Llm lidská práva a spravedlnost

Všeobecné informace

Popis programu

LLM lidských práv a spravedlnosti

Nottingham Law School má významnou akademickou odborné znalosti v oblasti lidských práv a spravedlnosti. Kurz se vyrovná historický a současný význam těchto aspektů práva, zejména jejich růst jako témata, jak domácí, tak mezinárodní význam v posledních desetiletích.

O LLM pro lidská práva a spravedlnost

LLM Lidská práva a spravedlnost je založeno na významném odborných akademických pracovníků na Nottingham Law School, zejména z jejího centra pro Conflict, práva a spravedlnost.

Kurz vám pomůže vytvořit silné analytické pochopení klíčových právních otázek v této oblasti, se zvláštním zaměřením na evropské a mezinárodních lidských práv a klíčových aspektů mezinárodních systémů spravedlnosti.

Proč si vybrat tento kurz?

 • Studie klíčové problémy v evropských a mezinárodních lidských práv a spravedlnosti.
 • Prozkoumat tělesné integrity práva, jako je právo na život, procesní práva, jako je právo na spravedlivý proces, a expresivními práv, jako je svoboda vyznání.
 • Těžit ze silné vazby na našem Centru pro konflikt, práva a spravedlnost
 • Studujte na plný úvazek nebo na částečný úvazek.
 • Zúčastněte se Mezinárodní letní škola a prozkoumat zákon z evropské perspektivy.
 • Stipendia k dispozici.
 • Jednotlivé moduly lze studovat za ceny za pokračující profesionální rozvoj (CPD).

Moduly

Budete studovat šest učil modulů následovaná práce. Vybrat z:

 • Veřejné mezinárodní a humanitární právo
 • Terorismus a mezinárodní reakci
 • Práva obětí a restorativní justici
 • Lidských práv v Evropě
 • Teorie a zásady mezinárodního práva
 • Výraz práva
 • Lidská práva a trestního soudnictví
 • Diskriminace v zaměstnání Law
 • Mezinárodní trestní soud a mezinárodní trestné činnosti
 • Ochrana dat a ochrana osobních údajů

Můžete trvat až dva moduly z jiné tematické oblasti, s výjimkou ropy, plynu a báňského zákona, ale doporučujeme vám zvolit moduly z výše uvedených možností pokud je to možné.

Budete začít disertační práce po dokončení těchto modulů.

Posouzení

V každém případě, moduly jsou hodnoceny jako jeden kus z práce v kurzu. To trvá obvykle formu problémových nebo esej stylu otázka, ale bude lišit modulem. Můžete odeslat a získat zpětnou vazbu na posouzení v průběhu každého modulu.

Práce je 18.000 až 20.000 slov a je psána a zkoumána samostatně pod vedením odborného akademické.

Jak mohu studovat?

Akademický rok pro LLM kurzy je rozdělen do tří částí: Dvě desetitýdenní vyjádření (Term Jeden běží od začátku akademického roku do vánočních prázdnin, Termín Two mezi Vánocemi a Velikonocemi) a letním období.

Full-time studentů -, kteří absolvují kurz přes jeden akademický rok - studují tři moduly v každém období a dokončení disertační práce přes léto.

Part-time studentů -, kteří absolvují kurz přes dva akademické roky - studují tři moduly přes Podmínek jedna a dvě v každém roce (šest v celkem), zahájením prací na internetu své disertační práci během prvního letním období a dokončily ji během sekundu.

Na plný úvazek a částečný úvazek režimů moduly jsou vyučovány po celý týden. V závislosti na časovém rozvrhu, můžete požadovat, aby se na více než jeden den. Moduly lze výjimečně přesunuta kvůli potřebám kurzu.

Semináře jsou vedeny akademiky, ale bude obvykle vyžadovat, abyste provádět rozsáhlé provázený přípravné práce a často zahrnovat krátké prezentace nebo jiné příspěvky.

Vstupní požadavky

Spojené království

 • Dobrý stupeň práva 2.2 nebo vyšší.
 • Žadatelé, jejichž první stupeň není zákonem, budou povinni předložit důkaz o závazku k předmětu LLM, který si přejí studovat.
 • Uchazeči z jiných oborů bude vítán za vhodných okolností, zejména pokud mají zkušenosti v této oblasti, i když ne jako právníci.

Tyto požadavky na minimální vstupní požadavky specifikujeme, ale ohodnotíme vás individuálně na schopnosti využít kurz. Někdy nabízíme místa na základě neštandardní vstupní kvalifikace a průmyslové nebo odborné praxe.

Mezinárodní

Přijmeme kvalifikaci ze škol, vysokých škol a univerzit po celém světě pro vstup do našich UG a PG stupňů. Pokud si nejste jisti, jak váš mezinárodní kvalifikační zápasy naše požadavky kurzu navštivte naše mezinárodní webové stránce kvalifikací.

Kurzy nadace

Pokud potřebujete udělat přípravného kurzu ke splnění našich požadavků kurz naleznete na Nottingham Trent International College (NTIC). Pokud jste již studoval ve Velké Británii ve škole nebo vysoké škole a chtěl bych vědět, jestli můžeme přijmout svou kvalifikaci naleznete na stránce nadace kurzy.

Vstupní požadavky anglický jazyk

Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, musíte nám ukázat, že vaše jazykové dovednosti jsou dostatečně silné pro intenzivní akademické studium. Pro tento kurz obvykle vyžadujeme jednu z následujících možností:

 • IELTS 6.5 s minimálně 5,5 v každé dovednosti.
 • Ekvivalentní anglický jazyk kvalifikace.
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to pr ... Čtěte více

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to prepare students for their future careers and we have a proven track record in graduate employability. The School's credentials speak for themselves... Méně
Nottingham , Nijmegen + 1 Více Méně