MBA studium v Spojené království hledejte zde!

Zde naleznete MBA studium v Spojené království

MBA

Masters of Business Administration v zákoně míry lze obvykle získat za pouhé tři roky, a existuje mnoho on-line a alternativní plán dostupné programy. Je jistě možné, že praktikující právník hledat určitou míru při zachování jejich profesní život.

MBA v oboru právo, je Master of Business Administration absolventské hodnosti se specializací v oboru právo. MBA v oblasti práva programech jsou ideální pro studenty, kteří se zajímají o právo obchodních společností, podnikání, manažerské poradenství nebo podnikání.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

MBA studium Spojené království - Veškeré informace o MBA studiu Spojené království. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království přímo zde.

Čtěte více

MBA Na Obchodní Právo

Birmingham Graduate School (MBA @ BGS from £2500!)
Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok August 2017 Spojené království Birmingham + 1 více

Naše MBA v oboru právo podnikání poskytuje studentům základní znalosti a porozumění podnikání a se schopností se specializují na právo osob v průběhu druhého pololetí. [+]

MBA @ BGS od 2500 liber

MBA na obchodní právo

Naše MBA v oboru právo podnikání poskytuje studentům základní znalosti a porozumění podnikání a se schopností se specializují na právo osob v průběhu druhého pololetí. Druhý termín umožní studentům získat znalosti právní praxe a teorie v obchodním sektoru a schopnost formulovat písemné a ústní argumenty na aktuální vydaných obchod a právo.

Program MBA se skládá z celkem osmi modulů, každý se zaměřuje na jiné téma podnikání / řízení s mezinárodní obchodní orientaci. Výuky a studia tohoto programu je poskytována prostřednictvím přednášek, seminářů, cvičení, vedení a samostatné studium.Vyučování a učení, na programu je dále oživené aktivního výzkumu pracovníků, zejména v obecných oblastech podnikání a teorie řízení. Program MBA je v celkové hodnotě 180 kreditů. ... [-]