Magistr v jednom cyklu in-law s State University of Scutari Luigj Gurakuqi / Albánie

Všeobecné informace

10 dostupných umístění

Popis programu

Katedra zákona ze Slunce, Od roku. 2016/2017, aktivoval nový integrovaný studijní kurz s State University of Shkodra Luigj Gurakuqi (Albánie). Kurz nabízí studentům možnost dosáhnout dvojí titul, tj studii double degree magisterský v oboru právo. Přesněji řečeno, samozřejmě trvá pět let; Poskytuje tréninkový program navržený společně na jejich univerzity cizinec a období mobility v zahraničí (1 ½ let); To zahrnuje uvolňování, na konci sledovaného období, dvě absolventské hodnosti v zákoně (double degree), z nichž jedna bude platná v Itálii a ostatních partnerů univerzity v zemi. Proto je pro studenty, že nový kurz poskytuje jedinečnou příležitost k obohacení jejich učební plán a představit svět práce se vzdělávacím profilu zvláštní a podmanivý.

Státní University of Shkodra Luigj Gurakuqi je jedním z nejvíce uznávaných albánských vysokých škol; Téměř všichni učitelé a obyvatel města hovoří italsky; mnozí mluví anglicky. Právnická fakulta se nachází v moderní a funkční struktury se nachází v centru města Shkodra, který, podle pořadí, se nachází jen několik kilometrů od moře a v oblasti přírodních krás a historických. Město leží na sever od hlavního města Tirany, což je asi hodinu. Scutari je doma k jednomu z hlavních albánských soudů, takže se počítá na četných studií advokátů a notářů, kteří pracují s podnikatelskou materiálu, který byly rozšířeny po celé Albánii se zabývá mezinárodním obchodem.

vzdělávacích cílů

Nová mezinárodní CDL aktivován ve spolupráci s University of Shkodra Luigj Gurakuqi státu umožňuje členům, aby bylo dosaženo na konci kurzu, double degree, který je double degree magisterský studijní v zákoně. To je další způsob, jak ze dvou postgraduálních stupňů (double degree), z nichž jeden bude platná v Itálii jako magisterský titul v oboru právo a druhý v Albánii jako Magistr v oboru právo. Oba tituly, samozřejmě, bude vynaložena na mezinárodní scéně v eurozóně nebo extraUE.

Proto je nový mezinárodní CDL klade za cíl trénovat třídu profesionálů, kteří mají přístup k právnických profesí v partnerských zemích a v eurozóně; a že se mohou prezentovat na trhu práce v kontextu mezinárodního obchodu - zejména mezi Itálií a balkánskými zeměmi - takových právních odborníků s zvláštními odbornými znalostmi a zkušených kandidátů. Ve skutečnosti, v CDL zkoušku je plánováno v průběhu studijního pobytu v zahraničí (půl roku) a období odborné přípravy v zemi původu.

Mezi vzdělávacích cílů Mezinárodní CDL SUN / Scutari stát konečně je zde také výuka cizích jazyků jako přijímaných studentů, kromě jazycích těchto dvou partnerských zemí, budou moci zdokonalit znalosti jako obou pracovišť (italsky a albánský) a nabízíme kurzy angličtiny.

Příjemců a GRANTY

Mohou se přihlásit do mezinárodní právo CDL aktivované ve spolupráci s State University of Shkodra všechny zúčastněné studenty: ty, již se zapsal do SUN katedry práva všechny studijní obory; ty z jiné univerzity; ti, kteří se zapsat poprvé na univerzitě.

Pro studenty, kteří již byli zapsáni v jiných studijních oborů, kteří se rozhodnou přejít na nové mezinárodní CDL ve spolupráci s University of Shkodra, budou aktivovány vlastní postupy pro uznávání a validaci již přijatých zkoušek; to, aby se předešlo tomu, že dosavadní činnost je ztracena.

Ti, kteří se rozhodnou zapsat do CDL mezinárodním právu ve spolupráci s University of Shkodra může požádat využít stipendií každoročně přidělených slunce. Některé z těchto stipendií jsou vyhrazeny pro zahraniční studenty.

SÍDLO A ZPŮSOB 'CHOVÁNÍ

Kurzy v Itálii se bude konat v kancelářích katedry práva na západ slunce v Santa Maria Capua Vetere (CE). Podobně kurzy v Albánii bude konat v sídle ministerstva zákona ze State University of Shkodra Luigj Gurakuqi, který se nachází v centru města Shkodra. Výuka je organizována, a to jak v partnerských univerzitách na přednáškové cykly s žádným důkazem uplynulý písemné a / nebo ústní. Tyto zkoušky jsou ústní a může předcházet písemné zkoušky.

Poslední aktualizace Srpen 2016

Informace o škole

Představení The University of Kampánie "Luigi Vanvitelli" byla založena v roce 1991 (vyhláška MURST 25. března) s cílem zmírnit přeplněných podmínkách hlavní neapolské univerzity známý jako "Federico... Čtěte více

Santa Maria Capua Vetere , Aversa , Neapol , Murcia , Shkodër , Peking , Pyatigorsk , Lille , Šanghaj , Istanbul + 9 Více Méně