Master of Laws (LLM)

Cornell Tech

Popis programu

Read the Official Description

Master of Laws (LLM)

Cornell Tech

Master of Laws (LLM)

Vzhledem k tomu, že technologie nadále mění naši ekonomiku a kulturu, potřebují podniky nové řady právníků, kteří rozumějí právním a obchodním aspektům nových technologií, stejně jako výzvy, které přinášejí nové výrobky a nové společnosti na trh.

Otevřená advokátům a právníkům z nedávné doby, jednoletý Master of Laws (LLM) Cornell Tech v oboru práva, technologie a podnikání vám poskytne specializované dovednosti, které potřebujete k podpoře a vedení technologických společností ve stále složitějších dynamická digitální ekonomika.

Naučte se v týmu na křižovatce technologie, inovace a podnikání

Master of Laws v oboru práva, technologie a podnikání Cornell Tech je prvním stupněm svého druhu na světě. Je to celoživotní ponoření do inovací, tvořivosti a rozvoje nových obchodů, které vás budou učit vedle sebe spolu s designéry, inženýry a obchodními studenty. Pracujete společně v týmech, vytvoříte nové produkty pro stávající podniky v produktovém studiu Studio a rozvíjejte své vlastní nové podnikání v programu Startup Studio. Budete mít také dostatek příležitostí ke spojení s živou komunitou investorů, obchodních vůdců a členů podnikatelských fakult, které může poskytnout pouze město jako New York a univerzita, jako je Cornell.

Kdo by měl požádat?

Master of Laws v právu, technologii a podnikání je pro praktikování právníků nebo nedávných právníků absolventů, kteří chtějí zdokonalovat své právní a vedení schopnosti v srdci New Yorku je stále se vyvíjející technologie a podnikání ekosystém.

Pokrytá témata

  • Tech a firemní transakce
  • Duševní vlastnictví
  • Kybernetická bezpečnost
  • Zákoník práce
  • Internetové právo

30753_video_screenshot_llm.jpg

PROVEDENÝ KURZ

Technologické transakce I

Kredity 2.00

Cílem tohoto kurzu je seznámit studenty s běžnými problémy, které vznikají při technologických transakcích, a jakým způsobem jsou řešeny advokáty, kteří tyto transakce strukturují. Pokud jde o zákon o černých písmenách, bude vycházet z odborných znalostí právníků a advokátních kanceláří se značnými zkušenostmi v oblasti, kteří podrobně přezkoumají hlavní transakční dokumenty a popisují, jak řeší hlavní problémy, které vznikají při technologických transakcích. Ačkoli se témata mohou měnit během každého semestru, očekává se, že bude pokryto široká škála témat, včetně otázek formace; Zahájení technologické transakce; Společné transakce pro firmy v rané fázi; Patentová žaloba; Licenční smlouvy; Technologie v M

Osnovy

Učební plán LLM vás naučí právní principy a praktické obchodní aplikace, které potřebujete k podpoře a vedení technologických firem v stále složitější a dynamičtější digitální ekonomice.

Budete také zkoumat veřejnou politiku a právní rámce, které propagují nebo omezují inovace, a analyzovat institucionální, právní a obchodní problémy, které se týkají začínajících technologií. Ve vzdělávací inovace jedinečné pro společnost Cornell Tech se budete také účastnit ponořujícího Studijního zážitku, ve kterém budete rozvíjet své týmové schopnosti a dovednosti v oblasti vedení a zároveň vyvíjíte nový nápad produktu v reakci na strategické potřeby skutečné organizace a vytvořte vlastní spuštění.

Jaký váš plán by mohl vypadat

Na podzim budete trávit ráno v kurzech založených na učebnách, které pokrývají právní aspekty podnikání, rizikového kapitálu, soukromí, kybernetické bezpečnosti a duševního vlastnictví. V odpoledních hodinách budete pracovat na týmových projektech v Product Studio a Startup Ideas.

Na jaře budete pokračovat ve své požadované výuce ve třídě a doplnit ji třemi volitelnými předměty. V odpoledních hodinách poskytnete členům svého týmu právní poradce, když budete pokračovat v projektech v programu Startup Studio.

Časová osa aplikace

Cornell Tech nabízí tři aplikační kola. Žadatelé se vyzývají, aby své přihlášce předložili, když jsou připraveni. Budeme zvažovat žadatele, které se použijí v každém kole podání žádosti. Aplikaci kontrolujeme, jakmile je přijímáme.

Lhůty pro podání žádostí v letech 2018-2019 jsou následující:

1. kolo - pátek 26. října 2018 v 11:59 hod. ET

2. kolo - středa 5. prosince 2018 v 23:59 ET

3. kolo - pátek 18. ledna 2019 v 23:59 ET

4. kolo - pátek 8. března 2019 v 11:59 hod. ET

V návaznosti na lhůtu pro podání žádosti o kolo 4. bude přijímací komise průběžně revidovat žádosti a vydávat rozhodnutí o uvolnění až do úterý 30. dubna 2019.

Požadavky na aplikace

K tomu je třeba uvést, že všichni žadatelé musí ve své on-line žádosti poskytnout následující informace:

Životopis

Současné životopis spolu se svou žádostí musíte předložit. S využitím LinkedIn budete mít možnost automaticky obsadit informace o zaměstnání a vzdělání uvedené ve vašem online profilu. Veškeré informace, které jsou automaticky načteny z LinkedIn, lze editovat.

Vezměte prosím na vědomí, že toto musí být nejaktuálnější a nejdůležitější informace týkající se vašeho bakalářského studia a všech post-bakalářských studií a zaměstnání.

Osobní prohlášení

V Cornell Tech budete součástí prostředí, ve kterém kreativita, vedení a schopnost pracovat s technologiemi, podnikateli a dalšími mají stejnou důležitost. Hodnotíme si vyjádření toho, kdo jste a co přidáte do tohoto vzorce. Předložte prosím jednu prohlášení na dvou stranách, která popisuje váš zájem o tento program. Vaše podání by mělo zvýraznit osobní zkušenosti, které prokazují vaši kreativitu, vůdcovství a schopnost pracovat v inovativním prostředí.

Zejména si můžete osvojit projekty, které jste dokončili, a jejich tvůrčí (a technická, pokud nějaká) hlediska; jakékoliv podnikatelské nebo vedení zkušenosti; vaše profesní cíle; přínos, který si představujete jako součást technologického ekosystému v New Yorku; a proč je tento program pro vás.

Dvě doporučení

Doporučeními by měli být členové fakulty, školitelé nebo jiní lidé, kteří vás profesionálně znají a viděli jste, že hrajete významnou roli v podstatných projektech. Doporučení musí být odeslána online.

Přepisy

Přepisy od všech dříve navštěvovaných právnických fakult a univerzity jsou vyžadovány a musí být nahrány online s aplikací. Přihlášené studenti budou muset podat oficiální přepisy přímo na Cornell Law School před maturitou.

Aplikační poplatek

Při on-line žádosti musí být předložen bezplatný poplatek 95 USD.

Mezinárodní studenti

Přepisy

Kromě výše uvedených požadavků programu musí mezinárodní žadatelé poskytnout ověřený anglický překlad přepisů, pokud původní jazyk není angličtina. Úspěšní mezinárodní žadatelé obdrží titul z bakalářského studia z vysokoškolského nebo univerzitního pracoviště uznávaného statutu.

TOEFL

Pro přijetí je požadována znalost angličtiny a vaše úroveň znalostí, jak dokazují všechny aspekty žádosti, je významným faktorem našeho rozhodovacího procesu. Pokud váš mateřský jazyk není angličtina, musíte absolvovat test angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL), pokud nejste přijati svou první vysokoškolskou kvalifikaci z vysoké školy nebo univerzity v zemi, kde je vyučovací jazyk i mateřský jazyk Angličtina. Minimální celkové skóre TOEFL 100 (Internetové) je zapotřebí k tomu, aby byl považován za přijetí. Náš kód instituce je 2098, kód oddělení 03. Oficiální skóre musí být přijata, aby mohla být žádost zvážena. TOEFL je nabízen často po celém světě.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace August 19, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Denní studium
Price
Cena
65,456 USD
Information
Deadline
Říj. 26, 2018
Round 1 – Friday, October 26, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Wednesday, December 5, 2018 at 11:59 pm EST. Round 3 – Friday, January 18, 2019 at 11:59 pm EST. Round 4 – Friday, March 8, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling: April 30.
Locations
Spojené státy americké - New York, New York
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Říj. 26, 2018
Round 1 – Friday, October 26, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Wednesday, December 5, 2018 at 11:59 pm EST. Round 3 – Friday, January 18, 2019 at 11:59 pm EST. Round 4 – Friday, March 8, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling: April 30.
Datum ukončení Srp. 31, 2020
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - New York, New York
Termín odevzdání přihlášek Říj. 26, 2018
Round 1 – Friday, October 26, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Wednesday, December 5, 2018 at 11:59 pm EST. Round 3 – Friday, January 18, 2019 at 11:59 pm EST. Round 4 – Friday, March 8, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling: April 30.
Datum ukončení Srp. 31, 2020