Magistr právnických studií (online)

Všeobecné informace

Popis programu

Online program Magistr v právních studiích na California University of Pennsylvania vytváří širokou vzdělávací příležitost pro pracující profesionály a další vážné studenty se zájmem o právo a veřejnou politiku.

Program buduje profesionální dovednosti ve výzkumu, kritickém myšlení, psaní a přesvědčování, když studenti analyzují a kritizují zákon a zkoumají jeho důsledky v různých kontextech. Kurz, který provokuje k zamyšlení a je veden právníky a dalšími odborníky na danou problematiku, umožňuje studentům pokročit v kariéře v oblasti vymáhání práva, trestního soudnictví, paralegalismu, obchodu, vlády a dalších souvisejících oborů, kde je prospěšná specializovaná znalost práva.

Výhody programu: Studenti v programu MS v právních studiích těží z hloubkových interakcí s profesionály z různých kariérních oborů. Profesoři mají praktické zkušenosti a odborné znalosti z předmětů, které vyučují. V důsledku toho mohou studentům poskytnout příležitosti pro vytváření sítí a partnerství v oblasti výzkumu pro publikaci v akademických a odborných časopisech.

Program právních studií FBINAACal U je partnerem Academic Alliance s FBI National Academy Associates (FBI NAA). Absolventi FBI National Academy, kteří absolvovali kurzy na úrovni absolventů během studia na akademii, mohou převést až devět kreditních hodin na MS v právních studiích, pokud již nebyli uplatněni na požadavky jiného absolventa.

Logo FBI LEEDA. Program právních studií také spolupracuje s FBI Law Enforcement Executive Development Association (FBI-LEEDA Inc.) a uděluje tři kredity absolventům za absolvování všech tří kurzů vedení požadovaných pro cenu Trilogy Award. Tyto tři kredity mohou být použity k dokončení MS v právních studiích.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

SO MUCH MORE THAN A DEGREE! Gain knowledge, lifelong friends and a career advantage With world-class academics, state-of-the-art facilities and proximity to the internationally renowned City of Pittsb ... Čtěte více

SO MUCH MORE THAN A DEGREE! Gain knowledge, lifelong friends and a career advantage With world-class academics, state-of-the-art facilities and proximity to the internationally renowned City of Pittsburgh, California University of Pennsylvania offers more than just learning. Accredited and affordable, Cal U provides students with an excellent educational experience at a tremendous value. Our professors are some of the best in their fields, committed to academic excellence and intellectual rigor, and offering real-world experience. Eighty-seven percent of Cal U's full-time faculty members hold the highest degree in their field. Choose from hundreds of undergraduate, graduate and doctoral degree programs, plus certificates, certifications and other special programs. Learn on campus, online or with a hybrid approach. Méně