MBA studium - MBA studium hledejte zde! - Nejlepší MBA studium zde!

MBA studium - Zde naleznete MBA studium! - MBA studijní programy zde!

LLM

Masters of Business Administration v zákoně stupněm dává individuální nástroje, které potřebují k úspěchu ve světě korporátní radu. Důraz bude spočívat na firemních zakázek, jakož i ústavního práva, mezinárodního práva, právních předpisů, podnikových financí a mnoho dalších témat.

LLM je postgraduální zákon stupeň, který je sledován studenty, kteří se chtějí specializovat na určité oblasti práva. Absolventi s tímto odborné přípravy jsou často kvalifikováni pro práci v globálním právním prostředí.

MBA studium - Veškeré informace o MBA studiu. Ušetřete čas a kontaktujte školu přímo zde.

Čtěte více

MBA na obchodní právo

Birmingham Graduate School (MBA @ BGS from £2500!)
Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok August 2019 Spojené království Birmingham + 1 více

Naše MBA v oboru právo podnikání poskytuje studentům základní znalosti a porozumění podnikání a se schopností se specializují na právo osob v průběhu druhého pololetí. [+]

MBA @ BGS od 2500 liber

MBA na obchodní právo

&nbsp

Naše MBA v oboru právo podnikání poskytuje studentům základní znalosti a porozumění podnikání a se schopností se specializují na právo osob v průběhu druhého pololetí. Druhý termín umožní studentům získat znalosti právní praxe a teorie v obchodním sektoru a schopnost formulovat písemné a ústní argumenty na aktuální vydaných obchod a právo.

Program MBA se skládá z celkem osmi modulů, každý se zaměřuje na jiné téma podnikání / řízení s mezinárodní obchodní orientaci. Výuky a studia tohoto programu je poskytována prostřednictvím přednášek, seminářů, cvičení, vedení a samostatné studium.Vyučování a učení, na programu je dále oživené aktivního výzkumu pracovníků, zejména v obecných oblastech podnikání a teorie řízení. Program MBA je v celkové hodnotě 180 kreditů. ... [-]