Master in práva: Evropská unie Studies

Všeobecné informace

Popis programu

eu

Představení

El Master in práva: Evropská unie Studies (Master EU) probíhá na Právnické fakultě Univerzity od roku 1998. Byla realizována jako Master akademické-výzkumný pracovník v roce 2006, podle vyhlášky Ministerstva školství, mládeže a Xunta de Galicia č. 51/2006 ze dne 23. března. Studenti různých akcích dokončili své studium s vysokou úrovní odbornosti v právu Evropské unie, která umožnila některé z nich profesionální skok do mezinárodní arény dnes pracovat v institucích Evropské unie Evropská.

Hlavním cílem Master EU se skládá z kvalifikovaných školení v evropské správy a řízení profesionály EU zdrojů. Tak, že chcete reagovat na rostoucí poptávka po těchto odborníků existuje na trhu práce, a to zejména v různých místní, regionální, národní a unijní orgány, jakož i podniky, a obecně v ekonomických a právních zástupců, kteří jsou povoláni k provozu v rámci jednotného trhu a zavedení jednotné měny, které se řídí v podstatě právem Evropské unie.

Proč studovat na míru

Chcete-li mít odborné znalosti v oblasti práva Evropské unie a mají v úmyslu pracovat v rámci této mezinárodní organizace, to je tvůj pán.

Na trhu práce se vyvíjí ve stále mezinárodním kontextu, kde se hranice snížit a zvýšit mezinárodní vztahy. To vše vyžaduje vysoký stupeň právní znalosti zabývat a řešit spory nastanou, mnoho z nich s významnými důsledky pro práva Evropské unie.

Výcvik studentů tohoto mistra se ponoří do příslušných subjektů v oblasti práva Evropské unie a reaguje na rostoucí poptávku po profesionály s odbornými znalostmi v oblasti práva Evropské unie. Obsah je zaměřen na získání solidní znalosti právního řádu Evropské unie, aby studenti měli více a lepších dovedností jednou svého pána ukončení studia, a tím zlepšit své akademické profily pro zahájení a rozvoj jejich budoucí kariéru ,

Co se naučíte

Student získá pokročilé odborných a multidisciplinární charakter, ve všech záležitostech, které obsahují rozmanité dimenze Evropské unie. Zejména zaměřené na vzdělávání kvalifikaci v evropské správy a řízení profesionály EU zdrojů.

struktura studie

povinné předměty

 • Evropský právní kultura
 • Právní integrace a transformace právních systémů
 • hospodářská integrace
 • Ústava, občanství a práva
 • Politiky a svobod
 • Soudní systém Evropské unie

Volitelné

 • Komunitární právo a srovnávací práce a sociálního zabezpečení
 • Právo Společenství na moře
 • Prostor svobody, bezpečnosti a práva
 • Akvizice a řízení komunitních zdrojů
 • domácí trh
 • vnější akce Evropské unie

Diplomová práce

 • Metodika výzkumu a výzkumné nástroje (jazyk)
 • Diplomová práce

odborné a akademické výstupy

Vláda: místní, regionální, národní a EU. ekonomické, právní a sociální prostředky činné na vnitřním trhu EU. vhodné pro přípravu opozice EU do programu. Internship Program na konci Mistra. Evropská veřejná služba; dočasných zaměstnanců EU v delegacích Evropské komise v zahraničí; poradci o evropských otázkách; Public-regionální a státní správy.

Doporučená profil

 • Absolventi absolventy a univerzitních cizince nebo z evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání.
 • Absolventi zahraničních vzdělávacích systémů do Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání bez souhlasu svých titulů, po ověření ze strany UDC, což dokazuje úroveň vzdělání rovnocenné s odpovídajícími oficiálních Spanish vysokoškolským vzděláním a že vydávající země titulu přístup k postgraduální studium.

Požadavky na společné přístupové

Mít vzdělání, diplom nebo absolvent vysoké školy, národní nebo cizí.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... Čtěte více

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. Méně
Coruña , Coruña , Coruña , Coruña , Coruña , Coruña , Coruña , Coruña , Ferrol , Ferrol + 9 Více Méně