Magistr sportovního práva, LLM

Všeobecné informace

Popis programu

Real Madrid Graduate School Universidad Europea je mistr ve sportovním právu, LLM je zaměřen na absolventy práva z celého světa, kteří chtějí rozvíjet své profesní kariéry v oblasti práva mezinárodního sportu.

Program nabízí studentům solidní znalosti o organizaci sportu, jejich pravidlech a předpisech a jejich mechanismech pro řešení sporů.

Program umožňuje studentům získat potřebné znalosti pro práci v mezinárodních federacích, advokátních kancelářích, sportovních klubech, profesionálních ligách, antidopingových organizacích a agenturách zastupujících sport.

Magisterský ve sportovní zákon LLM , rozvinutý odbornou komisí, je strukturován tak, aby se student mohl postupně ponořit do světa sportovního práva, počínaje všeobecným přehledem mezinárodních sportovních institucí a jejich pravidel a předpisů před směrem k podrobnějšímu studiu konkrétních otázek týkajících se sportovního práva.

Všichni naši profesoři a lektoři se podílejí na mezinárodních sportovních aktivitách, což umožňuje našim studentům získat pravou vizi odborné praxe jako mezinárodní právníci, sportovní rozhodci, manažeři fotbalových klubů a vůdcové. S využitím zkušeností našich přednášejících se akademická metodika zaměřuje na praktický přístup, kdy kandidáti studují vedoucí případy sportovního práva, účastní se soudů o mootách a účastí se na fórech a diskusích se svými spolužáky a profesory a vytvářejí silné profesionální vazby.

Kromě toho má magisterský titul možnost navštívit veřejné i soukromé instituce, národní i mezinárodní, jako například Španělská profesionální fotbalová liga, FIFA, UEFA, IBU, FEI a Sportovní arbitrážní soud.

Studenti mají prospěch z široké sítě dohod s mezinárodními právními kancelářemi, institucemi a mezinárodními federacemi, které provádějí své stáže, včetně Real Madrid CF, které nabízí studentům v rámci právního oddělení Real Madrid omezený počet míst.

DIFERENTIÁLNÍ ASPEKTY

 • Specifický akademický program navržený odbornou komisí pro nejlepší akademické výsledky.
 • Moderní studijní metodika s praktickým důrazem, která podporuje profesní vztahy mezi studenty a přednášejícími
 • Všichni lektoři a profesoři jsou zapojeni do mezinárodních sportovních aktivit.
 • Návštěvy sportovních institucí, jako je FIFA, UEFA, Rozhodčí soud pro sport.
 • Šance na absolvování stáží v právním oddělení Real Madrid CF (klub nabízí omezený počet umístění) nebo v mezinárodních advokátních kancelářích, institucích a mezinárodních federacích, jako jsou Ruiz Huerta y Crespo, Laffer, Sportia Law a International Triathlon Svaz.

ZAMĚŘENÉ NA:

Mezinárodní magisterský sportovní právo, LLM , je vynikající příležitostí pro absolventy se zájmem o právo, hledat solidní specializace v postgraduální titul s vysokým potenciálem zaměstnatelnosti, a pro právníky, kteří chtějí rozšířit své profesní obzory.

Je zapotřebí dobrá znalost angličtiny a právnický stupeň. Kandidáti budou muset absolvovat rozhovor, jehož cílem je posoudit jejich profil a přijetí do programu.

ÚPLNÉ ČINNOSTI

Navštivte Santiago Bernabéu Stadium a Real Madrid City (Valdebebas). Studenti se také mohou účastnit výletu do Švýcarska. Výlet bude zahrnovat návštěvy sídel důležitých sportovních institucí, jako jsou:

 • UEFA
 • FIFA
 • FEDERACE EQUESTRE MEZINÁRODNÍ
 • MEZINÁRODNÍ UNIE TRIATHLONU
 • ROZHODNUTÍ SOUDU PRO SPORT.

METODOLOGIE

Akademická metodologie v rámci magisterského studia se zaměřuje především na učení prostřednictvím praxe a na praktické případové studie. Přednášející jsou skuteční odborníci a odborníci v mezinárodních sportovních sporech. Studenti se zaměří na přední případy sportovního práva, prozkoumávají soudní řízení a účastní se fór a diskusí s přednášejícími a spolužáky.

Akademický program a akademická metodika byly navrženy odbornou komisí složenou ze zkušených lektorů a odborníků za nejlepší akademické výsledky.

Mezi mnoha dalšími aktivitami nabízí mistr studentu mimořádně praktickou vizi postupů, které jsou zpracovávány před komorou FIFA pro řešení sporů a před rozhodčím soudem pro sport. Studenti budou mít příležitost se učit krok za krokem a postupovat, jak provést řízení před komorou FIFA pro řešení sporů a následným odvoláním před Rozhodčím soudem pro sport. S asistencí a poradci mezinárodních právníků budou mít takové řízení a budou mít příležitost obhájit své případy před komisí složenou ze skutečných rozhodců v soudní síni. Studenti budou hrát různé role - jako strany, svědkové a právníci.

Program

 • MODUL 1. - ORGANIZACE SPORTOVNÍCH INSTITUCÍ
 • MODUL 2.-LEX SPORTIVA. ZDROJE SPORTOVNÍHO PRÁVA. KTEŘÍ A JAKÝM NÁVRHEM SPORTOVNÍHO ZÁKONA
 • MODUL 3. - ROZPRAVA ROZHODNUTÍ V RÁMCI SPORTŮ
 • MODUL 4. - ORGANIZACE SPORTOVNÍCH AKCÍ A DOBRÉ ŘÍZENÍ
 • MODUL 5. - MEZINÁRODNÍ ANTIDOPING
 • MODUL 6. - MEZINÁRODNÍ DANĚ NA ŠPORTY
 • MODUL 7. - ŠVAJČIARSKA PRÁVA A SPORTOVNÍ PRÁVO FOTBALU
 • MODUL 8. - ŘÍZENÍ PŘED SOUDNÍM ROZHODNUTÍM SOUDU PRO SPORT
 • MODUL 9. - INTERNSHIP
 • MODUL 10. - MASTERS THESIS
Vstupné

Přijímací řízení pro Real Madrid Graduate School - Universidad Europea programy probíhají po celý rok, i když zápis do všech programů absolventa závisí na dostupnosti míst.

Poslední aktualizace Červen 2019

Informace o škole

In 2006 Real Madrid C.F.and Universidad Europea de Madrid created the first University School specialized in sports and its relationship with management, health, communications and leisure/recreation.

In 2006 Real Madrid C.F.and Universidad Europea de Madrid created the first University School specialized in sports and its relationship with management, health, communications and leisure/recreation. Méně