Magisterský titul v právu

Všeobecné informace

Popis programu

zákon

Představení

S novými pravidly stanovenými zákonem 34/2006, ze dne 30. října, o přístup k povolání advokáta a právního zástupce a královským dekretem 775/2011, ze dne 3. června a schválil nařízení, kterým se schvaluje zákon 34/2006, ze dne 30. října, o přístupu k povolání barrister a právní zástupce soudů, provádění pre-trénink se stává nezbytnou podmínkou pro rozvoj advokacii.

El Masters v právuKterá umožňuje přístup ke zkoušce dovednosti o titul právníka / s, je vyučován společně UDC a ICACOR prostřednictvím School of Legal Practice „Iglesias Corral Dean.“

Hlavním cílem Master je zaměřena na to, aby studenti získat dovednosti, schopnosti a dovednosti, které jim umožní vykonávat povolání advokáta jednou přesahující příslušnou státní zkoušku. Takto si můžete colegiarse a otevřít příslušnou odbornou úřad.

Proč studovat na míru

Město A Coruña a jeho metropolitní oblasti mají významný rozvoj odvětví služeb a průmyslu potřebuje odborníky v advokacii. Ve městě je založen na nejvyšší soudní tělo autonomní oblasti, High Court of Galicia, navíc počítal na značném počtu soudních síních obou prvního a druhého stupně.

Také v hlavním herculina vládní delegace v Haliči a řadou regionálních orgánů usadí, co určuje právní vztah s veřejnou správou v různých oblastech. Pokud jde o soukromý sektor, jsou zvláště významné společnosti oddané světa bankovnictví a textilního průmyslu, to vše s jasnou potřebu skříní nebo právních služeb.

Tento mistr má jasnou profesní poradenství nebo praxe. Kromě toho mistr zahrnuje 30 kreditů z povinně přednostně vyvinut v advokátních kancelářích vnějších postupů, ale i v jiných institucích zvýraznění pro které chtějí cvičit jako právník (zejména advokátní kanceláře soukromých společností či veřejných orgánů státní nebo obecní úrovni) ,

Co se naučíte

Metodika a programování jsou založeny na aktivní a participativní vzdělávání a postupné asimilaci zkušeností a právní argumentace. Jde o to, jak se studentům získat nějaké vhodné profesní návyky.

Organizace plánu má tendenci se dostat, že od začátku, Student rozvíjí ve vlastních technik při výkonu povolání advokáta.

struktura studie

Studie je rozdělena do tří semestrů. Externí postupy jsou prováděny ve druhém a třetím čtvrtletí.

Master, navštěvovat kurzy, je rozdělen do dvou skupin, ráno a večer, s povinnou účastí alespoň 80% na sezení.

Modul I: Single

 • Příčný etika a techniky
 • instrumentální techniky
 • Občanský soudní spor praxe
 • Civilní praxe Sustantiva I
 • Procesní a věcný pracovní praxe
 • správní praxe
 • obchodní praktika
 • daň z praxe
 • Externí praxe II
 • Trestní řízení praxe
 • Hmotné trestní praxe
 • Civilní praxe Sustantiva II
 • Umístění I
 • Diplomová práce

odborné a akademické výstupy

Výcvik jim umožňuje přístup k testu získat titul advokát / a. Hlavním cílem Master je zaměřena na to, aby studenti získat dovednosti, schopnosti a dovednosti, které jim umožní vykonávat povolání advokáta jednou přesahující příslušnou státní zkoušku. Takto si můžete colegiarse a otevřít příslušnou odbornou úřad.

Doporučená profil

Praxe práva je jedním z nejdůležitějších pro absolventy a právo absolventů výstupy. Master je určen pro studenty, kteří chtějí cvičit jako právník.

Požadavky na společné přístupové

o přístup k Masters v právu bude muset být držitelem bakalářského stupně nebo absolvent zákon stupeň nebo jiný rovnocenný stupeň, který splňuje požadavky stanovené v článku 3 královské vyhlášky 775/2011 ze dne 3. června nařízení zákona 34/2006, ze dne 30. října, o přístupu k povolání barrister a advokátem soudů schváleny.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... Čtěte více

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. Méně
Coruña , Coruña , Coruña , Coruña , Coruña , Coruña , Coruña , Coruña , Ferrol , Ferrol + 9 Více Méně