Master of veřejného a mezinárodního práva

Všeobecné informace

Popis programu

V Melbourne Law Masters je absolventem zákon program nejvyšší kvality, k dispozici pro absolventy práv a non-práva.

Specializace ve veřejném i mezinárodního práva sdružuje ústavní, správní a mezinárodního práva veřejného uznání rostoucího provázanosti mezinárodního a vnitrostátního práva. Mimořádný rozsah témat v rámci celé oblasti veřejného práva nabízí studentům přístup k nejnovějším vývojem v teorii a praxi v Austrálii i jinde. Program osloví jak lékařů a vědců s pozadím nebo podíly ve vládě, mezinárodním institucím, ne-pro neziskové organizace, obchodní / vládní vztahy a mezinárodní rozvoj. Studenti se mohou specializovat v mezinárodním právu, australské veřejného práva nebo srovnávacího veřejného práva, nebo mohou zvolit celou řadu témat z celé různých oblastí, aby vyhovovaly jejich vlastní zájmy a potřeby.

Získané dovednosti, znalosti

Absolventi Master of veřejného práva a mezinárodního bude:

 • Mají pokrokové a integrované chápání složitého organismu znalostí v oblasti veřejného i mezinárodním právem, včetně:
  • právní a institucionální rámec pro australskou vládou v teorii a praxi
  • analýza a řešení složitých problémů vládního zákona
  • celá řada alternativních přístupů k vládnímu práva v jiných zemích a systémech a metodologie srovnávacího práva veřejného
  • kontext, ve kterém vláda zákon funguje i citlivost pro něj zvláštní
  • právní a institucionální rámec pro australskou vládou v teorii a praxi
  • přírodě, hlavní principy, procesy a struktury mezinárodního právního systému a vztah mezi mezinárodním a vnitrostátním právem
  • právní problémy v současné veřejných a mezinárodních záležitostí
  • zvyšující se význam mezinárodního práva doma, regionálně a globálně
 • Mají odborné, specializující se na kognitivní a technické dovednosti, které jim vybavit nezávisle:
  • analyzovat, kriticky reflektovat a syntetizovat složité informace, koncepty a teorie v oblasti veřejného a mezinárodního práva
  <li>v&yacute;zkum a aplikovat takov&eacute; informace, koncepty a teorie p&#345;&iacute;slu&scaron;n&eacute;mu org&aacute;nu znalost&iacute; a praxe</li>
  <li>interpretovat a p&#345;ed&aacute;vat sv&eacute; znalosti, dovednosti a n&aacute;pady na specializovan&eacute; a non-skupiny odborn&iacute;k&#367;</li>
  

 • Uplatnit své znalosti a dovednosti prokázat samostatnost odborný posudek, přizpůsobivosti a odpovědnost jako praktikující a žáka v oblasti veřejného a mezinárodního práva.
 • Téma Načasování a Format

  • Všechny předměty jsou vyučovány v interaktivním semináři stylu.
  • Přibližně 90% subjektů jsou nabízeny na intenzivní bázi.
  • Semestr dlouhé předměty jsou nabízeny v průběhu semestru.
  • počet žáků ve třídě se obvykle pohybuje od 20 do 30 studentů. Všechny subjekty mají kvótu. Tím je zajištěno, počet žáků ve třídě jsou vhodné zajistit optimální prostředí pro výuku.

  intenzivní Předměty


  Intenzivní předměty jsou ideální pro vytížené profesionály a poskytne vynikající příležitost ponořit se do obsahu předmětu.

  Předměty jsou vyučovány v průběhu pěti dnů, a to buď od pondělí - pátek nebo ve středu - Úterý, s výjimkou víkendu. Tento formát umožňuje studentům z Interstate nebo v zámoří letět do Melbourne, aby se zúčastnili třídy.

  Semestr-délka Předměty
  Semestr dlouhé předměty jsou obvykle vyučovány po dobu dvou hodin ve večerních hodinách v průběhu semestru.

  Subject materiály
  Komplexní čtení materiály jsou poskytovány přibližně čtyři týdny před zahájením intenzivního třídy. Očekává se, že studenti se zavazují podstatnou čtení před začátek vyučování. Učitelé a studenti budou pravděpodobně v kontaktu s navzájem elektronicky od okamžiku čtení materiály jsou propuštěny do doby posouzení je splatná.

  třída Návštěvnost
  Studenti se musí zúčastnit minimálně 75% tříd pro každý subjekt. V současné době není možné provést průběh distanční vzdělávání.

  Struktura studijního oboru

  Studenti musí absolvovat celkem osm předmětů.

  Studenti, kteří nemají právnický titul z jurisdikce běžného práva, musí splnit Základy společného práva, stejně jako sedm předmětů z předepsaných seznamů.

  Studenti s právním stupněm z jurisdikce obecného práva musí absolvovat nejméně sedm předmětů z předepsaných seznamů a mohou vybrat osmý předmět od těch, které jsou k dispozici v Melbourne Law Masters (s výjimkou Fundamentals of Common Law).

  FEE-HELP

  FEE-HELP je k dispozici na způsobilé australských občanů pro platící ročníkové programů absolventa úvěru. Univerzitní zdroje:

  • Možnosti financovat svůj postgraduální studium
  • Poplatky - politika a administrativní informace

  Stipendia

  Zahraniční studenti mohou mít nárok na dvě kategorie australských stipendií:

  • Australský přidělil stipendia
  • Endeavour Stipendia

  Stipendia mohou být rovněž poskytnuty vládními a nevládními organizacemi v domovské zemi ustavení studentského. Prosím, obraťte se na příslušnou organizaci ve vaší zemi pro konkrétní podrobnosti.

  Poslední aktualizace Červenec 2017

  Informace o škole

  Melbourne Law School is a leader and innovator in legal education, and a vibrant place of learning that values ideas, excellence and intellectual exchange. Its rich history spans over 150 years.

  Melbourne Law School is a leader and innovator in legal education, and a vibrant place of learning that values ideas, excellence and intellectual exchange. Its rich history spans over 150 years. Méně