Magisterský titul v právu

Všeobecné informace

Popis programu

Magistr ‚s programy v oboru právo na Katolické univerzitě ve Valencii (dále MUAB) je oficiální program s cílem zajistit, aby si studenti osvojili dovednosti potřebné pro praxi práva.

Zákon 34/2006, ze dne 30. října, Přístup k povolání Barrister a advokátem soudů vyžaduje, aby za účelem výkonu práva ve Španělsku, všichni ti, kteří dosáhli svého vzdělání (nebo stupně) v právu, je třeba překonat Kromě toho následující:

 • Výcvikový kurz vedoucí k udělení oficiálního titulu Master (90 ECTS), který bude obsahovat tréninkové období dohlížel externí stáž 30 ECTS.
 • Posouzení pro přístup k advokacii.

MUAB má následující vlastnosti:

PRAKTICKÝ VÝCVIK

Zplnomocňovací mistr, protože vyžaduje neobyčejně praktický výcvik a umožňuje studentům konfrontovat a reagovat na reálné situace. Tohoto cíle je dosaženo mimo jiné prostřednictvím následujících zdrojů:

 • výuka fakulty. MUAB fakulty se skládá ze špičkových odborníků, a to především z právních předpisů a dalších souvisejících jednoho (soudcům, prokurátorům, registrů, atd.) Odvětví
 • Metodika. Metodika umožňuje studentům potýkají s podobnými konkrétních případů, které budou mít jednou reagovat znovu začínají svou profesní činnost.
 • Prácticas. Provádění vnějších akademické praxe v odborných úřadů a sledování, co se děje na pořízení stejných záruk vlastních pravomocí advokáta.

PŘÍPRAVA Test přístupu

Při vývoji MUAB a tvoří „paralelní“ na studenta pro absolvování zákon o testovací přístup se připravuje. Tohoto cíle je dosaženo prostřednictvím předmětu (který zahrnoval v registraci MUAB) stanoví:

 • Trénink zaměřený na překonání vstupního testu.
 • Rozlišení mikro-případy podobné těm, které tvoří vstupního testu.
 • Přístupové otázka banky a zkouška simulace s vlastním vchodem testovacích funkcí.
 • Vychovatelství pro sledování a řešení pochybnosti.

STUDIE

MUAB nabízí možnost studenta, který si přeje, aby se specializují na určité oblasti znalostí odpovídající uznání, zatímco získání Masters v právu.

Specializované výcvikové trasy, že studenti jsou nabízeny jsou:

Délka kurzy

Od září do listopadu. S třídě lekcí od září do června.

Navrženy tak, aby složit zkoušku pro přístup k advokacii

Přístup a přijetí

Přístupová kritéria:

Hlavní přístupový systém, dodržovat ustanovení článku 16 královské vyhlášky 1393/2007: Pro přístup k oficiálním magisterské studium bude nutné mít k dispozici španělské oficiální vysokoškolské vzdělání nebo jiný vydaného institucí vyššího vzdělávání Evropský prostor vysokoškolského vzdělávání opravňuje vydávající zemi pro vstup do vysokoškolského učení.

Mohou také přístup k absolventům zahraničních vzdělávacích systémů do Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání bez souhlasu svých titulů, po ověření univerzitou, že ti osvědčí úroveň vzdělání rovnocenné s odpovídajícími oficiálních španělský vysokoškolským vzděláním a opravňující v zemi vydání kvalifikace pro přijetí na postgraduální studium. Přístup tímto způsobem neznamená v žádném případě, předchozí schválení titulu, který je v držení žadatele, nebo jeho uznání pro jiné než studium učení Mistra účely.

Přijímání studentů:

Mohou přistupovat Masters, kteří mají v držení španělského titulu bakalářský titul v právu - nebo jakýkoli uvedeno výslovně ekvivalentně. Absolventi vzdělávacích systémů zahraničních, s obdobnou kvalifikací do výše mohou mít přístup k tomuto Masters bez souhlasu svých titulů, po předchozím ověření, že ti osvědčí úroveň vzdělání rovnocenné s odpovídajícími španělských studijních oborů a povolit vydávající zemi pro přístup k postgraduální studium.

Při stanovení kritérií pro přijetí, musí být ustanovení zohledněna v článku 17 královského nařízení 1393/2007.

Jako výběrová kritéria pro přijetí do magisterského koordinační komise posoudí následující:

 • Akademický záznam skóre
 • životopis

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Catholic University of Valencia "San Vicente Mártir" is dedicated to the cause of truth by serving the dignity of the person and the cause of the Church. The work developed in this University is b ... Čtěte více

The Catholic University of Valencia "San Vicente Mártir" is dedicated to the cause of truth by serving the dignity of the person and the cause of the Church. The work developed in this University is based on the intimate conviction that knowledge and reason are faithful servants of the faith. Méně