Magistr práv (llm) pro zahraničně vyškolené právníky

Všeobecné informace

Popis programu

Master of Laws (LLM) uděluje absolventům zahraničního práva kritické školení v běžném právním právním tradici a americkém právním systému během akademického roku na University of Pittsburgh, který se nachází v Pittsburghu je živé čtvrti Oakland.

Program Pitt Law LLM poskytuje právníkům, kteří dokončili svůj právnický stupeň mimo Spojené státy, příležitost studovat společnou právní právní tradici a americký právní systém ve Spojených státech.

Struktura

Studenti musí absolvovat minimálně 24 kreditů. Program je dokončen v jednom akademickém roce od srpna do května. Přijímání na částečný úvazek se zvažuje případ od případu. Akademický ředitel společnosti CILE, výkonný ředitel a programový administrátor se aktivně podílí na osobním poradenství každého studenta LLM o výběru kurzu, který vám pomůže naplánovat studium, které je jedinečně přizpůsobeno vašim osobním potřebám.

Povinné předměty

  • Úvod do amerického práva (3 kredity)
  • Právní analýza a psaní v USA (2 kredity každý semestr, 2 semestry nutné)
  • LLM kolokvium (1 kredit)

Volitelné

U volitelných předmětů si vyberte z široké nabídky kurzů nabízených studentům Pitt Law JD. Požadavek na psaní - vyberte jednu z následujících možností:

  • Nezávislá studie (2 kredity)
  • Seminář (obvykle 3 kredity - různé kurzy jsou nabízeny každý semestr)

Personalizované podpora

S relativně malou třídou (v průměru 15 až 25 studentů LLM každý rok) poskytujeme každému studentovi individuální poradenství, poradenství a podporu.

Plná integrace se studentským subjektem JD

Jiné než dvě požadované třídy LLM, budete mít všechny své kurzy ve stejných třídách a seminářích jako studenti americké JD.

Instrukce světové třídy

Naše fakulta je úzce propojená komunita dokonalých a energických učenců, kteří stojí v čele domácího i mezinárodního právního výzkumu a stipendia.

Moot soutěže

Vyzkoušejte náš obchodní tým LLM, který v březnu 2016 založil týmy LLM z USA, včetně Američanů, Georgetown a Penn, aby získali Mezinárodní obchodní arbitráž LLM ve Washingtonu DC.

Stáže

CILE pracuje s studenty LLM, kteří chtějí zůstat v Pittsburghu na léto po ukončení studia a stáž v advokátní kanceláři nebo jiné organizaci. Pracujeme s každým studentem, abychom jim pomohli při hledání poskytovatele stáže, který nejlépe vyhovuje jeho oblasti zájmu.

Aktivity mimo učebnu

Aktivity pro každoroční třídu studentů LLM zahrnují:

  • Orientační týdenní výlet do slavného domu Fallingwater Frank Lloyd Wright v sousední Laurelské vysočině.
  • Recepce v Pittově právu a na fakultách.
  • Tradiční večeře díkůvzdání na fakultě nebo v domech zaměstnanců.
  • Vícedenní výlet do Washingtonu DC pro návštěvu Nejvyššího soudu, Bílého domu a dalších historických památek.
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Since 1895, the University of Pittsburgh School of Law has been preparing students to become excellent attorneys and leaders in the legal profession and society. Known and respected globally for our s ... Čtěte více

Since 1895, the University of Pittsburgh School of Law has been preparing students to become excellent attorneys and leaders in the legal profession and society. Known and respected globally for our scholarship, we offer quality academics, a world-class faculty, endless opportunities for hands-on learning, and exceptional career preparation and placement. Méně