Filter
MBA
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

MBA studium - Zde naleznete MBA studium! - MBA studijní programy zde!

Ty, kteří hledají titul MBA zákon by měl hledat ty programy, které obstarávají specifické potřeby a kvalifikací. Programy mohou vyžadovat určité množství reálných pracovních zkušeností před přijetím, zatímco jiní často umožňují bakalářský titul jako kvalifikaci před začátkem mistrů.

LLM je postgraduální zákon stupeň, který je sledován studenty, kteří se chtějí specializovat na určité oblasti práva. Absolventi s tímto odborné přípravy jsou často kvalifikováni pro práci v globálním právním prostředí.

MBA studium - Veškeré informace o MBA studiu. Ušetřete čas a kontaktujte školu přímo zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Birmingham Graduate School (MBA @ BGS from £2500!)

Naše MBA v oboru právo podnikání poskytuje studentům základní znalosti a porozumění podnikání a se schopností se specializují na právo osob v průběhu druhého pololetí. ... [+]

MBA @ BGS od 2500 liber

MBA na obchodní právo

&nbsp

Naše MBA v oboru právo podnikání poskytuje studentům základní znalosti a porozumění podnikání a se schopností se specializují na právo osob v průběhu druhého pololetí. Druhý termín umožní studentům získat znalosti právní praxe a teorie v obchodním sektoru a schopnost formulovat písemné a ústní argumenty na aktuální vydaných obchod a právo.

Program MBA se skládá z celkem osmi modulů, každý se zaměřuje na jiné téma podnikání / řízení s mezinárodní obchodní orientaci. Výuky a studia tohoto programu je poskytována prostřednictvím přednášek, seminářů, cvičení, vedení a samostatné studium.Vyučování a učení, na programu je dále oživené aktivního výzkumu pracovníků, zejména v obecných oblastech podnikání a teorie řízení. Program MBA je v celkové hodnotě 180 kreditů. ... [-]

Spojené království Birmingham
August 2019
Denní studium
Kombinované
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině