Master of Law (Leuven)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Právnické fakulty University of Leuven ( KU Leuven ) a Curyšská univerzita nabízejí studijní program dvojitého studia, který je plně vyučován v angličtině. Dvouletý magisterský program zahrnuje jeden rok studia v Leuvenu a druhý v Curychu.

O čem je tento program?

Program se zaměřuje na individuální silné stránky každé instituce: mezinárodní a evropské právo v leuvenském a arbitrážním právu, finanční právo a právo lidských práv v Curychu. Švýcarsko má světovou reputaci jako centrum arbitráže a bankovnictví a mnoho mezinárodních institucí sídlí v Ženevě, stejně jako v Bruselu, asi 30 km od Leuvenu.

Po ukončení programu získají studenti dvojitý titul - jeden od KU Leuven a druhý od univerzity v Curychu. Dvojitý titul ze dvou předních evropských právnických fakult bude mít pro vaši budoucí profesní kariéru v mezinárodním kontextu obrovskou přidanou hodnotu.

Každá partnerská univerzita vybere patnáct studentů k účasti na programu.

Silné stránky

  • 2 stupně od 2 předních právnických fakult v Evropě.
  • Plně vyučován v angličtině.
  • Jeden rok studia v Leuvenu a další v Curychu.

Je to pro mě ten správný program?

V ideálním případě byste měli mít následující atributy:

  • základní znalosti místního, evropského a mezinárodního práva a obecně chápat vzájemný vztah mezi těmito třemi právními systémy;
  • schopnost umístit zákon do jeho sociálního, historického a geografického kontextu;
  • schopnost zacházet se zákonem s kritickým, reflexním výzkumem;
  • mistrovství v uvažování abstraktně, syntetizovat a analyzovat za účelem kreativního a zákonodárného myšlení;
  • důkladná znalost zdrojů typických pro zákon.

Kariérní možnosti

Program Master of Law je odrazovým můstkem k zajímavé právní kariéře. Jako odborníci na evropské a mezinárodní právo pracují naši studenti v mezinárodních právnických firmách, v široké škále oblastí veřejných služeb na všech úrovních vlády a v evropských a mezinárodních institucích a ve zvláštních zájmových skupinách. Naši absolventi jsou také přijímáni nevládními organizacemi a společnostmi v soukromém sektoru.

Začněte svou kariéru během studia

Během svého bakalářského a magisterského programu si již můžete utvářet svůj vlastní profil výběrem určité specializace, studiem v zahraničí (Erasmus), prací nebo zahájením vlastního podnikání.

Student Career Center je rád, že vás na správné cestě k vaší první pracovní zkušenosti. Centrum vás také školí při hledání zajímavé práce a pomůže vám s přijímacími pohovory. Pro studenty, kteří chtějí začít podnikat, má KU Leuven také Lcie, komunitu KU Leuven která podporuje studenty inovativními a podnikatelskými nápady.

Nevíte, kde začít? Databáze Student Career Center obsahují nabídky pracovních míst, dobrovolnické práce, inovačních projektů a pracovních míst studentů. Můžete také navštívit jednu z akcí pořádaných centrem kariéry.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Čtěte více

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Méně
Přejít na web školy