Magistr bankovního a finančního práva

Všeobecné informace

Popis programu

V Melbourne Law Masters je absolventem zákon program nejvyšší kvality, k dispozici pro absolventy práv a non-práva.

Specializace na bankovnictví a finančního práva je určen pro studenty, odborníky z praxe a dalších odborníků s vytříbenou chápání právního a regulačního rámce pro australské a mezinárodní finanční sektor. Většina předmětů má praktické zaměření. Téma volba zahrnuje bankovnictví (např půjček a bankovních produktů), řízení fondů, finanční transakce, starobního, finanční služby a kapitálové trhy.

Získané dovednosti, znalosti

Absolventi Master bankovnictví a financí zákona bude:

 • Mají pokrokové a integrované chápání složitého souboru znalostí v oblasti bankovnictví a finančního práva, včetně:
  • právní a regulační architektura australské a mezinárodní finanční odvětví v celé řadě tematických oblastí;
  • Klíčové právní otázky, kterými se řídí vztahy mezi poskytovateli finančních služeb a jejich zákazníky, a teorii a praxi dohledu a tržní integritu / regulace v oblasti ochrany spotřebitele finančních služeb; a
  • dopad globalizace, e-commerce a regulační reformy na poskytování finančních služeb v Austrálii a na mezinárodní úrovni.
 • Mají odborné, specializující se na kognitivní a technické dovednosti, které jim vybavit nezávisle:
  • analyzovat, kriticky reflektovat a syntetizovat složité informace, koncepty a teorie v oblasti bankovního a finančního práva;
  • Výzkum a aplikovat takové informace, koncepty a teorie do příslušného orgánu znalostí a praxe; a
  • interpretovat a předávat své znalosti, dovednosti a nápady na specializované a non-specializované publikum.
 • Uplatnit své znalosti a dovednosti prokázat samostatnost odborný posudek, přizpůsobivosti a odpovědnost jako praktikující a žáka v oblasti bankovního a finančního práva.

Téma Načasování a Format

 • Všechny předměty jsou vyučovány v interaktivním semináři stylu.
 • Přibližně 90% subjektů jsou nabízeny na intenzivní bázi.
 • Semestr dlouhé předměty jsou nabízeny v průběhu semestru.
 • počet žáků ve třídě se obvykle pohybuje od 20 do 30 studentů. Všechny subjekty mají kvótu. Tím je zajištěno, počet žáků ve třídě jsou vhodné zajistit optimální prostředí pro výuku

intenzivní Předměty
Intenzivní předměty jsou ideální pro vytížené profesionály a poskytne vynikající příležitost ponořit se do obsahu předmětu.

Předměty jsou vyučovány v průběhu pěti dnů, a to buď od pondělí - pátek nebo ve středu - Úterý, s výjimkou víkendu. Tento formát umožňuje studentům z Interstate nebo v zámoří letět do Melbourne, aby se zúčastnili třídy.

Semestr-délka Předměty
Semestr dlouhé předměty jsou obvykle vyučovány po dobu dvou hodin ve večerních hodinách v průběhu semestru.

Subject materiály
Komplexní čtení materiály jsou poskytovány přibližně čtyři týdny před zahájením intenzivního třídy. Očekává se, že studenti se zavazují podstatnou čtení před začátek vyučování. Učitelé a studenti budou pravděpodobně v kontaktu s navzájem elektronicky od okamžiku čtení materiály jsou propuštěny do doby posouzení je splatná.

třída Návštěvnost
Studenti se musí zúčastnit minimálně 75% tříd pro každý subjekt. V současné době není možné provést průběh distanční vzdělávání.

Struktura studijního oboru

Studenti musí absolvovat celkem osm předmětů.

Studenti, kteří nemají právnický titul z jurisdikce obecného práva, musí splnit Základy společného práva, stejně jako sedm předmětů z předepsaného seznamu.

Studenti s právním stupněm z jurisdikce obecného práva musí dokončit nejméně sedm předmětů z předepsaného seznamu a mohou vybrat osmý předmět od těch, které jsou k dispozici v Melbourne Law Masters (s výjimkou Fundamentals of Common Law).

FEE-HELP

FEE-HELP je k dispozici na způsobilé australských občanů pro platící ročníkové programů absolventa úvěru. Univerzitní zdroje:

 • Možnosti financovat svůj postgraduální studium
 • Poplatky - politika a administrativní informace

Stipendia

Zahraniční studenti mohou mít nárok na dvě kategorie australských stipendií:

 • Australský přidělil stipendia
 • Endeavour Stipendia

Stipendia mohou být rovněž poskytnuty vládními a nevládními organizacemi v domovské zemi ustavení studentského. Prosím, obraťte se na příslušnou organizaci ve vaší zemi pro konkrétní podrobnosti.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Melbourne Law School is a leader and innovator in legal education, and a vibrant place of learning that values ideas, excellence and intellectual exchange. Its rich history spans over 150 years.

Melbourne Law School is a leader and innovator in legal education, and a vibrant place of learning that values ideas, excellence and intellectual exchange. Its rich history spans over 150 years. Méně