Magistr v ústavním právu a správních

Všeobecné informace

Popis programu

Diferenciály hřiště

Jedním z nejnápadnějších rysů zákona ze sociálně demokratické státu je nadřazenost ústavy. V důsledku toho se teorie stvoření učí, že takzvaná ústavní blok je vytvořen podle pravidel základních práv a záruk a státní organizace a pravomocí, které se nazývají jako věcně ústavními předpisy. V tomto scénáři větve ústavního práva a správního práva mají nesporný ústřední při realizaci ústavních principů a dát jim pravidla plynoucí. Je proto důležité, aby právní herci pochopit teorii a praxi, které podporují soudní a správní rozhodnutí v brazilském státě. Vloženy do této reality, specializace kurz ústavního a správního práva na univerzitě Center Tiradentes (UNIT-AL) ve spolupráci s Superior Law School (ESA - OAB / AL) navrhuje multidisciplinární absolvent, teoretické a praktické, zaměřené na aktualizace a tvorba profesionální schopen jednat v oblastech různých oblastech práva, zejména veřejného práva. Jedná se o inovativní projekt, neboť zahrnuje otázky a postupy tkvící v různých právnických profesí. To je důvod, proč bylo nutné partnerství University Center Tiradentes (UNIT-AL) a Vyšší odborná škola práva (ESA- OAB / AL), aby se usnadnilo toto zaměření. Přístup použitý v průběhu pokračuje zvažovat profesionální potřeby právníků a nové výzvy při výcviku mírou práva.

CÍLE

obecně platí: kvalifikovat Law profesionály prostřednictvím interdisciplinární analýzy proměnných sociálního demokratického právního státu, které prostupují nadřazenost ústavy jako princip validátor brazilského práva, je v kontrole ústavnosti zákonů, je stále ve výkonu ústavní pravomoc Nejvyššího soudu a jeho dopad na právní a správní obilím. Kromě toho Kurz je zaměřen především na zlepšení praktické a odborné vzdělání, umožňující efektivnější a zodpovědné cvičení v právních a společenských aktivit v soudní a správní úrovni.

specifická: • rozvíjet kritický a interdisciplinární smysl pro fungování soudních a správních orgánů v naší zemi, přičemž ústavu jako základ platnosti výkladu a uplatňování stávajících právních předpisů, jakož i vytváření nových právních předpisů. • Pro snadnější pochopení úkolů v praxi profesionálové z ústavního práva a správního práva. • Vyhodnotit konceptů, technik a hodnoty přijaté v praxi Nejvyššího soudu k vyřešení problémů, které judicialized, obzvláště "tvrdé případy" v kontextu základních práv a její vliv na soudních a správních orgánů. • Znát a zpochybňují techniky interpretace zákonů v souvislosti s klasickým a ústavních hermeneutiky.

SEGMENTY PUBLIKA

Tento kurz je různé právní profese, protože všechny soudní činnost vyžaduje jasnou představu o právní jevů instrumentálně, to znamená, že se zaměřil na procesních úkonů, jako jsou advokáti, státní zástupce, veřejné obránců a, těch, kteří připravují pro takové kariéry.

METODIKA

Výuka bude probíhat formou přednášek, ve kterém budou řešeny teoretické a praktické aspekty, včetně případů diskuzí, že vždy podporovala aktivní účast studentů, stejně jako předchozí čtení obsahu aby se učil.

Poslední aktualizace Lis 2016

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Developing the society through quality services related to education and culture.

Developing the society through quality services related to education and culture. Méně