Magistr pokročilých studií v oblasti mezinárodního zdanění (masit)

Všeobecné informace

Popis programu

Vítejte na Master of Advanced Studies in International Taxation (MASIT)

Centrum daňové politiky, společná iniciativa Fakulty podnikání a ekonomiky HEC Lausanne a Právnická fakulta, kriminalistika a veřejná správa nabízí program Master of Advanced Studies in International Taxation (MASIT). Cílem MASIT je poskytnout vysoce kvalitní vzdělání v daňovém právu.

Master of Advanced Studies in International Taxation (MASIT), který nabízí Univerzita v Lausanne (UNIL) ve Švýcarsku, je zaměřen na ty, kteří chtějí uplatňovat daňové právo v rámci zákona nebo poradenské firmy, banky jako interní poradce společnosti Nebo s daňovou správou.

Vzhledem k tomu, že MASIT je určen těm, kteří vykonávají praxi v zahraničí nebo ve Švýcarsku, nabízí jak mezinárodní daňovou, tak švýcarskou daňovou kurikulu, která se může uskutečnit na částečný úvazek (1,5 roku) nebo na plný úvazek (1 rok).

60 kreditů programu ECTS se skládá ze základních kurzů, které posílí pochopení klíčových konceptů, specializace pro prohloubení vhledů ve vybrané oblasti zaměření a magisterské diplomové práce pro rozšíření dovedností v oblasti výzkumu a psaní.

Kromě toho účastníci navštěvují workshopy, konzultace, semináře a konference uspořádané v rámci MASIT.

Kurzy jsou vyučovány významnými členy fakulty, kteří se skládají z předních akademických pracovníků, vládních úředníků, členů OECD / EU, odborníků pracujících v mezinárodních konzultačních / advokátních kancelářích av právních odděleních velkých společností.

Program je otevřen kandidátům, kteří mají magisterský titul v oblasti práva nebo ekonomiky; Nebo bakalářský titul (v jakékoliv oblasti) v kombinaci s příslušnými daňovými praxemi.

Program je veden v angličtině.

Naše vize

Vízou MASIT je nabízet vysoce kvalitní vzdělání v oblasti daňového práva s cílem umožnit účastníkům stát se vysoce kvalifikovanými daňovými profesionály, vedoucími představiteli myšlení a osobami s rozhodovací pravomocí ve zvolené oblasti praxe.

Cílem vzdělávání je poskytnout účastníkům potřebné znalosti, aby byli úspěšní v globálním daňovém prostředí.

Poslední aktualizace Čvn 2017

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The University of Lausanne is a higher teaching and research institution composed of seven faculties where approximately 14,300 students and 3,000 researchers work and study. UNIL is focused on severa ... Čtěte více

The University of Lausanne is a higher teaching and research institution composed of seven faculties where approximately 14,300 students and 3,000 researchers work and study. UNIL is focused on several academic disciplines, especially Medicine, Life Sciences, Geosciences, Environment, Business, Humanities and Social Sciences. An emphasis is placed on an interdisciplinary approach, with close cooperation between students, teaching staff, and professors. Méně