Magistr v jednom cyklu in-law s State University of Scutari Luigj Gurakuqi / Albánie

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Katedra zákona ze Slunce, Od roku. 2016/2017, aktivoval nový integrovaný studijní kurz s State University of Shkodra Luigj Gurakuqi (Albánie). Kurz nabízí studentům možnost dosáhnout dvojí titul, tj studii double degree magisterský v oboru právo. Přesněji řečeno, samozřejmě trvá pět let; Poskytuje tréninkový program navržený společně na jejich univerzity cizinec a období mobility v zahraničí (1 ½ let); To zahrnuje uvolňování, na konci sledovaného období, dvě absolventské hodnosti v zákoně (double degree), z nichž jedna bude platná v Itálii a ostatních partnerů univerzity v zemi. Proto je pro studenty, že nový kurz poskytuje jedinečnou příležitost k obohacení jejich učební plán a představit svět práce se vzdělávacím profilu zvláštní a podmanivý.

Státní University of Shkodra Luigj Gurakuqi je jedním z nejvíce uznávaných albánských vysokých škol; Téměř všichni učitelé a obyvatel města hovoří italsky; mnozí mluví anglicky. Právnická fakulta se nachází v moderní a funkční struktury se nachází v centru města Shkodra, který, podle pořadí, se nachází jen několik kilometrů od moře a v oblasti přírodních krás a historických. Město leží na sever od hlavního města Tirany, což je asi hodinu. Scutari je doma k jednomu z hlavních albánských soudů, takže se počítá na četných studií advokátů a notářů, kteří pracují s podnikatelskou materiálu, který byly rozšířeny po celé Albánii se zabývá mezinárodním obchodem.

vzdělávacích cílů

Nová mezinárodní CDL aktivován ve spolupráci s University of Shkodra Luigj Gurakuqi státu umožňuje členům, aby bylo dosaženo na konci kurzu, double degree, který je double degree magisterský studijní v zákoně. To je další způsob, jak ze dvou postgraduálních stupňů (double degree), z nichž jeden bude platná v Itálii jako magisterský titul v oboru právo a druhý v Albánii jako Magistr v oboru právo. Oba tituly, samozřejmě, bude vynaložena na mezinárodní scéně v eurozóně nebo extraUE.

Proto je nový mezinárodní CDL klade za cíl trénovat třídu profesionálů, kteří mají přístup k právnických profesí v partnerských zemích a v eurozóně; a že se mohou prezentovat na trhu práce v kontextu mezinárodního obchodu - zejména mezi Itálií a balkánskými zeměmi - takových právních odborníků s zvláštními odbornými znalostmi a zkušených kandidátů. Ve skutečnosti, v CDL zkoušku je plánováno v průběhu studijního pobytu v zahraničí (půl roku) a období odborné přípravy v zemi původu.

Mezi vzdělávacích cílů Mezinárodní CDL SUN / Scutari stát konečně je zde také výuka cizích jazyků jako přijímaných studentů, kromě jazycích těchto dvou partnerských zemí, budou moci zdokonalit znalosti jako obou pracovišť (italsky a albánský) a nabízíme kurzy angličtiny.

Příjemců a GRANTY

Mohou se přihlásit do mezinárodní právo CDL aktivované ve spolupráci s State University of Shkodra všechny zúčastněné studenty: ty, již se zapsal do SUN katedry práva všechny studijní obory; ty z jiné univerzity; ti, kteří se zapsat poprvé na univerzitě.

Pro studenty, kteří již byli zapsáni v jiných studijních oborů, kteří se rozhodnou přejít na nové mezinárodní CDL ve spolupráci s University of Shkodra, budou aktivovány vlastní postupy pro uznávání a validaci již přijatých zkoušek; to, aby se předešlo tomu, že dosavadní činnost je ztracena.

Ti, kteří se rozhodnou zapsat do CDL mezinárodním právu ve spolupráci s University of Shkodra může požádat využít stipendií každoročně přidělených slunce. Některé z těchto stipendií jsou vyhrazeny pro zahraniční studenty.

SÍDLO A ZPŮSOB 'CHOVÁNÍ

Kurzy v Itálii se bude konat v kancelářích katedry práva na západ slunce v Santa Maria Capua Vetere (CE). Podobně kurzy v Albánii bude konat v sídle ministerstva zákona ze State University of Shkodra Luigj Gurakuqi, který se nachází v centru města Shkodra. Výuka je organizována, a to jak v partnerských univerzitách na přednáškové cykly s žádným důkazem uplynulý písemné a / nebo ústní. Tyto zkoušky jsou ústní a může předcházet písemné zkoušky.

Poslední aktualizace Srp 2016

Informace o škole

The University of Campania "Luigi Vanvitelli" was established in 1991 (Decree MURST, 25 March) with the aim of relieving the overcrowded conditions of the major Neapolitan university known as the “Fed ... Čtěte více

The University of Campania "Luigi Vanvitelli" was established in 1991 (Decree MURST, 25 March) with the aim of relieving the overcrowded conditions of the major Neapolitan university known as the “Federico II”. Méně
Santa Maria Capua Vetere , Aversa , Neapol , Murcia , Shkodër , Peking , Pyatigorsk , Lille , Šanghaj , Istanbul + 9 Více Méně