Magistr práva duševního vlastnictví, informací a komunikace

Všeobecné informace

Popis programu

Chraňte inovace. Technologické inovace řídí dnešní ekonomiku a mění naše životy. Právníci tento pokrok umožňují ochranou vynálezců a tvůrců a zajištěním toho, že sdílejí výhody svých inovací. Zákon o duševním vlastnictví, informacích a komunikacích MSU, jeden z nejlepších programů v zemi, trénuje právníky, aby hráli tuto klíčovou roli v naší informační ekonomice.

Naše fakulta IPIC je lídrem v oblasti práva duševního vlastnictví a do učebny přináší své stipendium a praktické zkušenosti. Studenti se zabývají špičkovým výzkumem v oblasti patentů, autorských práv, ochranných známek, internetového práva, mezinárodního duševního vlastnictví a informatiky. Naše hlavní seminářová řada umožňuje nejlepším studentům IPIC komunikovat s předními vědci a odborníky v oboru IP a naše aktuální přednášková řada přináší do areálu reproduktory z celého světa.

Pozice Michiganské státní univerzity jako globálního lídra ve vědách spojuje studenty právnických věd s nejnovějším vývojem ve strojírenství, informatice, zemědělství a komunikacích - a také s univerzitním úsilím podporovat a chránit své vlastní inovace. Tato spolupráce poskytuje našim studentům jedinečnou interdisciplinární perspektivu jejich právnických studií a zvyšuje hodnotu vzdělání IPIC.

IPIC má úzké vazby na advokátní kancelář v Michiganu, která je jednou z nejaktivnějších v zemi, a tento vztah zahajuje vynikající kariéru pro naše absolventy.

Poslední aktualizace Říj 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Michigan State University has been intentionally global for more than 60 years, and is known worldwide as a top research university. It is home to renowned scholars and scientists from around the glob ... Čtěte více

Michigan State University has been intentionally global for more than 60 years, and is known worldwide as a top research university. It is home to renowned scholars and scientists from around the globe and a vibrant and diverse community of undergraduates and graduate students. MSU leverages international partnerships with scientists and practitioners from academia, the government, private sector, and strategically chosen research and development organizations to create new knowledge and explore innovative and practical solutions to the world’s most pressing problems. Méně