Magistr v mezinárodním právu

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Kurz

Program Mezinárodního práva LLM je určen pro ty, kteří chtějí rozvíjet odborné znalosti v oblasti mezinárodního práva.

Tento program vám dává příležitost rozvinout hluboké porozumění zákonu ve vztahu k klíčovým mezinárodním tématům. Vyzýváme vás, abyste zvážili úlohu zákona v mezinárodních záležitostech a rozvíjeli kritické porozumění tomu, jak zákon ovlivňuje všechny aspekty mezinárodní činnosti, od obchodování a stíhání zločinů až po použití síly v mezinárodních vztazích, lidských právech a ochraně prostředí.

Budete mít možnost prozkoumat úlohu a vztahy mezinárodních organizací a institucí, jako je OSN, Mezinárodní soudní dvůr a EU. Obsah programu je informován o nejnovějších debatách a vývoji mezinárodního práva a jeho cílem je zapojit studenty do skutečných případů a dilemat.

Zásadní dizertace se vyžaduje jako součást vašeho studia, která je navržena tak, aby vám umožnila zvýšit vaše výzkumné dovednosti, když provádíte podrobné vyšetřování v oblasti, kterou si vyberete.

Jak budete studovat

Program je dodáván v dvouhodinových seminářích, jednou týdně, v každém modulu. Pro každý seminář je zapotřebí rozsáhlé přípravy a očekává se široké čtení.

Postgraduální studium zahrnuje významnou část samostatného studia, zkoumání materiálů zahrnutých v přednáškách a seminářích. Obecně platí, že pro každou hodinu ve třídě by studenti měli strávit dvě tři hodiny v samostatném studiu.

Podrobnější informace získáte od vedoucího programu.

Jak jste vyhodnoceni

Všechny moduly jsou hodnoceny písemným zadáním. Existuje také požadavek napsat podstatnou disertaci. Neexistují žádné zkoušky, psané nebo ústní.

Hodnocení zpětné vazby

Politika společnosti University of Lincoln ohledně zpětné vazby v oblasti hodnocení má za cíl zajistit, aby akademici okamžitě vrátili hodnocení v kurzu - obvykle do 15 pracovních dnů od data podání.

Vstupní požadavky

První nebo druhá třída vyznamenání v příslušném předmětu.

Mezinárodní studenti budou vyžadovat anglický jazyk na IELTS 6.5 s minimem 6.0 v každém elementu nebo ekvivalentním. http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Méně