Magisterské programy v americkém právním systému

Všeobecné informace

Popis programu

Zákon MSU je druhým domovem studentů z celého světa a tito studenti se scházejí jako rodina, zatímco jsou daleko od svých blízkých. Společně slaví národní a náboženské svátky a navzájem se vzdělávají o zvycích, vírách a tradicích ze svých zemí. Spojují se naši mezinárodní studenti se svými americkými spolužáky, aby také poznali důležitá data v americkém svátkovém kalendáři.

Úřad pro postgraduální a mezinárodní programy, právnická kancelář MSU pro rozmanité služby a četné skupiny studentů pořádají po celý rok časté vzdělávací, kulturní a společenské akce.

Naši zahraniční studenti také maximálně využívají své zkušenosti tím, že tráví čas s americkými studenty JD a absolventů práva jak ve třídě, tak mimo ni, mimo jiné prostřednictvím aktivit vedených studentskou skupinou zaměřenou na sdružování mezinárodních a amerických studentů na Law College.

Studenti práv se připojují k mezinárodním studentům z jiných kateder MSU, aby oslavovali svátky, pořádali akce a jinak komunikovali s větší mezinárodní a studentskou komunitou MSU. Zatímco právo MSU má více než 50 studentských skupin, MSU má více než 250. Mezinárodní studenti MSU Law se mohou připojit k jakékoli studentské skupině Law College nebo k jakémukoli absolventovi MSU nebo jiné studentské skupině, takže možnosti pro vytváření přátel a profesionálních kontaktů jsou nekonečné.

Poslední aktualizace Říj 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Michigan State University has been intentionally global for more than 60 years, and is known worldwide as a top research university. It is home to renowned scholars and scientists from around the glob ... Čtěte více

Michigan State University has been intentionally global for more than 60 years, and is known worldwide as a top research university. It is home to renowned scholars and scientists from around the globe and a vibrant and diverse community of undergraduates and graduate students. MSU leverages international partnerships with scientists and practitioners from academia, the government, private sector, and strategically chosen research and development organizations to create new knowledge and explore innovative and practical solutions to the world’s most pressing problems. Méně