Lmm v americkém právu

Všeobecné informace

Popis programu

Univerzita práva Wake Forest Law School LL.M. studijní program je určen primárně pro mezinárodní právníky a studenty, kteří jsou držiteli prvního stupně v právu z jejich domovských zemí a přání zlepšit jejich právní kariéry studiem zákonů Spojených států. Mezi funkce programu patří :

  • Jeden rok, denní studium na plný úvazek začíná v podzimním semestru. Studenti se mohou rozhodnout prodloužit svůj studijní program na dobu delší než jeden rok se souhlasem.
  • Studijní program, který studentům povzbuzuje k tomu, aby usilovali o své individuální zájmy prostřednictvím výzkumu a výuky.
  • Nápomocný mentorský program, který zahrnuje jak JD, tak i talenty Wakeovy specializované fakulty . Právnická fakulta Wake Forest nabízí již přes deset let silné mezinárodní programy a mnozí členové fakulty jsou odborníky v mezinárodních právních otázkách.

LL.M. Program na Právnické fakultě Univerzity Wake Forest má dlouholetou tradici v přípravě absolventů na významné vedoucí úlohy. Její absolventi zahrnují prominentní soukromé advokáty, soudce, vládní úředníky, in-house právníky, generální poradce a kandidáty na SJD. Absolventi se zpravidla vracejí do svých domovských zemí, aby obnovili nebo pokročili ve své právní kariéře v oblasti práva obchodních společností, veřejného pořádku, soudních sporů, veřejných služeb, investičního bankovnictví a řady dalších specialit týkajících se mezinárodního práva.

LLM Academics

Na Právnické škole Wake Forest, globalizace práva podnítila rostoucí angažovanost právnické školy k mezinárodnímu právnímu studiu. Vedle tradičních kurzů v admiralitě a námořním právu, veřejném mezinárodním právu a konfliktu zákonů (mezinárodního práva soukromého) zahrnuje naše kurikulum kurzy mezinárodních obchodních transakcí, srovnávací právo, srovnávací ústavní právo, právo Evropské unie, imigrační právo, mezinárodní obchodní právo, mezinárodní lidská práva a mezinárodní právo v oblasti životního prostředí. LL.M. studenti mohou absolvovat kurzy a řídit výzkum v oblasti práva, která je zajímá. Během programu LL.M. studenti mohou absolvovat kurzy, které jsou součástí tradičního amerického právního učebního plánu školy, a naši studenti jsou často ve stejných třídách s prvním, druhým a třetím rokem studentů JD. Vysoce kvalifikovaní absolventi zahraničního práva, kteří se snaží o vystavení americkému právnímu systému a profesi, jsou vyzýváni, aby se ucházeli o právnickou fakultu Univerzity Wake Forest. Náš program nabízí velmi široký učební plán, který se ukáže za neocenitelný právníkům, kteří chtějí zlepšit svou právní kariéru tím, že studují zákony USA

Career Planning

LL.M. studenti na Wake Forest University School of Law mají nárok na využívání služeb nabízených Kariérovým a profesním rozvojem . Ve spolupráci s Úřadem mezinárodních studijních programů LL.M. studenti mají příležitost navštívit semináře týkající se psaní životopisu, průvodních dopisů, stáží apod. Kromě toho je Wake Forest University School of Law členem Mezinárodního programu pro studentské rozhovory (ISIP), který poskytuje LL.M. studentům možnost pohovořit s některými z největších mezinárodních advokátních firem a společností. Každý rok je Wake Forest University LL.M. studenti jsou vybíráni k účasti na pohovorovém procesu v New Yorku. Po zapsání do programu se LL.M. studenti získají přístup k našim seznamům stáží, které jsou každoročně aktualizovány s novými příležitostmi.

Kvalifikace pro přijímání

LL.M. studium v ​​americkém právu je jednoletý studijní program určený především pro mezinárodní právníky a studenty, kteří jsou držiteli prvního stupně v právu z jejich domovských zemí a chtějí zlepšit své studium amerického práva v USA. Aby získali nárok na přijetí do programu , LL.M. žadatelé musí:

  • Uchovávejte první stupeň práva z akreditované právnické školy ve své domovské zemi.
  • Zajistěte TOEFL skóre 600 na testu na papíře nebo 100 na testu na internetu. Budeme zvažovat udělení výjimky z požadavku TOEFL, pokud jste z anglicky mluvící země, získal jste právnický titul v anglicky mluvící zemi nebo jste získal předchozí akademický titul ve Spojených státech. Žadatelé, jejichž skóre TOEFL je mírně pod tímto minimem, mohou být podmíněně přijaty. Uchazeči budou muset úspěšně absolvovat schválenou angličtinu jako kurz druhého jazyka a předložit aktualizované skóre TOEFL.

LL.M. rozhodnutí o přijetí jsou založena na několika faktorech, které zahrnují akademické a profesní zkušenosti, doporučení, anglická znalost žadatelů a schopnost kandidáta zvýšit akademickou a geografickou rozmanitost třídy.

Přihlaste se nyní!

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The formal study of law has been part of Wake Forest University since 1894. Over the years, Wake Forest University has evolved as a small Baptist college for men located just north of Raleigh, North C ... Čtěte více

The formal study of law has been part of Wake Forest University since 1894. Over the years, Wake Forest University has evolved as a small Baptist college for men located just north of Raleigh, North Carolina, to an independent, multi-dimensional, nationally recognized university located in Winston-Salem. Méně