Magisterské programy v oblasti práva duševního vlastnictví, informací a komunikačních práv

Všeobecné informace

Popis programu

Ať už jste právník nebo profesionál v jiné oblasti, technologické inovace podporují vaše podnikání.

Náš jedinečný program práva duševního vlastnictví, informací a komunikace (ipic) poskytuje zahraničním a domácím právníkům i těm z jiných profesí - jako jsou kmenová pole, obchod, komunikace, umění a design a balení, abych jmenoval alespoň některé - možnost získat odborné znalosti v jedné z nejrychleji rostoucích a nejlukrativnějších oblastí práva. náš program nabízí možnosti pro každého.

Naše fakulta duševního vlastnictví, informací a komunikace (ipic) je lídrem v oboru a přináší své stipendium a zkušenosti do třídy. studenti se zabývají špičkovým výzkumem ve všech oblastech práva duševního vlastnictví. naše vyvrcholení semináře umožňuje studentům komunikovat s předními odborníky na ip a praktiky a naše přednášková řada přináší do areálu reproduktory z celého světa.

Pozice univerzity jako globálního lídra ve vědách spojuje naše studenty s nejnovějším vývojem v oblasti strojírenství, výpočetní techniky, zemědělství a komunikací - a také s univerzitním úsilím podporovat a chránit vlastní inovace. tato spolupráce poskytuje našim studentům jedinečnou interdisciplinární perspektivu jejich právnických studií a zvyšuje hodnotu jejich titulu.

Máme úzké vazby na michiganskou advokátní komoru, která je jednou z nejaktivnějších v zemi, a tento vztah zahajuje vynikající kariéru pro naše absolventy.

Poslední aktualizace Říj 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Good people become great lawyers. Michigan State University College of Law attracts a talented group of students from all over the country (and the world), and positions them for success through our d ... Čtěte více

Good people become great lawyers. Michigan State University College of Law attracts a talented group of students from all over the country (and the world), and positions them for success through our dynamic programming and supportive faculty. Spartan lawyers graduate with a powerful set of legal skills and a genuine willingness to work together. Méně