LLM právo v oblasti lidských práv

Všeobecné informace

Popis programu

Proč tento kurz?

Tento program nabízí absolventům důvody a příbuzných oborů, nebo ti s příslušnými odborné kvalifikace, příležitost k vypracování podrobné znalosti právních předpisů v oblasti lidských práv v Británii, evropské a mezinárodní úrovni.

Program je určen k poskytování neocenitelné školení a nahlédnutí pro ty, kteří mají buď profesní nebo akademický zájem o vyvíjející se kultury v oblasti lidských práv.

K dispozici jsou tři potenciální výstupní body z kurzu, Postgraduální Certificate, postgraduální diplom a Masters. Za předpokladu, že splňují požadavky na výkonnost, je možné přepínat mezi těmito výstupních bodech. Například, student, který původně zaregistruje certifikátu může rozhodnout pokračovat ve studiu k diplomu nebo Masters kvalifikace. Stejně tak, studentka původně zapsána pro Masters může přenést do osvědčení nebo diplom.

Budete studovat

Program Zákon o lidských právech mohou být dokončena za dva roky (part-time), nebo více než jeden rok (na plný úvazek).

LLM je udělován na úspěšném dokončení šesti modulů a 15.000 slovo disertační práce na zvolené po konzultaci s vedoucím tématem.

Úspěšné dokončení šesti modulů, budou mít nárok vám za udělení postgraduální diplom (PgDip). Postgraduální certifikát (PgCert) je udělován po dokončení tří modulů.

Disertační práce

Diplomová práce je psán přes léto a předloženy na poslední den školního roku.

Pole disertace

Nedávné inovativní funkce tohoto programu je příležitost pro vás, aby provedla pole disertační práce v rámci vládní nebo nevládní organizace s mezinárodním zaměřením. To může být buď ve Velké Británii, nebo více pravděpodobný, v zámoří.

Tato příležitost se nabízí na základě výběrového řízení a obvykle trvá po dobu až 12 týdnů. Je dodávána prostřednictvím naší spolupráci výzvy Worldwide, organizace s rozsáhlými mezinárodními zkušenostmi v dobrovolník pracovních stáží.

Práce ukončeny pro umístění se zaměří na konkrétní oblasti práva relevantní pro, nebo vlastně tvoří předmět vašeho disertační práce.

LLM studenti na programu cestovali do zemí, jako je Indie, Guatemaly a Ugandy, aby realizace projektů v oblastech, včetně práva na vodu, reforma práva, rozvíjející sexuálního obtěžování politiku a svobodu shromažďování.

Vybavení

Naše knihovna má širokou škálu zpráv zákon, právní předpis, seriálů a monografií. Má také duplicitní soubory klíčového zpráva zákon série, domy rozsáhlými sbírkami do vládních publikací a dalších souvisejících oblastech.

Budete mít přístup k široké škále elektronických informačních zdrojů, které lze získat přístup z domova, včetně všech hlavních právních databází.

Studentská soutěž

Tam je každoroční LLM Human Rights práce Prize sponzorována Taylor a Kelly (vedoucí lidských práv advokátní kanceláře ve Skotsku).

Vstupní požadavky

Honours degree, nebo ekvivalent v jakémkoliv oboru (někteří obsah zákon doporučeno). Vstup může být možné s ostatními kvalifikací, zejména tam, kde pracovní zkušenosti žadatele je relevantní pro kurzu.

Zahraniční studenti

Pokud angličtina není vaším rodným jazykem, budete muset předložit důkazy o vaší znalosti anglického jazyka, než budete moci začít kurz.

LLM v oblasti lidských práv vstupních požadavků jsou IELTS 6.5 (s žádnou kategorii nižší než 6).

Pre-Masters přípravný kurz

Pre-Masters Program je přípravný kurz pro zahraniční studenty (mimo EU / UK), kteří nesplňují požadavky na vstup pro magisterské studium na University of Strathclyde. Program Pre-Masters poskytuje postup na řadu možností stupeň.

Poplatky a financování

Skotsko / EU

 • 2015/16 - LLM / PGDip na plný úvazek: 5700 libra
 • 2015/16 - PGCert na plný úvazek: 2850 libra
 • 2015/16 - LLM / PGDip / PGCert částečný úvazek: 2850 libra

Zbytek UK

 • 2015/16 - LLM / PGDip: 5700 libra
 • 2015/16 - PGCert: 2850 libra
 • 2015/16 - LLM / PGDip / PGCert částečný úvazek: 2850 libra

Mezinárodní

 • 2015/16 - LLM / PGDip na plný úvazek: 11.000 liber
 • 2015/16 - PGCert na plný úvazek: 5500 libra
 • 2015/16 - LLM / PGDip / PGCert part-time: 5.500 liber

Jak mohu financovat svůj kurz?

Existuje několik příležitosti stipendia jsou k dispozici pro studenty, kteří žádají o tak samozřejmě. Příležitosti zahrnují:

 • John Fitzsimmons Memorial stipendia
 • Lord Hope Postgraduální stipendia
 • International Stipendia (instruktážní)
 • University of Strathclyde PROGRESSION stipendií

Další obecné informace, prosím podívejte se na naši stipendium hledat Poplatky uvedené jsou roční a mohou podléhat zvýšení každý rok.

Kariéra

Naši absolventi mohou, a pokročila do výzkumných studií, jako je MPhil a PhD v oboru práva v oblasti lidských práv, které vedou k akademické kariéře.

Studenti také mohou jít k práci s mezinárodními nevládními organizacemi v oblasti lidských práv advokacii, praxe a propagace, jako je Amnesty International.

Kvalifikace z kurzu je rovněž relevantní pro kariéru v mezinárodních organizacích v oblasti lidských práv, jako jsou agentury OSN pro příklad.

Kde jsou teď?

Mnozí z našich absolventů jsou v práci nebo dalšímu studiu. *

Pracovní tituly patří:

 • Zakázky Manažer
 • Soudní asistent
 • Fiskální prokurátor Depute
 • Research & Policy Officer
 • Advokát

Zaměstnavatelé zahrnují:

 • Crown Office a Procurator Fiscal Service
 • Skotské konsorcium pro poruchy učení
 • Skotská vězeňská služba
 • Nejvyšší Soud
 • Skotská vláda

* Na základě výsledků národních destinací nejvyšší ukončujících vzdělávání Survey vyšší (2010/11 a 2011/12).

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Faculty of Humanities and Social Sciences enjoys an excellent reputation across a wide spectrum of disciplines. We aspire to generate new ideas, knowledge and skills to increase our understandin ... Čtěte více

The Faculty of Humanities and Social Sciences enjoys an excellent reputation across a wide spectrum of disciplines. We aspire to generate new ideas, knowledge and skills to increase our understanding of the world and strive to make a significant contribution to the economy, society and culture of Scotland and beyond. With one of Scotland’s top law schools, and as the country’s largest provider to teacher education, we also have significant expertise in developing the professional practice needed to equip modern societies at all levels. Méně