Magisterský (všeobecné)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Generál LL.M. program nabízí absolventům práva příležitost rozšířit své zázemí v některých specializovaných oblastech práva tím, že se zapojí do pokročilých kurzů a seminářů a zapojením se do specializovaného výzkumu. Ačkoli Škola práva neuvádí žádný konkrétní předmět označený LL.M. stupně v rámci tohoto programu, většina studentů, kteří se snaží tento stupeň soustředit v oblastech, jako je korporační a obchodní právo, mezinárodní právo, právní praxe a řízení, právo přírodních zdrojů nebo právo vlastnictví.

21432_Prof._Hanna.jpgfoto s laskavým svolením SMU Dedman School of Law

Pro požadavky na stupeň

Přijímat obecné LL.M. Student musí splnit všechny následující požadavky:

(A) bydliště na fakultě práva po dobu nejméně dvou termínů, pokud je studentem na plný úvazek a nejméně třemi podmínkami, pokud je studentem na částečný úvazek.

(B) Dokončení 24 hodinových hodin v kurzech, seminářích nebo výzkumu a psaní doporučených akademickým poradcem studenta. Student, který vstupuje do programu, musí mít průměr ve výši C nebo 2,00 na všech absolvovaných kurzech. Požadovaná GPA C nebo 2,00 musí být získána během prvních 24 kreditních hodin. Student nedostane zápočet za kurz nebo seminář, ve kterém je jeho stupeň nižší než D nebo 1,00.

S předchozím souhlasem Výboru pro právní studia postgraduálního studia může student absolvovat čtyři z požadovaných 24 hodinových hodin v postgraduálních studijních programech Dedman College, v Perkinsově teologické škole nebo v Cox School of Business . Student obdrží zápočet z právnické školy po dokončení všech prací s uspokojením instruktora, avšak hodnocení nebude započítáno do průměru studenta v právnické škole.

Studentovi může být dovoleno provádět řízený výzkum pro jeden až tříhodinový graded papír, pokud student může získat sponzora fakulty.

Student má možnost napsat diplomovou práci (za čtyři až šest hodin kreditu). Tato diplomová práce musí být napsána pod vedením profesora na Právnické fakultě a musí být schválena jak profesorem, tak i komisí pro právní postgraduální studia. Poté, co dozorčí profesor schválí diplomovou práci, musí student předložit čtyři kopie diplomové práce Výboru pro právní postgraduální studium nejméně 60 dní před datem, kdy se žák snaží získat diplom. Při psaní diplomové práce musí student dodržovat pokyny výboru. Diplomová práce je schválena nebo zamítnuta; není klasifikován.

(C) splnění všech požadavků do 36 měsíců od data prvotní registrace jako studenta postgraduálního práva. Kandidát, který se nepřetržitě zapsal jako student na částečný úvazek, má však k dispozici 60 měsíců, aby splnil všechny požadavky.

21430_28439363.jpgfoto s laskavým svolením SMU Dedman School of Law

Jak se přihlásit

Kritéria přijetí

Vstup do tohoto programu je výběrem. Žadatel o přijetí na obecný LL.M. studijní program musí být držitelem titulu JD. Pokud se ucházíte o tento program a jste mezinárodní student, musíte také splnit přijímací kritéria pro LL.M. pro absolventy právnické fakulty zahraničního práva.

Požadavky na aplikace

Uchazeči o LL.M. programy musí předložit následující:

  1. dokončená aplikace,
  2. osobní prohlášení,
  3. resumé (životopis),
  4. dvě doporučující dopisy v angličtině,
  5. 75 $ (americký dolar) nevratný poplatek za žádost splatný pro SMU Dedman School of Law , který se bude vzdávat zahraničních studentů, kteří o to požádají, a
  6. certifikované vysokoškolské a právnické přepisy.

Přepisy musí být zaslány přímo do SMU Dedman School of Law kanceláře SMU Dedman School of Law postgraduálního studia SMU Dedman School of Law z vašich škol.

Mezinárodní žadatelé

Uchazeči, pro které není angličtina primárním jazykem, musí absolvovat Test angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) nebo mezinárodní systém pro testování anglického jazyka (IELTS). Informace týkající se těchto dvou testů jsou k dispozici na www.ets.org nebo www.IELTS.org. Kód instituce SMU pro TOEFL je 6660, kód oddělení 03. Neexistuje žádný kód instituce pro IELTS. TOEFL nebo IELTS skóre musí být hlášeny přímo SMU.

Termín podání žádosti

Žádosti pro LL.M. programy jsou průběžně zpracovávány. Je ve vašem nejlepším zájmu podat přihlášku co nejdříve. Uchazeči o zápis na podzim (srpen) musí být označeni poštovním razítkem do 1. dubna. Veškerá podpůrná dokumentace musí být doručena do 15. dubna.

Žádosti o jaro (leden) musí být opatřeny poštovním razítkem do 1. října. Veškerá podpůrná dokumentace musí být doručena do 15. října. Pozdní žádosti budou přijímány případ od případu. Po dokončení budou žádosti přezkoumány a rozhodnutí budou učiněna krátce poté.

Finanční pomoc

Úřad pro finanční pomoc SMU je k dispozici na pomoc studentům při získávání studentských půjček.

Stipendia

SMU udělí LL.M. omezený počet dílčích stipendií. kandidáti. Nemáme samostatnou aplikaci pro LL.M. stipendia. Vaše žádost o přijetí slouží jako vaše žádost o stipendium.

21435_22519D_079_HR_RT1.jpgfoto s laskavým svolením SMU Dedman School of Law

O

Založena v roce 1925, SMU Dedman School of Law je nejlépe hodnocená třída-jedna soukromá právnická škola se nachází v Dallasu, Texas, a je situován v lemované stromy okolí, jen pár minut od centra města. Vznikl v roce 1949, programy právnické fakulty na úrovni absolventů práva hrají důležitou roli při výcviku některých z nejdůležitějších vůdců po celém světě. Jsme hrdí na naši globální síť absolventů - více než 2 000 absolventů z 80 zemí, kteří zastávají významné postavení ve vládě, právnické praxi, obchodu, soudnictví a právnické vzdělávání na celém světě.

SMU Dedman Alumni Networkfoto s laskavým svolením SMU Dedman School of Law

Výjimečné programy postgraduálního studia

SMU Dedman School of Law nabízí absolventské studijní programy jak pro americké, tak i zahraniční cvičené právníky. LL.M. a programy SJD rozšiřují kariéru v soukromé praxi v oblasti práva, výuky a veřejné služby tím, že učí analýzu a řešení problémů pro splnění složitých požadavků našeho světa. Programy zvyšují pochopení právnické teorie a politiky studenta, rozšiřují právní horizonty studenta a povzbuzují rozvoj právního výzkumu a psaní.

Studium v ​​vibrujícím Dallasu v Texasu

SMU Dedman Law nabízí mezinárodní studentům příležitost stát se součástí živé, rozmanité, vědecké komunity s výhodou studovat v Dallasu - nejen mezinárodní obchodní centrum, ale dynamické kulturní centrum se nachází uprostřed mezi východním a západním pobřežím Spojených států Státy v regionu známém pro své mírné, slunečné klima. Dallas je deváté největší město a Dallas / Ft. Metroplex stojí za čtvrté největší metropolitní oblast ve Spojených státech. Je to sofistikované město s prosperujícím trhem práce, vysokou životní úrovní a relativně nízkými náklady na bydlení. Je to skvělé místo pro život a studium!

Globálně uznávaná fakulta

Fakulta zahrnuje učence a inovátory v různých oblastech, včetně ústavního práva, práva obchodních společností, trestního práva, práva životního prostředí, zákona o ochraně zdraví, duševního vlastnictví, národního bezpečnostního práva, práva v oblasti ropy a plynu, práva veřejného zájmu a daňového práva. Tito učenci se pravidelně zapojí do světa tím, že se objeví před kongresovými výbory, pracuje se státními a federálními regulačními agenturami, hájí před státními a federálními soudy, pracuje s manažery a neziskovými organizacemi a pravidelně se objevuje v médiích, aby překládali svůj výzkum nebo nabízeli komentář k důležitým příběhům dne. Studium práva na SMU dává studentům přístup k výjimečné fakultě zabývající se včasným a špičkovým výzkumem, který je často informován dlouholetými zkušenostmi.

21429_SMU_Law_LOW_RES_PROOFS_-_Students_around_campus-Lifestyle_-_Bret_Redman-187_1.jpgfoto s laskavým svolením SMU Dedman School of Law

Zkušenosti s učením

Vedle našeho rozmanitého učebního plánu jsou studenti vyzváni, aby využili mnoho aktivit mimo učebnu. Na SMU Dedman Law bude vaše obohacení o vzdělávací zkušenosti obohaceno celoročními mezinárodními konferencemi a přednáškami, které představí významné mezinárodní osobnosti v areálu, aby diskutovali o současných globálních právních otázkách. Mezinárodní LL.M. studenti absolvují kurzy s americkými studenty JD a účastní se našeho kurátorského programu - programu, který se zavádí během orientace, kdy se studenti v malých skupinách spojují s spolužáky, fakultami, studentskými vedoucími, poradci v oblasti kariéry a absolventy pro komunitní zkušenosti po celou dobu svého působení. SMU Dedman School of Law . Člen fakulty bude sloužit jako váš osobní akademický poradce. Pracovníci právníků z oddělení Dallas Bar Association International Law také slouží jako mentor pro naše studenty.

Mezinárodně prominentní absolventi

Mezinárodní absolventi SMU Dedman School of Law mají vliv na celém světě. Naše mezinárodní síť absolventů zahrnuje více než 2000 absolventů ve více než 80 zemích. Tito odborníci se nacházejí na nejvyšších úrovních vlády, právní praxe a podnikání. Mezinárodní absolventy SMU představují široké spektrum právních systémů, včetně těch ze střední a jižní Ameriky, Mexika, Kanady, Evropy, Afriky, Indie, jihovýchodní Asie, Číny, Středního východu a Pacifiku. Usilujeme o globální geografickou rozmanitost našich studentských zápisů a poskytujeme každému zahraničnímu studentovi vysokou míru individuální pozornosti a podpory.

Sobchok Sukharomna '81

Předseda Nejvyššího soudu v Thajsku

Dr. Shen Shiaoming '81

Mezinárodní právní poradce společnosti Mackenzie & Albritton LLP

Ctihodný SM Krishna '59

Ministr zahraničních věcí pro Indii (2009-2012)

Siriporn Chaiyasuta '85

General Counsel, Chevron Europe, Eurasia and Exploration & Production Limited Limited

Moath Alhussain '11

Doc. Poradce, Saúdská základní průmyslová korporace

Antonio M. Garza '83

Bývalý americký velvyslanec v Mexiku

Dr. Helmut Sohmen '66

Předseda a prezident společnosti BW Group

Dr. Hassan Okour '07

Bývalý děkan, Katarská právnická škola

Jinsung Lee '88

Soudní dvůr, Korejský ústavní soud

Yukio Horigome '71

Soudce Nejvyššího soudu v Japonsku

Hans Heppe'97

Mezinárodní partner, Locke Lord LLP Čestný německý konzul

Studentský život

Právnická škola se nachází na severozápadním rohu hlavního kampusu SMU - s budovami v učebnách, administrativní budovou a právnickou knihovnou tvořící to, co se nazývá Law Quad. Tato ideální poloha umožňuje snadný přístup k mnoha nádherným studentským zdrojům SMU, včetně jídelní služby, přední fitness centrum a centrum zdravotních služeb.

21430_28439363.jpgfoto s laskavým svolením SMU Dedman School of Law

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Founded in 1925, SMU Dedman School of Law is a top-ranked tier-one private law school located in Dallas, Texas, and is situated in a tree-lined neighborhood, just minutes from the city center. Establi ... Čtěte více

Founded in 1925, SMU Dedman School of Law is a top-ranked tier-one private law school located in Dallas, Texas, and is situated in a tree-lined neighborhood, just minutes from the city center. Established in 1949, the law school's graduate degree law programs have played an important role in training some of the foremost leaders around the world. Méně