní, soudní síň Stephena Weinsteina, nádherný samostatný soudní dvůr se dvěma menšími soudními sály, stejně jako odvolací soudní sál s kapacitou 60 míst a soudní síň s 35 místy k posezení skla. Každé z pěti nových soudních sálů je navrženo tak, aby zlepšilo zkušenostní učení poskytnutím příležitostí pro studenty rozvíjet mnohostranné a rozmanité dovednosti v oblasti soudních sporů a hodnot, které potřebují k tomu, aby uspěli v praxi práva.

Žijící v DC

Washington, DC je jedním z nejživějších a kulturně bohatých měst na světě. S celosvětově uznávanými institucemi, jako je Smithsonian, a událostmi světové úrovně, jako je každoroční přehlídka Cherry Blossom Parade, žije v DC znamená, že nikdy není nudný moment. Být členem rodiny AUWCL vás zvedne přední a středový přístup k jednomu z největších měst na světě.

This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace January 29, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
2 - 3 semestry
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
27,416 USD
Semestr stojí na plný úvazek
Information
Deadline
Kontaktuj školu
International Students
Locations
Spojené státy americké - Washington, District of Columbia
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
International Students
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
U.S. Citizen/Permanent Resident Students
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Washington, District of Columbia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
International Students
Datum ukončení Kontaktuj školu
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
U.S. Citizen/Permanent Resident Students
Datum ukončení Kontaktuj školu