MBA studium - MBA studium hledejte zde! - Nejlepší MBA studium zde!

MBA studium - Zde naleznete MBA studium! - MBA studijní programy zde!

LLM

Máte-li zájem v oblasti obchodního práva, MBA může být to, co potřebujete, aby svou kariéru do nových výšin. Ať už máte nějakou ročníkovou práci v oblasti práva, nebo právě začínáte, se zaměřením památky na MBA je skvělý nápad.

Jaké jsou výhody MBA na obchodní právo?

MBA na obchodní právo poskytuje znalosti a pověření se pohybovat v oblasti podnikání, jakož i práva. Obchodní manažeři a manažeři mají sklon pohlížet na ty, kteří mají titul MBA v oboru obchodního práva, že mají více zkušeností vzhledem k přísným požadavkům tohoto programu MBA. Ty také mají tendenci se pohybovat výš v obchodní organizaci s tímto pokročilým práva a obchodní stupni.

Co MBA na obchodní právo se skládají z?

Typický MBA na obchodní právo zahrnuje širokou škálu kurzů v podnikání, včetně financí, řízení a etiky, jakož i mezinárodních transakcích. Zvláštností MBA na obchodní právo, je zaměřit se na práva, která kurzy, jako je bankovní právo, obchodní právo, právní základy aplikované financí a fúzí a akvizic.

Co je MBA v požadavcích obchodního práva?

Chcete-li být přijat do programu MBA ve většině škol, měli byste mít bakalářský nebo související titul od akreditované instituce nebo mají dostatek ročníkovou vyplněný, která se rovná titul Bachelor 's. Zkušenosti v oblasti podnikání nebo v právních předpisech se dává přednost, ale není nutné.

Kolik to stojí, aby se titul MBA na obchodní právo?

Poplatky zahrnují titul MBA v oboru obchodního práva se může lišit od jedné země do druhé. Je důležité najít akreditovaný program, který má rozumné školné plán, takže můžete vyrovnat své školné rozpočet se zbytkem svých životních nákladů.

Které kariéru s MBA v obchodním právu?

Absolvování s MBA na obchodní právo vám umožní začít kariéru v podnikové praxi, mezinárodního rozvoje, akademické obce, mezinárodního obchodu a politiky.

Jak se zapsat do MBA v obchodním právu?

Pokud máte zájem o Udělen, ale mají připojení k oboru podnikání MBA v obchodním právu je pro vás to pravé. Hledat na programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

 

 

Čtěte více

MBA / Juris Doktor (JD)

University of Pittsburgh: Joseph M. Katz Graduate School of Business
Campus forma Denní studium 7 semestry September 2017 Spojené státy americké Pittsburgh

Přijetí do této akciové společnosti studijním programu je zpravidla poskytována buď před navštěvovat školu Katz obchodu a škola práva, nebo v průběhu prvního roku studia na právnické fakultě. [+]

MBA / Juris Doctor (JD)

Přijetí do této akciové společnosti studijním programu je zpravidla poskytována buď před attenxding Katz School of Business a škola práva, nebo v průběhu prvního roku studia na právnické fakultě. Ve výjimečných případech a se souhlasem, ale studenti mohou obrátit na MBA / JD programu po dokončení druhého ročníku právnické fakulty. Občas se student začíná studium na škole Katz, než se obrátí na MBA / JD programu. Tito studenti se mohou obrátit na akciové společnosti studijního programu během prvního semestru studia. Jednou z hlavních předností je, že to, co by za normálních okolností trvat pět let (dva MBA, tři práva) se snižuje na 3,5 roku. To znamená značné úspory času a peněz.Katz může to možné proto, že nabízí 11-měsíční program MBA. Chcete-li být zařazeni do této akciové společnosti studijního programu, musí žadatelé předložit oddělené žádosti a musí být přijat jak na University of Pittsburgh School práva a na Katz Schoo l. Samostatné akciové společnosti studijní program žádosti je třeba vyplnit a zaslat kopii každé školy. GMAT a LSAT skóre jsou potřebné pro všechny žadatele. Společný přijímací komise, složená z akademiků z obou škol, buď udělit nebo odepřít vstup do MBA / JD programu. Žádosti o joint-studijního programu lze nalézt na obou školách.... [-]


MBA Na Obchodní Právo

Birmingham Graduate School (MBA @ BGS from £2500!)
Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok August 2017 Spojené království Birmingham + 1 více

Naše MBA v oboru právo podnikání poskytuje studentům základní znalosti a porozumění podnikání a se schopností se specializují na právo osob v průběhu druhého pololetí. [+]

MBA @ BGS od 2500 liber

MBA na obchodní právo

Naše MBA v oboru právo podnikání poskytuje studentům základní znalosti a porozumění podnikání a se schopností se specializují na právo osob v průběhu druhého pololetí. Druhý termín umožní studentům získat znalosti právní praxe a teorie v obchodním sektoru a schopnost formulovat písemné a ústní argumenty na aktuální vydaných obchod a právo.

Program MBA se skládá z celkem osmi modulů, každý se zaměřuje na jiné téma podnikání / řízení s mezinárodní obchodní orientaci. Výuky a studia tohoto programu je poskytována prostřednictvím přednášek, seminářů, cvičení, vedení a samostatné studium.Vyučování a učení, na programu je dále oživené aktivního výzkumu pracovníků, zejména v obecných oblastech podnikání a teorie řízení. Program MBA je v celkové hodnotě 180 kreditů. ... [-]