Llm zákon (obecně)

Všeobecné informace

Popis programu

LLM Právo (obecně)

Naše LLM Právo (obecně) poskytuje vzrušující a flexibilní přístup k postgraduální studium, což vám umožní vytvořit LLM kurz, aby vyhovoval vašim odborné zájmy a požadavky.

O LLM zákona

Tento kurz je ideální pro ty, kteří nechtějí, aby se specializují na konkrétní oblasti práva, ale raději prokázat schopnost v řadě tematických oblastí. Ty jsou uvedeny kompletní sortiment přes které moduly ke studiu z naší široké škály oborů, včetně mezinárodní obchod a obchodní právo; Firemní a insolvenční právo; Nemovitosti: Právo duševního; Ropa, plyn a hornictví; Sports Law; Lidská práva a spravedlnost; a právo Zdraví a etika.

Proč si vybrat tento kurz?

 • Vyberte, zda chcete studovat kombinace modulů z naší pestré škále oborů.
 • Ideální pro ty, kteří chtějí, aby jejich studium zákona široce založeného.
 • Přizpůsobit své LLM, aby vyhovoval vašim potřebám kariéry.
 • Na plný úvazek a částečný úvazek studijní cesty.
 • Zúčastněte se Mezinárodní letní škola a prozkoumat zákon v evropském kontextu.
 • Stipendia k dispozici.
 • Jednotlivé moduly mohou být studovány pro další profesní rozvoj (CPD) ocenění.

Moduly

Budete studovat šest učil modulů následovaná práce. Vyberte si jakékoliv šest moduly z těch, k dispozici přes naše LLM portfolia. Pak se podívej na dostupných modulů v každé tematické oblasti:

 • Firemní a insolvenční právo
 • Právo Zdraví a etika
 • Lidská práva a spravedlnost
 • Práva k duševnímu vlastnictví
 • Mezinárodní obchod a obchodní právo
 • Ropa, plyn a hornictví
 • Sports Law.

Budete začít disertační práce po dokončení těchto modulů.

Posouzení

V každém případě jsou moduly hodnotí pomocí jednoho kusu samozřejmě práce. To trvá obvykle formu problémových nebo esej stylu otázka, ale bude lišit modulem. Můžete odeslat a získat zpětnou vazbu na posouzení v průběhu každého modulu.

Práce je 18.000 až 20.000 slov a je psána a zkoumána samostatně pod vedením odborného akademické.

Jak mohu studovat?

Akademický rok pro LLM kurzy je rozdělen do tří částí: Dvě desetitýdenní vyjádření (Term Jeden běží od začátku akademického roku do vánočních prázdnin, Termín Two mezi Vánocemi a Velikonocemi) a letním období.

Full-time studentů -, kteří absolvují kurz přes jeden akademický rok - studují tři moduly v každém období a dokončení disertační práce přes léto.

Part-time studentů -, kteří absolvují kurz přes dva akademické roky - studují tři moduly přes Podmínek jedna a dvě v každém roce (šest v celkem), zahájením prací na internetu své disertační práci během prvního letním období a dokončily ji během sekundu.

Na plný úvazek a částečný úvazek režimů moduly jsou vyučovány po celý týden. V závislosti na časovém rozvrhu, můžete požadovat, aby se na více než jeden den. Semináře jsou vedeny akademiky, ale bude obvykle vyžadovat, abyste provádět rozsáhlé provázený přípravné práce a často zahrnovat krátké prezentace nebo jiné příspěvky.

Vstupní požadavky

Spojené království

 • Dobrý stupeň práva 2.2 nebo vyšší.
 • Žadatelé, jejichž první stupeň není zákonem, budou povinni předložit důkaz o závazku k předmětu LLM, který si přejí studovat.
 • Uchazeči z jiných oborů bude vítán za vhodných okolností, zejména pokud mají zkušenosti v této oblasti, i když ne jako právníci.

Tyto požadavky na minimální vstupní požadavky specifikujeme, ale ohodnotíme vás individuálně na schopnosti využít kurz. Někdy nabízíme místa na základě neštandardní vstupní kvalifikace a průmyslové nebo odborné praxe.

Mezinárodní

Přijmeme kvalifikaci ze škol, vysokých škol a univerzit po celém světě pro vstup do našich UG a PG stupňů. Pokud si nejste jisti, jak váš mezinárodní kvalifikační zápasy naše požadavky kurzu navštivte naše mezinárodní webové stránce kvalifikací.

Kurzy nadace

Pokud potřebujete udělat přípravného kurzu ke splnění našich požadavků kurz naleznete na Nottingham Trent International College (NTIC). Pokud jste již studoval ve Velké Británii ve škole nebo vysoké škole a chtěl bych vědět, jestli můžeme přijmout svou kvalifikaci naleznete na stránce nadace kurzy.

Vstupní požadavky anglický jazyk

Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, musíte nám ukázat, že vaše jazykové dovednosti jsou dostatečně silné pro intenzivní akademické studium. Pro tento kurz obvykle vyžadujeme jednu z následujících možností:

 • IELTS 6.5 s minimálně 5,5 v každé dovednosti.
 • Ekvivalentní anglický jazyk kvalifikace.
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to pr ... Čtěte více

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to prepare students for their future careers and we have a proven track record in graduate employability. The School's credentials speak for themselves... Méně
Nottingham , Nijmegen + 1 Více Méně