Magistr práv,

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

magistr práv,

S ročním Master of Laws kvalifikace z University of Waikato můžete přizpůsobit svůj program prostřednictvím výběru vyučovaných papírů a / nebo výzkumné práce.

Waikato_LLM

Právnické fakulty na Univerzitě Waikato klade velký důraz na rozvoj výzkumných dovedností. Třídy jsou malé a jsou obvykle nabízeny v seminární stylu diskusí. Tento přístup k výuce na pokročilé úrovni vytváří příležitosti pro vás sdílet pohledy a projednat otázky související s tématem. To vám pomůže zlepšit své komunikační dovednosti a získat odborné znalosti. Vytváří příležitosti pro vás k síti s ostatními uživateli a prodlužuje motivaci a sebevědomí. Budete také získat spoustu one-on-one čase s lektorské činnosti nebo dohled nad akademické pracovníky.

Nabízíme největší výběr článků v Cyber ​​zákona na Novém Zélandu, a proto můžete dokončit tento Masters se zaměřením na tuto oblast.

Na fakultě sídlí dvě výzkumná centra: Centra pro zákon o životním prostředí, zdroji a energii (CEREL) a Māori a centrum původního řízení (MIGC). Budete mít prospěch z odborných znalostí a národních i mezinárodních profesních sdružení v těchto oblastech. Například, budete mít nárok požádat o stipendium International Bar Association. Waikato Právnická fakulta je jediná škola na Novém Zélandu, který nabízí tuto možnost.

Ať už je váš zájem spočívá v Cyber ​​práva, práva války a konflikty, nadnárodní trestní právo, problematiku domorodých národů nebo práva životního prostředí, budete těžit z národně a mezinárodně uznávaných akademických pracovníků.

Master of Laws v právu Maori / Pacifik a původních obyvatel,

Vášnivý otázkami domorodých obyvatel? Tento program Masters vám umožní studovat do hloubky historické a vývojové trendy v oblasti práv domorodých obyvatel. Budete rozvíjet dovednosti, což vám umožní aktivně se podílet na rozvoji Pacific jurisprudence a posílit globální porozumění Pacifik právních systémů.

Přečtěte si více o magisterském právu v zákoně Māori / Tichomoří a původních obyvatel.

Double LLM: University of Waikato a University of Arizona

Zájem o uspořádání dvou LLMs z mezinárodně vysoce ceněných právnických fakult v podstatně kratším čase a ve dvou různých zemích?

Pokud jste oddaný, které se zabývají studenta a jste úspěšně dokončeno 90 bodů LLM v oblasti Waikato (nebo 75% našich LLM), můžete obdržet 6-8 úvěry vůči LLM stupně u James E. Rogers College of Law, University of Arizona.

Existují dvě možnosti, které nabízí pro LLM v Arizoně: Domorodý Peoples Právo a politika LLM (složené z 24 kreditů) nebo Mezinárodní obchod a obchodní právo LLM (složený z 26 kreditů).

Kariérní možnosti

 • vládních úřadů
 • Zákon výuka a výzkum
 • Civilní a veřejné služby a soudnictví
 • Bankovnictví, finanční služby a finanční regulace
 • Mezinárodní organizace pro rozvoj
 • Nevládní organizace jako jsou agentury v oblasti lidských práv
 • Privátní právní praxe
 • obchod

Program Vyznamenání

Honours Titul může být udělen

 • First Class vyznamenání, nebo
 • Druhá třída vyznamenání (první divize), nebo
 • Druhá třída vyznamenání (druhé divize).

Chcete-li mít nárok na udělení vyznamenání, budete muset dokončit Master of Laws kvalifikace do 12 měsíců (pokud studují na plný úvazek), nebo do 24 měsíců (pokud studuje na částečný úvazek) a projít všechny papíry.

Kulturní zkušenosti

Členové fakulty pocházejí z celé řady národů a kulturních prostředí, vytvoření skutečně multikulturní prostředí. To pomáhá Foster v našich studentů zvýšené povědomí o globálních problémech, je vystavuje několik historických a kulturních perspektiv, jakož i nabídky vhled do právních řádů mimo jurisdikci společné zákona.

Máme nejrozmanitější a živé studentský sbor všech právnických fakult na Novém Zélandu. Až 30 procent všech našich studentů poznat sebe jako Maori a téměř 16 procent pochází z Tichého pozadí. Téměř 40 procent našich studentů ve věku nad 25 let.

Na fakultě je tři dynamické zákon studentské sdružení: Pacific Law Student Association, Te Whakahiapo (Māori Student Association) a Waikato University student práv asociace hrají důležitou roli při podpoře skvělých kolegiální vztahy mezi studenty a nabídla spoustu společenských a vzdělávacích příležitostí.

Naše Mentoring program bude poskytovat zvláštní podporu a poradenství ve svých studiích, které vám pomohou procházet přechodného období od školy nebo předchozího zaměstnání na vysokoškolské studium, jakož i poradí dalšími službami a možností které máte k dispozici na akademické půdě.

Přijímání a zápis

Chcete-li být přijat do programu LLM, musíte mít:

 • Dokončili LLB nebo kombinovaný zákon studium na University of Waikato s alespoň stupeň průměr bodu "B" nebo rovnocennou kvalifikaci na jiné vysoké škole; nebo
 • Dokončil LLB (Hons) na University of Waikato s alespoň stupeň průměr bodu 'b' nebo kombinovaný zákon studium na University of Waikato nebo rovnocennou kvalifikaci na jiné vysoké škole; nebo
 • Splnila předpoklady pro postgraduální studium v ​​předmětu na úrovni, která se považuje za vhodnou vědeckou radou.

Ve výjimečných případech, uchazeči, kteří nesplňují tyto požadavky, ale mají prokazatelně akademických zásluh a odpovídající zkušenosti mohou být přijati do programu.

Studenti, jejichž mateřským jazykem není angličtina, jsou povinni poskytnout dostatečný důkaz o své znalosti anglického jazyka. Celkovým skóre 6,5 (s minimálně 6,0 dosaženém při psaní pásmu) v IELTS nebo ekvivalent.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... Čtěte více

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. Méně
Hamilton , Tauranga + 1 Více Méně