Magistr práva

Všeobecné informace

Popis programu

Založena v roce 1933, právní oddělení Univerzity Yunnan University je jednou z nejranějších právnických škol v jihozápadní části Číny. V roce 1952 bylo oddělení přesunuto do Chongqing na základě přizpůsobení národní fakulty společně s dalšími právními školami k vytvoření Jihozápadní vysoké školy politologie a práva. V roce 1980 bylo právnické oddělení Yunnan University přestavěno a začalo v následujícím roce zapisovat nové studenty. V roce 1999 se oddělení právního a ekonomického práva bývalého junánského vysokoškolského vysokoškolského vysokoškolského střediska v Polsku a právě spojily do nové školy právnické Yunnan University , která je nejdůležitějším právnickým vzdělávacím a výzkumným centrem v provincii Yunnan.

Cíle

V novém období 21. století se Právnická fakulta Yunnan University zavázala ke zdokonalování kultivace talentů, k disciplíně, vědeckému výzkumu a komunitním službám a mezitím přispívá k rozvoji konstrukce právního systému.

Majors

Škola má nyní čtyři oddělení, včetně oddělení teoretického a etnického práva, oddělení trestního a protidrogového práva, oddělení práva hospodářského a duševního vlastnictví a oddělení mezinárodního a jihovýchodní Asie, 10 výukových a výzkumných pracovišť, 10 výzkumných ústavů a redakční oddělení Yunnan University Journal (Law Edition).

Škola připravila dvě vysokoškolské specializace, vědeckou a protidrogovou legislativu a byla akreditována pro magisterského stupně prvního stupně s 10 odbornými velkými společnostmi. Poskytuje také magisterské vzdělání pro právnické a mimoprávní společnosti a zajišťuje pěstování doktorských Yunnan University v oborech etnického a mezinárodního práva na Yunnan University .

Fakulta

Škola má nyní 95 administrativních a pedagogických pracovníků, z toho 14 profesorů, 35 docentů a 26 lektorů, mezi nimi 80% má magisterský titul nebo vyšší.

Výzkum

Škola vydala více než 200 knih a více než 2 000 akademických prací. Dosáhla téměř 30 celostátních výzkumných projektů na úrovni provincií a získala řadu výukových a výzkumných ocenění. Řada učitelů obdržela tituly od provinčních sociálních vědních odborníků.

Internacionalizace

V posledních letech se škola aktivně zapojila do mezinárodních interkolekulárních výměn a spolupráce a uskutečnila důkladnou akademickou komunikaci s University of Louisville, Univerzitou v Aberdeenu, Univerzitou v Oslo, Leidenskou univerzitou atd. Kromě toho uskutečnila výměny a školení programy pro postgraduální studenty se Sárskou univerzitou.

Stipendium

Vedle stipendia na Yunnan University v Yunnan University nabízí Škola práva stipendium a finanční příspěvky studentům, včetně Rongdingového vzdělávacího fondu, stipendia Pan Chen a stipendijního stipendia Baqian. Každý rok mohou obdržet odměny a dotace stovkám vysokoškolských studentů.

Kontaktní informace

Adresa: Právnická budova, Chenggong Campus, Yunnan University , Město města Chenggong District, Kunming, provincie Yunnan
E-mail: lawschool@ynu.edu.cn
Tel: 86-871-65033171 (fakultní úřad), 65036550 (administrativní úřad), 65033627 (postgraduální)

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Yunnan University's innovative strategy to meet its goals is to emphasize talent recruitment in a highly-focused and cooperative joint development context that includes the Talent Cultivation Plan and ... Čtěte více

Yunnan University's innovative strategy to meet its goals is to emphasize talent recruitment in a highly-focused and cooperative joint development context that includes the Talent Cultivation Plan and the Action Plan of Yunnan University to Serve Yunnan Province. The "go-global" approach will allow the university to reach new academic heights and a stronger competitive position. Méně