Válečné zločiny, zločiny proti lidskosti a genocidy narušit společnosti a představují hrozbu pro mezinárodní mír a bezpečnost. Rozvoj teorie porozumět tomuto lidskému chování a vývoje účinných strategií reagovat na tato zvěrstva je extrémně náročná. Mezinárodní Zločiny a kriminologie je interdisciplinární magisterský program, ve kterém se dozvíte, jak měřit a vyšetřovat tyto zločiny. Ty jsou vyzváni, aby kriticky reflektovat mezinárodního trestního práva a alternativních způsobů přechodné soudnictví, jako jsou komise pravdy a amnestie. Magisterský program je jedinečný: není v nabídce žádného dalšího univerzity po celém světě. Vrije Universiteit Amsterdam se nachází v blízkosti Haagu, právní hlavního města na světě.

STRUKTURA PROGRAMU

Program v mezinárodních zločinů a kriminologie se skládá z pěti povinných předmětů, několik volitelných předmětů a interdisciplinárním diplomové práce na mezinárodních trestných činů. Program se zabývá intenzivně s poznatky z různých oborů, jako je právo, kriminologie, sociologie, psychologie a politické vědy. Cílem této diplomové definovat, pojímat je opatření mezinárodní zločiny a analyzovat způsoby, jak účinně předcházet, vymýtit a reagovat na ně.

VAŠE budoucí kariéru

Program vede k Magistr v oboru (MSc.). Po ukončení programu, budete moci objektivně posoudit empirická data a kriticky komentovat teoretických pojmů. Na praktickou stránku, budete moci navrhnout politické dokumenty, rozvíjet preventivní strategie a provádět v terénu. Možné kariéry patří i práce na mezinárodních trestních soudů, organizací pro lidská práva, uprchlické organizace, státní správa, univerzit nebo jiných výzkumných ústavů.

Specifické požadavky pro přijetí

Program mezinárodních trestných činů a Criminology diplomové je selektivní program, a otevřený pro omezený počet pouze studentů. Je nutný Anglické jazykové znalosti. Budete také muset mít alespoň bakalářský titul v kriminologii, právo, politologie, psychologie nebo sociálních věd. V některých případech, jsou vybrány uchazeči s ostatními akademických prostředí. Naleznete veškeré podrobnosti o přijímání, výběru a aplikace na našich webových stránkách.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z Vrije Universiteit Amsterdam »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 rok
Denní studium
Price
2,083 EUR
pro studenty EEA; € 13,400 pro Non-EHP
Deadline
Kontaktuj školu
deadline for international students
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
deadline for international students
Location
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
deadline for international students
End Date